Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 06.05.2007 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 06.05.2007 г.

    В неделя от 11 часа сме на терена в Панчарево.

  • #2
    Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

    аз ще дойда с около 10 или малко повече човека. Че и една бутилка трябва да ти върна. А ако може и да помоля да вземеш радар, че да засека пушката след последните ремонти.

    Коментар


    • #3
      Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

      +1

      Коментар


      • #4
        Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

        И аз се присъединявам... със собствено оборудване но вероятно към мен ще се присъединят още няколко новобранеца така че ще помоля Обера да предвиди 3-4 маркера в плюс
        May the Force be with You

        Коментар


        • #5
          Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

          Оха, заформя се наточени А5ци (с флатлайни) срещу Х7ци и между тях един РАП.

          Да споделя едно виждане за пълнителите на РАПа - сега в неделя бях с малко хопърче за 70 топчета и ми беше леко трудно, да не кажа неравностойно.

          Коментар


          • #6
            Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
            Оха, заформя се наточени А5ци (с флатлайни) срещу Х7ци и между тях един РАП.

            Да споделя едно виждане за пълнителите на РАПа - сега в неделя бях с малко хопърче за 70 топчета и ми беше леко трудно, да не кажа неравностойно.
            Няма проблем... ако видя зор ще си сложа хопър адаптора. А и аз да напомня за радарче, че маркера ми въобще не е засичан
            May the Force be with You

            Коментар


            • #7
              Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

              In.
              [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
              [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

              Коментар


              • #8
                Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

                в събота ще играем ли?

                Коментар


                • #9
                  Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

                  Утре няма да има. Затова остава за неделя.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

                    Стояне, да си вземеш голяма SD карта и батерии АА за камерката, дето си си поръчал, защото краси ще ти я донесе в неделя.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

                      Ами от Винторез 7 човека ще дойдем. Без да става дума за касата бира /само една ли?/ дето Гьоринг ще донесе по случай именния си ден. Ха, ха.
                      Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

                        Отново стана добро меле, но този път интересното беше голямата възрастова разлика на играчите. Отеделно и импровизираната черпня от именника от Винторез.

                        Двете "кюфтета", на 7 и 10 години съответно, отново очушкваха бая народ за моя поредна изненада. Особено момиченцето се показваше от тревата, гръмваше някого и пак се залепяше за земята. Георги Василев с малкия бяха същата работа. Даже една от игрите завърши наравно, защото накрая останаха да се дебнат малкият и едно момиче, та дадохме реми.

                        Светльо ще качи снимки от мероприятието като се появи.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

                          Аха от 7 до 37 години хора... а най интересното беше когато се срещаха старостта и младостта - Криндо с един от най-младото попълнение. Аз си имах достатъчно грижи с новия маркер и неговите странности и дефекти, обаче леко се изнервих от единия играч с Х-7 който играеше доста ... хм брутално и неспортсменски. Може и да бъркам но такова е моето впечатление. Освен това един от 'новобранците" които доведох ми се оплака от извстно пренебрежение от страна на хората със собствена екипировка и останалите - новаците от отбора с червените ленти. Много ми е интересно да науча другата гледна точка, все пак всеки си има своя позиция
                          May the Force be with You

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

                            От 7 до над 50 беше.

                            Има и по-напористи играчи и всеки път предупреждавам, че този подход веднъж носи успех, два пъти и на третия път излиза през носа. Именно затова винаги препоръчвам да не се завръзват преки близки престрелки, защото така и двамата играчи почти винаги се елеминират взаимно и файдата е никаква. Точно това стана сега и Стефан пострада доста неприятно.

                            Винаги внимавам за по-наточени прояви, но адреналинът си казва думата понякога.

                            Това е сериозна тема и има какво да се прави по въпроса. Колкото до усещането на някого, че е пренебрегнат - това първо е въпрос на интерпретация и второ опитните и добре оборудвани играчи са дошли да си правят своята игра и никой не може да ги задължи да отделят много внимание на новаците. Приятно ми е когато все пак се грижат, но и на тях понякога им омръзва. Не е хубаво това, но и в реалния живот е така и който е ходил в казармата сигурно знае. За тяхно успокоение е, че тук са леко "пренебрегнати", а на реално война щяха просто да са пушечно месо.

                            Все пак, сформираните за деня отбори са много по-сплотени от нормалното, а червените биеха основно с тактика и със съвместни действия. Аз поне гледах от близо.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Игра в неделя 06.05.2007 г.

                              Obersturmbahnfuehrer, това е и така и не съвсем... за пренебрежението говоря. Видя че Винторез когато решиха да потренират се дръпнаха настрани и направиха няколко игри.
                              От сините ленти всички игри като се разпределяха играчите се гледаше да има към група новобранци поне един играл повече , за да ги напътства в битката. Интересно ми е как беше в червения отбор, защото отстрани докато гледах ми се струваше че новобранците се оставяха в единия фланг да удържат позициите а всички опитни атакуваха на друго място
                              May the Force be with You

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X