Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

    Защо не ми позволява да кача малко снимки

    Коментар


    • #77
      До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

      Mного добра тема.
      След опознаването на съответните места който са описани тук ще споделя впечатления ...
      Последно редактирано от братчеда; 12-02-10, 10:35.
      LZ2GWN skype: parafoil252
      e-mail:vector3micron@abv.bg

      Коментар


      • #78
        До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

        Първоначално публикуван от Stambo_ Преглед на мнение
        и от мен няколко снимки
        Разкажи за местата от снимките ...
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • #79
          До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Morj.jpg
Прегледи:1
Размер:213.2 КБ
ID:5155917

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2499.jpg
Прегледи:1
Размер:166.8 КБ
ID:5155918

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2527.jpg
Прегледи:2
Размер:248.9 КБ
ID:5155919

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2581.jpg
Прегледи:2
Размер:278.9 КБ
ID:5155920

          няколко сниимки от Хотнишки водопад до Велико Търново

          Коментар


          • #80
            От: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

            https://picasaweb.google.com/angel4o/16042011# Поразходих се вчера из Шуменското плато - В близост до Осмар има имтересни скални забележителности изградени от хора преди доста време... Беше кално , беше уморително , беше страхотно...
            Снимките са от Ангел Йотов, някои са заснети с неговият апарат и с моите ръце...
            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • #81
              От: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

              Прочетох цялата тема с голям интерес,останах очарован.
              Научих много полезни неща и се нагледах на страхотни красоти от нашата родина.
              Благодаря за споделеното преживяване,продължавайте в същия дух.
              Поздрави.

              Коментар


              • #82
                От: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

                Радвм се че темата е полезна и интересна .. все още има места за които е писано а няма нагледен материал .. Много ще се радвам .. ако се допълва със снимки..
                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                Коментар


                • #83
                  От: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

                  ВАМА ВЕКЕ Това е МЯСТОТО! Ако искаш да си до морето и сред готини млади хора...

                  Това е едно плажче близо до България, в Румъния съвсем до границата, където вчера бях от 17 до към 23.30..., където млади хора по на 20 - 30 години се бяха събрали като пингвини на куп за кеф ... не бяха дошли за концерта само , не бяха дошли за морето, заради слънцето или топлото ... А ЗА ДА СА ЗАЕДНО! Бяха хиляди ... много хиляди .. с коли и палатки беше затрупано навсякъде - във всеки двор - къмпинг - на плажа - до където поглед стига.. хубави млади хора , без анархисти, идиоти, гадняри кретени - както у нас... Имаше хипита, рокери, рапъри, растъри, студенти от цяла Европа, с които свободно можеш да се разбереш на английски .. след като се започне на напълно непонятният за мен Румънски .. Имаше организиран концерт на Румънски групи - които си пееха Румънски песни - не чух нито един кавър на световен хит... а и не ми и трябваше .. Румънският Рап и Ска и Хип хоп и Рок си звучаха отлично - на Румънски и Английски а и вокалите бяха супер добри.. нямаше дразнещи неща - фалшивости, пиянски свади - такова разбиране между хората в такъв масщаб не съм виждала - попаднах във нов свят ... Беше хладно - имаше доста боси и лятно облечени хора .. аз не бях от тях ... Много ми хареса групата Niste Baieti .. не е типичната природна гледка .. за бивак на открито сред хиляди млади хора е хубаво да се опита...
                  Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X