Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кейвинг 1

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Кейвинг 1

    Първоначално публикуван от sithius Преглед на мнение
    Абе уважаеми black hole....дупка-по-черна дупса или каквото и да ето превода от Антлийски.....дай да баннат Админи,Супер чодове,модове и всички участници тук само и само на теб да ти е добре......С риск да си изпрося още един картон,но за ненормалния ти мозък и постове има 4-ти км-т.нар. психиатрия......за там си -не за тук!Тук е отворен форум за интелигентни и уважаващи мнението на другите съфорумци....не за конспиративни и задкулисни откачени мнения.С пълно право модераторите могат да изтрият поста ми или да ми дадът червен картон....даже много повече,но Ти прекали с ненормалните си изяви.....аз ще понеса негатива от мнението си,но ти определено не си за тук!
    Мисля,че бях прав.Просто ситиус и прасчо не са за този форум.Добре е модераторите да помислят по въпроса редно ли е във форум като този да се допускат някакви,които нямат нищо общо с форума офроуд.Добре ще е офроуд форума да си е за нас офроудърите . Хубаво ще е всеки който иска да бъде член на този форум да докаже,че притежава офроуд машина.Иначе влизат всякакви както виждате.Това е моето скромно мнение. И понеже копирах нещо хубаво от дир.бг там къдета прасчо се изцепи с неговите клевети ,ето линк да видите мнения на разумни хора,
    които не са предубедени и манипулирани като прасчо и ситиус.

    http://clubs.dir.bg/showthreaded.php...sed&sb=5&part=

    Коментар


    • #62
      От: Кейвинг 1

      Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
      Еи копеленце скапано....не се занимавай с мен за не оттечеш от форума най малко....другото като се видим.....

      Ето какво получих на лични съобщения от ситиус. Не знам има ли модератори тука или няма? Всичко е на лична основа от неуравновесени типове.
      Кой ще плашиш? - гаргите ли? Разберете хора,че просто завиждат и злобеят. Жалки създания.


      Сега ще ви пейстна новите бисери на ситиус получени току що на л.с.

      Ей копеленце.......мамето ще ти разкатая просто ненормално копеле.....и ти като чичо ти ленин ще си идеш от тук

      Всичко се записва при модераторите.Те няма ли да вземат отношение?Просто ситиус не е за този форум.



      Мисля,че прасчо е същият като ситиус.Колко елементарни хора.
      Господи Никой...holele......под достойнството ми е да коментирам ненормалните ти изцепки.......

      Коментар


      • #63
        От: Кейвинг 1

        Първоначално публикуван от sithius Преглед на мнение
        Това от къде го копира.....Господинчо.....
        От моите лични съобщения.Те са записани мисля при модераторите и се доказва,че си го писал.

        Коментар


        • #64
          От: Кейвинг 1

          Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
          От моите лични съобщения.Те са записани мисля при модераторите и се доказва,че си го писал.
          Ей за това нямаш проблем.......проблема ти е,че въобще не си за тук.Извинявам се,но би трябвало Модовете да се намесят,да заключат темата....че нещо Hole го превърна на селска клюкарница....извинявам се!

          Коментар


          • #65
            От: Кейвинг 1

            Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
            От моите лични съобщения.Те са записани мисля при модераторите и се доказва,че си го писал.
            Ти не си в ред......определено!Пиша ти това тук-защото ти нямам нито имейла,нито скайпа.....обърнахме го на клюкарница-за което съжалявам,но определено Ти не си в час.....Ти си срещу целея форум и си измисляш неща,които не са допустими тук!Повече с ненормалната ти личност-нямя дя се занимавам....обещавам.А ти си мисли каквото искаш!

            Коментар


            • #66
              От: Кейвинг 1

              Темата съвсем излезе от контрол! Такъв език във форума не се допуска!
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X