Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кратко тестче на Lexus RX 450h

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Кратко тестче на Lexus RX 450h

    Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
    Ами щото предпочитам да се разхождам из Гърция, особено този сезон. Нищо друго. Пък и там се кара по-спокойно. Иначе до Серес ходих заради Alfisti Track Days (9-11 април) на тамошната писта (виж последния АутоБилд).

    А конкретно в този случай отивам на тест (на 12 и 13 май) на новия Кайен (вкл. Хибрид) из Халкидики, ама Поршетата (или напудрените Туарези, както предпочиташ) са в Переа, Солун, та трябва по някакъв начин да стигна дотам. И реших да се добера дотам с хибридното Х6, хем да съчетая полезното с приятното, хем да го сравня като разход с Лексука 450h по същия маршрут.
    Малко сложно стана обяснението, ама дано си ме разбрал
    Търсите ли хора за работа при вас, че съм Кандидат (нЕма майтап)

    Коментар


    • #32
      До: Кратко тестче на Lexus RX 450h

      Здравейте колеги, от 2 месеца и аз скочих в Lexus RX300 2005г, иначе имам Териос и RAV-4 и съм регистриран тук от доста време но си забравих ника
      Срам не срам, сложих газов инжекцон на Лекси-то и да си призная не съжялавам за това засега. Както и вие, аз също направих моя тест за разходв Гърция - остров Тасос, повечето време с 5 човека - даде ми 13/100 на газ, което сметнато в бензин си е 6.5/100. За останалите 2000км смесен разход из България ми даде 13.9/100. Не искам да хваля карането на газ, напротив - на акорда ми си имам газова, но си карам само на бензин и я държа в бойна готовност за по-тежки времена, на останалите ми коли изобщо не турям газ, но при тези горящи джипки и растящите цени набензина си мисля, че това е сиромашката но и екологична българска алтернатива на модерните електромобили, които за съжаление скоро едва ли ще са по джоба ни. Поздрави на всички и не ме нападайте сега за "мръсната газчица" Ще се радвам да се запозная с другисобственици на RX, особенно ако са от Пловдив

      Коментар


      • #33
        До: Кратко тестче на Lexus RX 450h

        Честито,хубава машина,даже много хубава.Икономиите от газта,които реализираш е хубаво да ги събираш в някоя касичка щото тъкмо като избиеш газовата инжекция немного след това ще трябва да отвориш касичката и да я изсипеш на касата в някой сервиз.Най-вероятно обаче съдържанието на касичката няма да е съвсем достатъчно.

        Коментар


        • #34
          До: Кратко тестче на Lexus RX 450h

          Първоначално публикуван от ivan ivanov Преглед на мнение
          Честито,хубава машина,даже много хубава.Икономиите от газта,които реализираш е хубаво да ги събираш в някоя касичка щото тъкмо като избиеш газовата инжекция немного след това ще трябва да отвориш касичката и да я изсипеш на касата в някой сервиз.Най-вероятно обаче съдържанието на касичката няма да е съвсем достатъчно.
          Ха сега вземи и обясни причината за изспипване на касичката че нещо не вдявам .
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • #35
            До: Кратко тестче на Lexus RX 450h

            Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
            В момента разтривам ей тоя електровоз със системна мощност 480 к.с. и въртящ момент 780 Нм (4,4-литров битурбо V8 бИнзин + два електромотора с 91 и 86 к.с.). Като се върна в петък от Гърция, ще докладвам как се държи. Днес след ~230 км безмилостно газиране с pedal to the metal (оттях около 60 км градско) средния разход е около 13 л/100 км. До Солун и обратно ще го карам "в рамките на закона" и предполагам, че ще гори около 9 л/100 км.

            Ох на батко
            Най - грозното, но и най-бруталното.
            Още си спомням една снимка в някое от списанията на бруталния дрифт на X6
            Прецака темата за Лексуса обаче
            А за разхода - кой гледа разхода, ако беше така щяхме да караме поло 1.4 тди
            Грандоман WJ 3.1 QD

            Коментар


            • #36
              До: Кратко тестче на Lexus RX 450h

              защо пък "Поло" кое му е икономичното
              Вчера взехме едно служебно и30 1.6д - излезе 19000лв без ДДС /с данъчен кредит е - фабрично 4+1 товарно/ Това е икономия Че даже и учудващо приятна е колицата...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #37
                До: Кратко тестче на Lexus RX 450h

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                А каква всъщност е идеята да си вземат хермафродитна кола.
                Че искат да замърсяват повече планетата ли.
                Идеята да карат по-малко замърсяваща околната среда кола, а дали това е така или не е отделен въпрос.

                Коментар


                • #38
                  До: Кратко тестче на Lexus RX 450h

                  Първоначално публикуван от g06ko Преглед на мнение
                  Идеята да карат по-малко замърсяваща околната среда кола, а дали това е така или не е отделен въпрос.
                  Много хубаво се е заиграл kinex-a с думичките и смисъла им, и е много прав.
                  Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                  Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                  Volkswagen Bora AKL

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X