Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сблъсъкът на тежкотоварните

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Сблъсъкът на тежкотоварните

    Аз бях. И ще продължа за всяко патриотарство продадено за патриотизъм. Просто понеже нищо не руши второто толкова колкото първото.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #77
      От: Сблъсъкът на тежкотоварните

      Всеки който се е занимавал някога през живота си с някакъв спорт знае че винаги идва момента на отрезвяването . Обикновено по трудния начин разбираш че не си най добрия .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #78
        От: Сблъсъкът на тежкотоварните

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Излезнаха интересни записи от 3 рунд,лево кроше завършващо с помитащ муай тай удар с лакът в челюста +плюс снимки на интересни "издутини" под бинтовия бандаж на ръцете на Кличко мязащи на бокс всеки разбиращ знае ,че не е нужно да е метал може да е и плътен текстил!Който иска ще ги намери,работата смърди,въобще не мислех за гнилоч,но явно има!Па всеки може да си зас....ра честа колкото иска ! п.с. тая тема отива към срама и нищото.
        Прощавай - добре ли си ?

        "Бинтовия бандаж" на Кличко го даваха съвсем официално как го сваля и реже в продължение на къде десет минути след мача докато си бълбукаше с журналюгите, поне тук при нас. Дори се чудехме с познат колко прилича на медицински гипс и как въобще не е бандаж. Стоеше като отливка. С издутина над кокалчетата. Снимаха го едно амнайсе камери. Кога пък станаха тия снимки сензация ?
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #79
          От: Сблъсъкът на тежкотоварните

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Не се интересувам от бокс и подобни глупости, но гледах мача, защото играеше наш. За жалост, Световната конспирация, Световното еврейство и Украинската мафия осуетиха победата... Също и с мача с Малта. Все нещо пречи, все малшанс и т.н.
          Видях как един мъж, биеше друг.

          Обикновено големият спортист е и голям човек. Пулев не се показа като такъв... Показа се като мутра.
          Добре, че трите дечица, направиха нещо смислено за България...

          Кратко, ясно и... абсолютно вярно !

          Коментар


          • #80
            От: Сблъсъкът на тежкотоварните

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Предлагам ти да поспориш с международните медии
            Изобщо не става дума за спор, то е ясно кой кого е набил. Обаче умрете да правите разбори на неща, за които сами казвате че не разбирате и не ви интересуват...а другото е плюнки.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #81
              От: Сблъсъкът на тежкотоварните

              Световният шампион изрази мнението си, че Пулев не е показал уважение към него, а "ако не покажеш уважение, това е цената, която плащаш“.

              Ей за това е абсолютно прав Кличко, нашия се правеше на непукист, но това беше примесено с неуважение. А в тези спортове е доказано, че не уважаваш ли противника си - губиш.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • #82
                От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                Изобщо не става дума за спор, то е ясно кой кого е набил. Обаче умрете да правите разбори на неща, за които сами казвате че не разбирате и не ви интересуват...а другото е плюнки.
                По-скоро става въпрос за анализ на силно сбъркани представи за патриотизъм. Да освиркваш химна на противника си и да го хулиш не е патриотизъм, не е патриотизъм и да отидеш на биеш шепата привърженици на гостуващ отбор. Това е проява на слаби и силно комплексирани хора.

                Я кажи сега как световното юдомасонство ни пре*ба на мача с Малта. Мамка й и мафия!
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #83
                  От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                  Никакъв патриотизъм не ме обзема, а напротив- срам ме е..и не говоря само за мача, а и за всички приказки и действия около него, защото цял свят ни гледа сеира и приема един чалга-боксьор без възпитание за олицетворение на всички българи. Нашия обаче не знам защо не се стаѝ и покрие малко, а продължава да сее обиди и от летището- нямало да уважава Кличко, защото уважавал само "нормалните хора" ??? За какво спортменство говорим и за какъв морал ? Май повечко влиза във филма и се вживява в ролята на театралните кечисти от детските шоупрограми по телевизията, които намазани с олио се гледат страшно на ринга и държат театрални речи на микрофон..
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #84
                    От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                    Не гледах, но четох изказванията на Пулев на летището и веднага се сетиха за Алековото - "Булгар! Булгар!". Ами това сме ние. Думата уважение ни е чужда по природа. На простотията и лошото възпитание му викаме патриотизъм и се гордеем с това. Аз лично се дразних от публикациите в пресата преди мача, но всичко се видя по време на мача. Класата си каза думата. Ако въобще е имал някакъв шанс да стане световен шампион някога, то сега вече Пулев и екипът му официално го похарчиха.
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      По-скоро става въпрос за анализ на силно сбъркани представи за патриотизъм. Да освиркваш химна на противника си и да го хулиш не е патриотизъм, не е патриотизъм и да отидеш на биеш шепата привърженици на гостуващ отбор. Това е проява на слаби и силно комплексирани хора.

                      Я кажи сега как световното юдомасонство ни пре*ба на мача с Малта. Мамка й и мафия!
                      A, щом да държиш да правиш анализ конкретно на това - добре. А мисля, ясно е и че народа ни е слаб и комплексиран.
                      За второто нямам какво да кажа, не ме интересуват подобни простотии, а и от футбол не се интересувам особено.
                      М/у другото, това с което си ме цитирал, бе изказано по повод твоите анализи на друсането на сланини...уж анализ на криворазбран патриотизъм, пък за сланините конкретно на Пулев се хвана...
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #86
                        От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                        Май сравняваме кока-кола с лимонада от цехчето в кооперацията на съседното село.
                        Не че лимонада е лоша, ма онова по се харчи.
                        И май е по-технологичен/във всякакъв смисъл продукт/.
                        И нали не мислим, че само с тренировки в зала става.
                        Загубата..... добре. Специалистите в сферата на бокса ще кажат.
                        Ама пусто за приказките преди и след мача кой ще се погрижи?
                        Ами нали и те са част от шоуто. Все пак си плащаме за това.
                        Искаме си адекватните продукти!
                        GPS системи https://www.easytracking.bg/
                        Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                        Коментар


                        • #87
                          От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                          Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
                          И май е по-технологичен/във всякакъв смисъл продукт............./.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10801485_10204097238330161_6509631652915721364_n.jpg
Прегледи:1
Размер:71.2 КБ
ID:5623677

                          Коментар


                          • #88
                            От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                            Аз мисля как много ни липсват "първите 7 години". Сериозна липса на елементарно възпитание в множеството българи от където идват и самите ни проблеми. Много дълго време промиваха главите на майките и бащите ни с глупости комунягите и резултатите са видни. Този случай около боксовия мач ярко показа повечето от националните поколенчески недостатъци. Първото което ми прави впечатление е голямата амплитуда в поведението ни, ние или сме най-великите на света или ако ни набият (което може да се случи на абсолютно всеки) самочувствието ни отива на нула. Никаква прагматика, никаква реална самооценка. Как да се държи Кубрат като предполагам е с чалга възпитание (може и не по негово желание). Как да се държат да кажем 90% от футболистите (например Стоичков) като и те така. От друга страна това което е направил Пулев (добро или лошо) света вече го е забравил, хората вървят напред. Да нужни са анализ и коментари, но пак ли в крайности да отиваме. Не мисля че като цяло утре някой западняк (тези чието мнение ни интересува) автоматично ще ме приравни с Кубрат Пулев само защото съм българин, така че не се комплексирам от случилото се. Може и самия Кубрат да си извади положителните изводи.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]755208[/ATTACH]
                              Еее..... хахаххахахаахха НЕ! Да,на снимката ясно си личат подковите,които Кличко си е сложил,за да прати Пулев в космоса. Явно боксовите специалисти са наистина 6 милиона,щом се върти това и се коментира,обикновено от хора,които никога не са слагали ръкавици. За това предлагам всеки,който има такива съмнения,да сложи нещо метално под бинтовете,да даде на някой хубаво да му ги стегне,да си нахлузи ръкавиците и да пробва да прасне силно някой чувал. Ще е достойно да се заснеме... хахах! Най-жалкото в случая е,че тези издутини дори са помогнали на пепелянката да не изпадне в кома още в 3-тата секунда на първия рунд. Но нищо,кобрата е най-великия,ние сме най-великите изобщо Венсеремос!!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                                Чалгаааа майна, чалга. Не прощава на никого. А и наказанието понякога е сурово. За разликата в класата вече писах, за поведението......ами чалга, кво да праЙш. В син сити е така..
                                0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                                Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                                Суперскан България www.decbg.com
                                Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X