Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сблъсъкът на тежкотоварните

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сблъсъкът на тежкотоварните

    Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
    По нова от 23.00ч.,Кличко играе мръсно.
    От 23.00 започва студиото към 23:45 ще започне и самият мач...Кличко играе "мръсно",ми че това е бокс все пак не шах :-) За Кубрат ще викам,то е ясно но според мен шансовете му не са много големи...Кличко е по-висок,държи противниците си на дистанция,подготовкатата му я водят най-добрите в бранша,двубоят ще е на негов терен.Опитен боец,много добър тактически,справя се успешно с противници и с обратен гард,не се хвърля в боя като Тайсън примерно...Гледайте боя между него и Мариуш Вах(в последствие дисквалифициран за употреба на забранени стимуланти).Поляка толкова бой в един мач отнесе,че как остана на крака накрая не ми стана ясно.Мача ще е интересен,Кубрат е надъхан много,няма какво да губи ,не изглежда особено впечатлен от украинеца,на тегло са равни...Пожелавам му победа довечера,дано се представи достойно.[emoji106]

    Коментар


    • #17
      От: Сблъсъкът на тежкотоварните

      Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
      Чакам мача с нетърпение.Въпреки че съм българин и стискам палци за Пулев се съмнявам да бие Кличко.Кличко лично за мене е едни от най добрите боксиори на всички времена,толкова чист бокс съм виждал единствено да играе Ленъркс Луис и Али.Някой ще кажат какъв шампион е той,избира си противниците и се бие само със слаби.Та той Тони Томпсън,Дейвид Хей,Чагаев,Хасим Рахман,Поветкин,Франсоа Бота да изброявам ли още.и при това той ги би когато тези бойци бяха във върха на формата си.Незнам да има друг боец да има толкова велики имена за гърбът си.Вярно няма агресията като Тайсън или чара на Али но в момента е най добрият боец в тежка категория и мисля че поне до 45г няма да се даде на никой,но ще видиме в бокса нищо не се знае.Всичко е въможно ако някой си спомня как Хасим Рахман нокаутира Ленърс когато никой не даваше шансове за Хасим Рахман,но е така един миг невнимание и всичко може да се случи за това ще стискам палци за нашия.
      Моето мнение е напълно противоположно и съвпада с това на по-голямата част от света . Чист от мазнини - да , но за чист бокс е смешно да става въпрос ... кое му е чистото - това че се отпуска като плужек и уморява съперниците си с теглото си при клинчовете ? Има два типа боксьори - технични(като Али) и файтъри(като Тайсън) , Кличко не е нито един от тях - той си има собствена стратегия , да уморява съперниците си отпускайки се отгоре им , има дълги и силни ръце и държи на дистанция ....това е ,нищо особено .
      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

      Коментар


      • #18
        От: Сблъсъкът на тежкотоварните

        Кличко е висок ,но и с висок център на тежеста ,това му налага повече игра с крака и по широк разкрач,не стандартния ширина на рамене,Кобрата е тежък като цяло и е по стабилен,държи на тежки удари без последствия/дано не са много/.За бой с по-висок противник в бокса/от скромен любителски 2 годишен опит/си има тактики ,основната е скъсяване на дистанцията и влизане в къса дистанция вътре,спъване на предимството на по-дългите ръце да не може да разгърне играта си ,бой в трупа за смъкване на гарда и докарване до ефект"няма въздух"!Стискам палци на Кобрата,нашто момче си е върха има страшен хъс и професионализъм,още в 12 на обяд опънах Националният флаг с един комплект 6 унциеви ръкавици вързани за него и един плакат на Кубрат на джама,българският боен дух нека бъде с него и да напътства всеки негов удар и тактика му,заедно с нашата подкрепа!Ще го подкрепим при всякакъв развой пък дано да е VICTORY!
        Последно редактирано от faster; 15-11-14, 14:57.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #19
          От: Сблъсъкът на тежкотоварните

          Ако не друго поне нашата агитка надвика останалите [emoji19]

          Коментар


          • #20
            От: Сблъсъкът на тежкотоварните

            Би се с хъс. Така е в бокса, единия пада.

            Коментар


            • #21
              От: Сблъсъкът на тежкотоварните

              Кофти загуба,но живота продължава!Успех на Кубрат!Гадно е да се биеш срещу борецобоксьор,изпусна една две инициативи ,ма кво да се прави ,така е в спорта възходи ,загуби и продължаване по пътя!И гарда ,гарда е много отворен,не съм с капацитета на треньорите от щаба му,но със затворен гард на мене ми е по сигурно труден пробив,ма съм 85 кила при тежките е друго.....!Евала за куража ,наше момче си е,заслужаваше ,яд ме е,яд ме е !.....
              Последно редактирано от faster; 16-11-14, 00:14.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #22
                От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                Може би очаквахме прекалено много...

                Коментар


                • #23
                  От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                  Браво на Кличко.
                  Жалко, че нашето момче загуби.
                  Класата си е класа...
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                    Шапка му свалям - Кубрат Пулев: "... България над всичко!"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                      Вярно си е по-добрия боксьор Кличко. Аз очаквах Кубрат в началото да играе малко по предпазливо, а не да се хвърли така самоубийствено напред. При опитен противник насреща това си е нож с две остриета, и Кличко се възползва от грешката му и го свали още в първия рунд, а и във всеки следващ по веднъж. От там насетне беше въпрос на време да дойде и КО. Не съм специалист, но това видях аз от моята камбанария.
                      Subaru Legacy 2.5
                      Suzuki GS500 E

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                        Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                        ... и го свали още в първия рунд
                        ...и то в четвъртата секунда ... трябваше да стои на един крак да доказва ,че е добре.

                        Колкото и неприятен първоначално да ни представяха Кличко ( поне се опитваха), в мача показа,че е мнооооого по опитен и добър от Кобрата.
                        .......
                        Добре, че Крисия се представи снощи добре да ни пооправи настроението.
                        В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                        В. Иванов

                        Коментар


                        • #27
                          От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                          Наистина браво на децата,но е трудно с тая нелепа загуба ,пренавиване може би???.
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                            Аз като бивш трикратен шампион на Бг,колкото и нескромно да звучи,Кубрат е моралния победител,поведе добре,не го остави да води боя,втория нокдаун го изведе от строя,кличко се възползва и не даде възможност на кубрат да се раздвижи и влезе в кондиция,според мен кубрат имаше грешка в тактиката,трябваше да е пасивен до към 5 рунд,след това да натисне,кличко след 3 рунд показа признаци на умора,за разлика от Пулев.....
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                              Абе никой ли не забеляза че това на ринга не беше Кубрат Пулев ? Никой ли не помирисва нещо гнило ? То много очевадно ....
                              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                                Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
                                Абе никой ли не забеляза че това на ринга не беше Кубрат Пулев ? Никой ли не помирисва нещо гнило ? То много очевадно ....
                                Какво гнило да има,това да не е някой от слабите бойци с който кобрата е играл в повечето си срещи.Това е Кличко срещу него не може да си показва неговата игра.
                                0 8 76 36 8 542

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X