Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 15.07.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 15.07.2007

    В неделя от 11:00 сме на Панчаревския терен.

  • #2
    До: Игра в неделя 15.07.2007

    От Винторез ще дойдем поне 4-5 човека + малкия ми брат, който за първи път ще опита тръпката на пейнтбол ;о))

    Коментар


    • #3
      До: Игра в неделя 15.07.2007

      Ми.... хубо!

      Коментар


      • #4
        До: Игра в неделя 15.07.2007

        Първоначално публикуван от Sir Gray Преглед на мнение
        Ми.... хубо!
        "Елате повече" се казва. ;-)
        Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

        Коментар


        • #5
          До: Игра в неделя 15.07.2007

          1/2 братя Варвари + 1 без оборудване.

          Коментар


          • #6
            До: Игра в неделя 15.07.2007

            Поздравления за отбора на жълтите, които днес бяха много добри и не ни дадоха игра. Браво! Играхте наистина много добре и в нападение и в защита.
            Новобранците в отбора ви бяха също на ниво.

            За всички остава удоволствието от играта, а за нас - поуките.

            НЕно

            Коментар


            • #7
              До: Игра в неделя 15.07.2007

              А да уточним, накрая и червените взеха игра и то не една.

              Поздрави за отбора на Ловците които участваха, започнаха да се оформят като бойна единица. Особенно по време на големия щурм.
              Надявам се на по-голямо участие следващия път от страна на Ловците за да почнем да си играем и по неделите като противници, а не само по Вечните Войни.

              Абе като цяло много яко стана тази неделя, опулчение голямо, мазало и смях.

              LZ1VWW

              Коментар


              • #8
                До: Игра в неделя 15.07.2007

                ъъъъ, а поздрави за червено/жълто/оранжевите що няма?!?!?!?!
                По едно време "жълтите" всички бяха станали червени, после пак обратно....

                Коментар


                • #9
                  До: Игра в неделя 15.07.2007

                  Напоследък Събин е предимно по организаторски задачи, а Мартин и аз съдийстваме и гледаме, т.е. губим практика.

                  От това, което виждам, към момента най-силните играчи са Краси, Митко и Стефан, а плътно ги следват още десетина човека. Много сте задобряли, бе...

                  Днес беше грозна сеч и надявам се Ловците са разбрали, че качествен опит се трупа само срещу силен противник.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра в неделя 15.07.2007

                    Обер, ами да се беше включил, то и без това има нужда само от начална сирена а терена е достатъчно малък за да се чуваме с викове
                    May the Force be with You

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра в неделя 15.07.2007

                      Аз съм доволен! Добре беше!

                      А не сте ли мислили за смяна на терена? На този опитните играчи знаят всяко дърво и храстче.
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра в неделя 15.07.2007

                        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                        Аз съм доволен! Добре беше!

                        А не сте ли мислили за смяна на терена? На този опитните играчи знаят всяко дърво и храстче.
                        Аз също мисля че е време да се помисли за нещо ново, вече започва да доскучава, а и на мен не ми се е случвало , но съм чувал оплаквания от други хора , че една засада не може да се направи като хората защото всички които играят там от поне 2 месеца са научили всяка позиция от която би могло да се дебне и приближавайки се , дори да не виждат че има човек я прострелват профилактично.
                        Не знам дали е имало такова предложение но какво бихте казали да се играе примерно само горе на хълма където играем когато сме повече + склона откъм блатата + склона до рекичката долу... битка в джунглата базите да са си същите
                        May the Force be with You

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра в неделя 15.07.2007

                          Не само, че сме мислили, ами търсим други и даже изпробваме. Обаче този се оказва най-подходящ като достигане и като релеф. Другия път може да отидем по-встрани, където има 3 близки хълма.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра в неделя 15.07.2007

                            Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
                            една засада не може да се направи като хората защото всички които играят там от поне 2 месеца са научили всяка позиция от която би могло да се дебне и приближавайки се , дори да не виждат че има човек я прострелват профилактично.
                            Относно засадите мога да поспоря, с малко повече изобретателност и повече скорост има още какво да се изстиска от този терен.

                            За това, че вече го познаваме много добре и е време да поиграем другаде спор няма. В противен случай ще развиваме повече бързина и точност и ще жертваме уменията си да се придвижваме и прочистваме непознат терен.

                            От друга страна пък игрите са доста по-динамични ако си наясно къде стъпваш.

                            Аз съм доброволец някоя събота да обиколим горичките около София и да намерим нещо по-безлюдно и достатъчно интересно за игра.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Игра в неделя 15.07.2007

                              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                              А не сте ли мислили за смяна на терена?
                              По едно време играхме малко по-горе на друг терен - по-дълъг и по-стръмен.
                              Предлагам поне докато е топло времето да направим няколко игри и на него. Така и не разбрах, защо не играем вече там... изключително добър горски терен, защото има много растителност и няма видимост между фланговете... т.е. ще има голямо разнообразие от тактики. Бих казал, че радиостанциите са задължителни.

                              Ако има предложения и за други терени - с радост ще опитам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X