Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

    А снимките са?
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #47
      До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

      Едно от местата, които са ми любими за разходки и всякакви други занимания е поречието на русенски лом и скалите около него. По коледа организирахме едно украсяване на скалите около х.Алпинист с гирлянди и топки на височина около 10м. Трябва да си източа снимките от фотоапарата и да ви ги покажа.
      [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

      Коментар


      • #48
        До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

        Ето ги и тях:
        Прикачени файлове
        [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

        Коментар


        • #49
          До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

          Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
          1300 килограма ми издържа въженцето ....няма да те опуснем ... крушите трябва да се пазят , че са вкусни и са сочни, най вече като са зрели ...
          Само седалката ми може да е тесничка ... и ще трябва да се мисли този проблем ... На пролет да си готов !
          Няма да ми е тесничка дедо Боже ми е дал тяло баш какво трябва само резерварът за бирата ми е по голям ама ше го наместиме
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #50
            До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

            Първоначално публикуван от nola Преглед на мнение
            Ето ги и тях:
            Басарбово е доста приятно място , както и околностите по Ломовете , скалните църкви и Каран-Върбовка с лечебната за очите вода в манастира... ... на едната от снимките има доста приятна цепка на която с радост бих и се пробвала... с нетърпение чакам да дойде пролетта ..

            Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
            Няма да ми е тесничка дедо Боже ми е дал тяло баш какво трябва само резерварът за бирата ми е по голям ама ше го наместиме
            На теб допадат ли ти горенасниманите скали ?
            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • #51
              До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

              Коментарите относно техниките на катеренето са преместени в отделна тема.
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=51140
              Ще помоля да се придържате към темата.А тя е Приятни места за катерене и спускане.
              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

              Коментар


              • #52
                До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

                Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                .....
                Ениуей, избягахме встрани от темата - като за към темата като приятно място мога да ви препоръчам село Ощава в Кресненското дефиле - гледката е невероятна, има лек офроуд и на финала му... минерална баня с топла вода!
                Наблизо се намира и село Влахи, и разкошен водопад през който може да се спусне човек ...
                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                Коментар


                • #53
                  До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

                  Тамън се чудех кво липсва в района? Само джипки нема.
                  Последно редактирано от братчеда; 31-01-09, 18:57. Причина: правопис

                  Коментар


                  • #54
                    До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

                    Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                    Тамън се чудех кво липсва в района? Само джипки нема.
                    Има , нали с това пристигат горските, и туристите, и хляба за магазина - 3 пъти в седмицата - джипки и катъри - другото едва минава....
                    А тези които са оправяли пътя и са превърнали няколко километра от него в лунен пейзаж - и те са порисували върху картината ...
                    Малко остана от природата - хубаво е да се види преди да се е превърнало в западното Банско...
                    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

                      пътя е понагласен в последните месеци. може да се стигне със стандартен автомобил. Асфалт до селото не имало никога. Може би сте ходили когато ония гадове започнаха да строят никому ненужния ВЕЦ и разораха всичко. А като казахте за "приятни Места" ето какво унищожиха.
                      http://whitewater-bg.org/download/20...lCountdown.avi
                      това са кадри от последното спускане там, преди да отклонят водата и да унищожат този невероятен каньон .... ама нали не се вижда от пътя, та минаха метър..

                      Коментар


                      • #56
                        До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

                        Първоначално публикуван от nola Преглед на мнение
                        Ето ги и тях:
                        Господа,
                        Радвам се, че ви харесва това място и туровете по скалите. На мен и на всички катерачи в Русе също много ни харесва, както и на румънците, които активно го посещават в последните две годии. На снимките видях много познати лица. Все хора, които често са ходили в планината и имат туристическа култура.
                        В началото на февруари отидох на любимите си скали и ги открих накичени с гирлянди и топки на височина недостъпна за обикновени люде. Учудих се много защото за 18 години ,през които ходя там не съм виждал такова нещо. За момент си помисих, че е дело на румънците, които често ходят там. Виждам че не са те и за това им се извинявам задочно!
                        Интересно мероприятие сте провели! Няма лошо. След като сте го приключили обаче защо не си събрахте украсите? Те са боклуци както всяка една пластамсова чаша или чиния и др. подобни. Нали като ходите по планини и реки спазвате максимата "вземай само спомени, оставяй само стъпки"? Би трябвалои в този случай така да постъпите. Аз го направих заради Вас но с повече от месец закъснение!
                        От името на всички катерещи на това място искам да Ви помоля да се въздържате от подобни акции за в бъдеще или поне да оставяте мястото чисто след вас! Благодаря!
                        Теодор Кисимов - председател на Алпийски клуб Академик Русе, член на управата на пещерен клуб Приста и на клуб Бяла звезда Русе
                        Последно редактирано от братчеда; 18-03-09, 15:36. Причина: повторение

                        Коментар


                        • #57
                          До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

                          За да бъдат - Приятни местата сред природата.... за катерене и спускане за бивак и спане на открито... е хубаво да не ги замърсяваме! Благодаря за забележката и се надявам, все по - рядко да се среща празнична и всякаква друга антропогенна украса сред нашата природа.
                          Искам да използвам случая и да поздравя спелеолозите от Русе... които Рядко пропускат първото място при изкачването на високи сгради по спелео способ.
                          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

                            До Мадара - "Мадарския конник" е исключително подходящо място за тази цел ,казвам го от личен опит !

                            Коментар


                            • #59
                              До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

                              Кажете някакви интересни места в Северозападна Бг, от Монтана съм.
                              Иска ми се да се позанимавам с нещо интересно. Спортувам редовно, но е голяма скука, иска ми се нещо по екстремно.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Приятни места сред природата за катерене и спускане за бивак и спане на открито

                                Първоначално публикуван от A_Skywalker Преглед на мнение
                                Кажете някакви интересни места в Северозападна Бг, от Монтана съм.
                                Иска ми се да се позанимавам с нещо интересно. Спортувам редовно, но е голяма скука, иска ми се нещо по екстремно.
                                Гара Бов.
                                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X