Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes-Bеnz CL420

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Mercedes-Bеnz CL420

    Преди две години правехме един 600цл. Спечели ЕМА. Май в Унгария. Ще видя дали има архив на сайта на колата, че в последствие проекта стана на трупчета.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #47
      От: Mercedes-Bеnz CL420

      Я дай марка,модел,година и мотор на това и да видя какво се намира за него.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #48
        От: Mercedes-Bеnz CL420

        Това е най-точната информация за колата:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1125560.JPG
Прегледи:1
Размер:461.3 КБ
ID:5338756

        Коментар


        • #49
          От: Mercedes-Bеnz CL420

          http://www.autotraderclassics.com/cl...a-481601.xhtml

          FORD GRANADA COUPE 1978

          Кажи така ли изглежда вьтре,че да знам какво тьрсим.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #50
            От: Mercedes-Bеnz CL420

            Същия е

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1125559.JPG
Прегледи:1
Размер:466.2 КБ
ID:5341432


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1125561.JPG
Прегледи:1
Размер:503.3 КБ
ID:5341433



            Ще ми трябва всичко по предното окачване, уплътненията на вратите, сервото на волана.

            Между другото намерих CL 500 за 6000лв. и съм на ръб да го взимам за донор.

            Коментар


            • #51
              От: Mercedes-Bеnz CL420

              Моля отговорния модератор на раздела да премести дискусията за Форда в темата за него. Ето тази: http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=ford+granada

              Коментар


              • #52
                От: Mercedes-Bеnz CL420

                ЦЛ500 за донор на това................ужасТ

                Е сега ще видя какво има за това нещо,поне магазини за антики тук има колкото искаш.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #53
                  От: Mercedes-Bеnz CL420

                  http://www.partsgeek.com/ymm/1978/ford/granada.html

                  От бьрз поглед - на това частите са му 5 до 10 ПЬТИ по-евтини от нормален Мерцедес,водна помпа 25,серво помпа 35..............бият кой не вземе.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #54
                    От: Mercedes-Bеnz CL420

                    Здравей Босе, радвам се,че помагаш както винаги
                    тези части надеждни ли са?
                    ПАВКО
                    0888802068

                    Коментар


                    • #55
                      От: Mercedes-Bеnz CL420

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      ЦЛ500 за донор на това................ужасТ
                      Вече сигурно ме мразиш


                      В Рок ауто имат повече неща пък и други интернет магазини намирам ама доставката искам да я комбинирам наведнъж и май най-голям яд ще ми създадат уплътненията на вратите

                      Коментар


                      • #56
                        От: Mercedes-Bеnz CL420

                        Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
                        Здравей Босе, радвам се,че помагаш както винаги
                        тези части надеждни ли са?

                        А е те тва най-много ме притеснява и за това гледам само да ровя и помагам виртуално и мнооооого рядко се нагьрбвам да пращам нещо което не го знам.
                        Едно приятелче има 140 модел 600 мотор,тьрси термостат с ниска температура,а не оригиналния дето отваря на 96 градуса.Намерил линк нашия и отидох да проверя и стана майтапа.Давам му парт номер,давам му модел,година и мотор на колата,носи ми едно дето от 5 метра го познах,че не е то.

                        - не е това,кутията му е малка.
                        - Ма аз още не сьм го отворил,как знаеш.
                        - Носиш ми за осмак мотор,на 12 е с планка и кутийката няма да го сьбере,засечи с парт номера на осмака и ще видиш................
                        След 20 минути лекции за термостатите на моторите на 140 модела бях сьбрал половината магазин и 3-4 клиента,заключението - пробвай при дильра.Да де ама там имат само оригинални горещи,ние тьрсим студен и пак сечено.

                        Това щото знам какво тьрся,това горе 20 минути му тьрсих кой модел е,а имат и ГСС и още един,каква им е разликата в окачването да речем идея нямам.
                        Отделно това са части които са ефтьрмаркет или правени ширпотреба и нямат много с оригиналното.Имам човек който е манияк на темата стари кошници,2 Понтияка има,ГТО60 и нам си там коя та знае от кьде се купуват части и кое колко си заслужава парите и колко са му париците,НО няма как да гарантирам,че ако посоча нещо ще го пратят точно такова и ще пасне на колата.Като им гледам и цените и сьвсем - помпа за 30 кинта не ми вдьхва нищо добро,но в 3 сайта проверявам и в трите все тая помпа и цена.От Ford Mustang сервото става,на Ибей го има,30 кинта е ма знам ли го какво е.
                        Проблема не са парите,дистанцията е проблем - ще пристигне и ако не е това е за боклука,няма на кой да я продаде или монтира,а и какво качество ще е никой не знае,тия не правят части вечно както Немците примерно.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #57
                          От: Mercedes-Bеnz CL420

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Вече сигурно ме мразиш


                          В Рок ауто имат повече неща пък и други интернет магазини намирам ама доставката искам да я комбинирам наведнъж и май най-голям яд ще ми създадат уплътненията на вратите

                          Чудя се как ти дава сьрце да разкостиш ЦЛчето,ма си ужасен.

                          А иначе за упльтненията си прав - от над час тьрсене / това е много за мен,аз обикновенно напипвам мамеца за нула време /не намирам упльтнения нито в Ибей,нито по магазините.

                          Това ще е проблем освен ако не се намеси някой който знае в кой склад ги има тия.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #58
                            От: Mercedes-Bеnz CL420

                            И аз му се чудя,ама това е защото страдаме по марката МБ.
                            Яворе дай ми ЦЛ и кажи какво да ти търся за донор.
                            ПАВКО
                            0888802068

                            Коментар


                            • #59
                              От: Mercedes-Bеnz CL420

                              Запалихте ми главата с тия МВ, от много търсене на подходящ CL днес се сдобих с изключително запазен екземпляр W220 с 320CDI мотор.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Mercedes-Bеnz CL420

                                ААААА не сьм аз,нищо не сьм казвал за Ска след 99та или преди 2003 и то на определени мотори.

                                Жокерче - след 99 не ги правят вече в нормалното окачване,не е като да му пернеш пружините и ам по 120 кинта и да заспи.Едни помпи,едни датчици,едни хидропневматики по 1000$ бройката...............пупупу,да не чува дявола.

                                Нищо де,добро начало да намразиш маркатаТи даде якия танк и сега ти стискам палци с тоя.

                                Коя годинка е?
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X