Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Данък МПС при продажба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Най-вероятно ще може.
    До тук никой не цитира надежден източник, където ясно да е разписано до кога точно данъка от предходна година има тежест!
    Враг усраине

    Коментар


    • #32
      С данък платен Не в община (,а примерно в Изи Пей) може веднага да се мине ГТП. При нотариус на следващият ден. Що така нямам идея.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • Asen Kushlev
        Asen Kushlev коментира
        Редактиране на коментар
        Щото явно гледат в различни бази данни, а Изипей пращат информация на другия ден към някои.

    • #33
      Първоначално публикуван от Даниел Цветков Преглед на мнение
      Утре ще минавам на ГТП 3008та.Та може ли да мина с данъка от миналата година или трябва да плащам и за тая?Нещо ми се върти ,че до края на март можеше или беше до средата на година май!
      По закон дължиш минимално първата вноска (1/2) от данъка до 30 юни на съответната година.
      Т. е. до 29 юни можеш да минеш преглед с платен данък за предходната година.

      Относно нотариусите, разбира се, че могат да проверят онлайн. Но както някой спомена, не им се занимава.
      За протокола искали са ми бележка при сделка, но им казах, че е платен онлайн. Сделката си мина без проблем и в договора си пишеше, че съм представил документ за платен данък.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #34
        До края на юни може с миналогодишния данък,а след това може и с 1/2 от тазгодишния.48лв е ГТП-то.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X