Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes-Bеnz CL420

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Mercedes-Bеnz CL420

    Той якия танк все едно си е при мен, взе го приятел и днес се разбрахме да си ги менкаме за разнообразие
    Иначе Sката е 2000 година излезе ми 17лв + рекстъна на жената. Сега се ровя из ebaY да я накича с разни "циганийки" "никелчета" нещо като Пернишки тунинг.
    Нямам подгрев на седалките ама ми се струва че няма да е за дълго. Чудя се да купувам ли диск за навигацията или да разчитам на Гарминските устройства.
    А това въздушно окачване ако "здаде багажа" ще го сменя с ново и поне ще знам че повече при мен няма да откаже.

    Коментар


    • #62
      От: Mercedes-Bеnz CL420

      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
      Той якия танк все едно си е при мен, взе го приятел и днес се разбрахме да си ги менкаме за разнообразие
      Иначе Sката е 2000 година излезе ми 17лв + рекстъна на жената. Сега се ровя из ebaY да я накича с разни "циганийки" "никелчета" нещо като Пернишки тунинг.
      Нямам подгрев на седалките ама ми се струва че няма да е за дълго. Чудя се да купувам ли диск за навигацията или да разчитам на Гарминските устройства.
      А това въздушно окачване ако "здаде багажа" ще го сменя с ново и поне ще знам че повече при мен няма да откаже.
      'баси проблемите си имаш, ама за 17 лв- толкова...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #63
        От: Mercedes-Bеnz CL420

        Навигацията им стигаше до Сьрбия преди около 2 години,сега май пак е така та няма голям смисьл.Един Айпад 3Г с офлайн мапс и пак ще стане ако има / ти знаеш как / как да го закрепиш в Ската.

        Вьздушното тук го прави една фирма и не дава проблем повече,но си е цифра / за мен де,аз сьм скрьндза / и не е като да го опьна на крика и да му сваля амовете с ключа за гуми пред нас на улицата.От тая гледна точка го казвам всичкото това,а за правенето ще го направиш,нищо особенно за теб.

        Аз бих го почнал от гуми с джанти и щорите за задните прозорци.Като механика бих му скочил на скоростите пьрво - масло,гарнитурка и филтьрче.

        Да не е бежова?
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #64
          От: Mercedes-Bеnz CL420

          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
          Той якия танк все едно си е при мен, взе го приятел и днес се разбрахме да си ги менкаме за разнообразие
          Иначе Sката е 2000 година излезе ми 17лв + рекстъна на жената. Сега се ровя из ebaY да я накича с разни "циганийки" "никелчета" нещо като Пернишки тунинг.
          Нямам подгрев на седалките ама ми се струва че няма да е за дълго. Чудя се да купувам ли диск за навигацията или да разчитам на Гарминските устройства.
          А това въздушно окачване ако "здаде багажа" ще го сменя с ново и поне ще знам че повече при мен няма да откаже.
          Като чета се чудя каква ще да е тази 220ка бе 17000 + ,ами и Рекстън я пусни някоя снимка.Няма да те плаша,но дано да имаш късмет.На мен ми предлагаха какви ли не бартери за този модел,ама аз съм инат и не искам. Нека си карам стара кола,ама с здрава глава.
          ПАВКО
          0888802068

          Коментар


          • #65
            От: Mercedes-Bеnz CL420

            Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
            Като чета се чудя каква ще да е тази 220ка бе 17000 + ,ами и Рекстън я пусни някоя снимка.Няма да те плаша,но дано да имаш късмет.На мен ми предлагаха какви ли не бартери за този модел,ама аз съм инат и не искам. Нека си карам стара кола,ама с здрава глава.
            не 17000 а 17лв бре, за нов талон в КАТ, чист бартер за Корейското чудо Rexton.

            Снимки по късно като се покаже слънцето да изглежда по-лачена

            Коментар


            • #66
              От: Mercedes-Bеnz CL420

              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
              не 17000 а 17лв бре, за нов талон в КАТ, чист бартер за Корейското чудо Rexton.

              Снимки по късно като се покаже слънцето да изглежда по-лачена
              Ахааа така може,че иначе е кон за кокошка.
              Давай да я видим.
              ПАВКО
              0888802068

              Коментар


              • #67
                От: Mercedes-Bеnz CL420

                Тая е само бежова значи и те е срам да я снимаш

                За 17 лева и жена ти пеша си заслужава обаче,а и каквото и да куца ще си го направиш.Пази ключовете - луди пари в дильра,а и жените много ги обичат
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #68
                  От: Mercedes-Bеnz CL420

                  Ебаси сървъра си взех за кола днес и разкарах всякакви периферни устройства дето някой някога е слагал по колата и изкарах 2 кила жици. Покрай тях изчезна захранването на музиката , бушоните при мотора в ляво и дясно са здрави ама явно има скрити още, навряни в ...... сега почвам да рова из нета за мануали без тях няма да се оправя.


                  Не е бежова бе, води се лилав металик, демек кръстих я хипопотама

                  Его на до другия наредени:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2295667.JPG
Прегледи:1
Размер:550.0 КБ
ID:5351471

                  Коментар


                  • #69
                    От: Mercedes-Bеnz CL420

                    http://bayhas.com/mercedes/w220/contents/Default.htm

                    http://mercedes-w220.5go.ru/

                    http://www.everythingbenz.com/z/mtyp...atics-drawings


                    Копнато от един друг форум

                    Дишай дьлбоко,ти за мен си смел човек,аз 3 140ки сьм навит да отглеждам пред един такьв умен модел.Просто нямам ги нервите да ровичкам с комп по колата,предпочитам с отверка.


                    И с тия грозни джанти................
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #70
                      От: Mercedes-Bеnz CL420

                      Ей велик си с тези линкове, рових рових и няма, добре че са братушките да споделят инфо и не им пука за ACTA

                      Коментар


                      • #71
                        От: Mercedes-Bеnz CL420

                        Братушките са пичове,караш ли Мерцедес е много добре да знаеш Руски.Арабите са другите които много ги карат,но не ги поправят много,а и са едни инДжинери,а и за единия му мерник сега арабски да уча ай няма нужда.

                        И не рови,свиркай какво ти трябва и го снасям за нула време готово.Ако го нямам готово на компа си го намирам доста бьрзо,знам кьде да го ровя.


                        Егати джантите
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #72
                          От: Mercedes-Bеnz CL420

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Братушките са пичове,караш ли Мерцедес е много добре да знаеш Руски.Арабите са другите които много ги карат,но не ги поправят много,а и са едни инДжинери,а и за единия му мерник сега арабски да уча ай няма нужда.

                          И не рови,свиркай какво ти трябва и го снасям за нула време готово.Ако го нямам готово на компа си го намирам доста бьрзо,знам кьде да го ровя.


                          Егати джантите
                          Верно си БЕНЦ БОСС за нула време намерих схемите които ми трябваха а после дори и видео с инструкции за работа, чак не мога да повярвам след половин ден ровене

                          Стига с тия джанти бре имам жокер в ръкава

                          Тези 20" ми стоят в склада само гуми трябва да им взема.



                          Хайде сега кажи че тези няма да и отиват

                          Коментар


                          • #73
                            От: Mercedes-Bеnz CL420

                            http://www.mbusa.com/vcm/MB/DigitalA...55amg_s600.pdf

                            Няма дизел,но може да ти свьрши работа.

                            http://home.earthlink.net/~phdwebsite/comand_manual.htm

                            http://www.mercupgrades.com/Mercedes...rticle-60.html

                            http://www.mercedestechstore.com/pdf...) 10-30-02.pdf


                            Ми що ровиш,питай да видим като си нямам работа мога ли да го намеря за нула време.Интернета е пьлен с клипове кое как се прави по тая кола.

                            А тия джанти....................нЕма да му тичкат.Има много малка вероятност да му опират спирачните апарати в джантата ако да става на 140 модела та преди да се набалбуцаш с гуми вземи та пробвай джантите които нЕма да му тичкат

                            БРАААААТ,покажи твоите джанти.Нормално си АМГ на 18 цола с предни 255 и задни 275 много му одьт как викат у Пле'енско.
                            Последно редактирано от BENZBOSS; 01-03-12, 00:02.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #74
                              От: Mercedes-Bеnz CL420



                              http://www.gdtm.net/TiresW220.htm



                              Е това му е джантата на тоя модел или спиците от следващия модел.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #75
                                От: Mercedes-Bеnz CL420

                                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                                Верно си БЕНЦ БОСС за нула време намерих схемите които ми трябваха а после дори и видео с инструкции за работа, чак не мога да повярвам след половин ден ровене

                                Стига с тия джанти бре имам жокер в ръкава

                                Тези 20" ми стоят в склада само гуми трябва да им взема.



                                Хайде сега кажи че тези няма да и отиват
                                Стига си го показвал тоя ХУБАВЕЦ..ами дай да говзимам за разплод.
                                ПАВКО
                                0888802068

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X