Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сблъсъкът на тежкотоварните

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сблъсъкът на тежкотоварните

    http://uk.ufc.com/

    20 октомври - Кейн срещу Дос Сантос - мач за титлата + ДиСи срещу Рой Нелсън + Гонзага срещу Джордан.Очаква се як бой.
    За мен Веласкез е фаворит, но още по-интересно ми е как ще се развие мача между Нелсън и Кормие.
    Всеки трети е шести

  • #2
    От: Сблъсъкът на тежкотоварните



    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #3
      От: Сблъсъкът на тежкотоварните

      http://www.mmafighting.com/2013/10/1...weigh-in-video
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #4
        От: Сблъсъкът на тежкотоварните

        Между Вела и Дос Сантос нямам фаворит. И двамата обикновенно са ми фаворити в мачовете си срещу други противници, но тук съм раздвоен. Като че ли клоня малко повече към Веласкез.

        Кормие и Рой Нелсън ... съмнявам се че ще стане интересен мач. Кормие предполагам ще играе както игра с Мир, но нищо не се знае.

        За другите битки нямам фаворити.

        В много лоша ситуация съм. Утрешния ден не трябва да отварям нито форуми, нито феисбуци. Очаквам UFC, Moto GP и Monster Energy Cup Motocross и всяко влизане в някой от редовно посещаваните сайтове крие опасност да науча резултата ... а това би изгубило част от удоволствието.
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • #5
          От: Сблъсъкът на тежкотоварните

          Лично чакам Нелсън-Кормиер.ДиСи е добър, но не ме грабва някак и макар да е фаворит в мача, аз съм за Биг Кънтри, излъчването му е по-готино, ченето му е здраво и има дарба да нокаутира.Наскоро Джош Барнет се беше изказал, че са останали атлети, а няма бойци.До някъде съм съгласен с него, но е фифти-фифти.От другите двама спорещи за пояса, нямам фаворит, харесвам ги и двамата, но Кейн е по-универсален.Но и Гонзага и Джордан може да спретнат добър бой.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #6
            От: Сблъсъкът на тежкотоварните

            Хубави мачове се получиха.А Кейн доказа, че е изключително комплексен.И направо се чудя как не му свършва въздуха.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #7
              От: Сблъсъкът на тежкотоварните

              То след такъв мач ... И бокса му беше по-добър на Веласкез и стратегията и въобще във всичко превъзхождаше. Може би единствено нямаше да издържи на толкова много бой, ако той беше в такава ситуация, ама то не са и много тея като Дос Сантос дето издържат.

              Дос Сантос постъпи правилно като накрая уважи няколко пъти шампиона макар че малко шеговито говореше накрая на микрофона.

              ДС - Нелсън ... така се надявах някоя от балтиите на Рой да влезе в главата на Кормие. Макар че ако се беше случило, щяха да му търсят главата из публиката.

              A Мелендез и Санчез какво меле си спретнаха. Абсолютна лудница.

              Сега май трябва да очакваме Вела - Вердум, Кормие – Дос Сантос иии ... дългоочаквания от много хора мач Рой Нелсън - Марк Хънт. Но последните два мача май само феновете си ги искаме.
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • #8
                От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                и аз се надявах на същото, за Рой де.ДиСи е добър и става все по-завършен боец, но някак си не го харесвам.А на Марк Хънт му предстои не по-малко интересен мач - със Бигфут Силва.А погледни какви интересни срещи предстоят при другите - Мачида-Муньос, Витор Белфорт-Хендо...
                Обаче в тоя шампионат не ми харесва как ги реди Дана.Нали Кормиер като е номер две, след загубата на Сантос, да играе с него ли, или направо а Кейн.

                А да забравих - ДжейЕсПи и Джони Хендрикс, и двамата любимци.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • #9
                  От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                  Мачида ми е малко антипатичен с това тичане из октагона.

                  А за Кормие, още преди си беше казал че няма да се бие с Кейн, нали са си аверчета и тренират заедно, а ще се премести в долната категория и ще чака друг да вземе колана при тежките за да се върне там уж, или нещо такова. Макар че в долната категория срещу Джон Джоунс как ще стане работа не виждам, ама може и да оцелее.

                  Хънт и Бигфута .... и двамата са стабилни. Ама в размерите разликата им е огромна та ме навява мисълта че ще е тежък мач за Хънт. Симпатизирам им и на двамата.

                  П.П. Гледам няма много фенове на ММА като че ли из форума.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                    Бе може и да има фенове, ма не на юефси.Кво пречи ние с тебе да си спретнем фенклуб

                    Значи Джон Джонс е добър, ма не е непобедим.Мача с Молеца за мене си беше за Молеца.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                      Чудесен двубой Миочич-Гонзага и заслужена победа за Миочич.Може би е бъдещ шампион.
                      Тази седмица предстои също интересна битка - Франк Мир срещу Оувъриим.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                        Нека стискаме палци за Кубрат! Дано да се пребори, заслужава го. Кличконе искам да го коментирам - при него само като се спомене очевидната употреба на стероиди...

                        А венага след това ни очаква интересен двубой в юефси - Вердум срещу Хънт. Марк Хънт е много симпатичен и също заслужава да е шампион, но ако разчита само на крошето и ъперкъта си срещу боец като Вердум, шансовете му не са големи...
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                          Чакам мача с нетърпение.Въпреки че съм българин и стискам палци за Пулев се съмнявам да бие Кличко.Кличко лично за мене е едни от най добрите боксиори на всички времена,толкова чист бокс съм виждал единствено да играе Ленъркс Луис и Али.Някой ще кажат какъв шампион е той,избира си противниците и се бие само със слаби.Та той Тони Томпсън,Дейвид Хей,Чагаев,Хасим Рахман,Поветкин,Франсоа Бота да изброявам ли още.и при това той ги би когато тези бойци бяха във върха на формата си.Незнам да има друг боец да има толкова велики имена за гърбът си.Вярно няма агресията като Тайсън или чара на Али но в момента е най добрият боец в тежка категория и мисля че поне до 45г няма да се даде на никой,но ще видиме в бокса нищо не се знае.Всичко е въможно ако някой си спомня как Хасим Рахман нокаутира Ленърс когато никой не даваше шансове за Хасим Рахман,но е така един миг невнимание и всичко може да се случи за това ще стискам палци за нашия.
                          0 8 76 36 8 542

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                            А от колко часа е мача, и по коя телевизия ще го предават?

                            Не съм почитател на бокса, но щом българин се бори за световна титла-винаги ми е интересно, ако ще и шах да е.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                              По нова от 23.00ч.,Кличко играе мръсно.
                              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X