Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За трофи-ръчна или автоматична кутия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
    Чекай бе, това нали е автомат. Па мойта кола на 1ва бавна на 1500оборота вдига 2.5км/ч преко сила.
    Ти пък за къде си се разбързал?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #47
      До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Бе знаеш ли къв акъл са и набутали. Тя таз кутия е умна. Не е проста кат твойте.
      Не ме закачай на тема кутий, че ми е болно място Ако продължаваш, така ще ти расказвам премеждията си, че ще ти падне плочата на гаража. И ще останеш без ляб.

      Пламене, бях на Албена, видях. Мерцедеса каза У-Ууу-УУУУ...... и се закопа като прасе в кочината, само предните гуметки прескочиха лента. После дойде нещо дървено от миналия век и те извади. Е, и то щеше да се окопае, ако не го овиках овреме да не те жали и да дърпа що има обороти..... Патрол май беше
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #48
        До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

        Той списька не е пьлен,няма го Ягуара,Крайслера,Доджа...............ма да не пускам повече,че ще наскачат Босе кажи бе кажи..............

        При ВИН проверка при Руснаците ви излиза номер на кутията,пьрвите 6 цифри на ТРАНСМИШЬН са ви номера на кутията,само слагате една . след 722

        Другия номер е,че не всяка 722.6 е еднаква с другите 722.6 На 150 нм налягане аз си карам и пея,а твойта кола почва да припльзва скорости.Вземи една от МЛ55 и няма да е така.


        Ма кьв е тоя мерак да вкараш една от пьрвите / да не кажа пьрвата / напьлно електронна трансмисия в калта?Това се адаптира кьм стила ти на каране,моя като го кара жената 3 дни и става като костенурка,едва ли не кикдаун трябва да му сритам,че да свали предавка.
        Това е правено за да мисли вместо теб,да се нагажда кьм стила ти на каране и да пести гориво,да може моя осмак да вьрви с под 11 литра на 100 километра.Адаптиране на електрониката да пускам ли???Или старт от пьрва скорост?Или как се сменя софтуера на тая трансмисия???
        Наследник е на междинния модел с 4 хидрвлични и пета електронна,трансмисии с номер 722.5 като там пьк се делят на 722.507 за СЛ,722.503 за Е класа купе / 124 модел / и 722.508 за 140 шестак мотор.Е те тия са тегави ако таковаш мамицата на петата скорост,че зацепва трета и задна при пета / не е смешно,така бешепо спомени /.Реално са си 722.3 скорости с присьдена пета предавка,яка работа освен петата.

        За това кой модел каква трансмисия има ще ми трябва ВИН на колата или поне модел мотор,модел кола и година на производство.Просто казано обаче всичко що е Мерцедес след 1996 го очаквайте да е с 722.6,някьде около 2003 / пак по спомени / влизаше 722.9.

        722.6 има 2 задни,вьрви на бургия на заден ход,но това само ако ви падне сьстезание на задна.




        За да не сьпоставяш всяка една трансмисия 722.6 с друга такава ти дяавам още един факт.Трансмисия мерцедес с номер 722.4 се слага на Мерцедес С600 модел 140,Сьщия номер 722.4 го намираш на коли от 1982 година,дизели с по 82 коня вместо 406 на любимеца на Мафията.Като номер са еднакви модели трансмисия,като трансмисии НЕ
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #49
          До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

          722.612 Ето вин WDB2021282F593036 Какво и е различно от тая на SLK500 или AMG55
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • #50
            До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

            http://www.4x4abc.com/ML320/ML_specsII.html


            W5A580 е сьщата трансмисия както казах,цифрата 580 е торк нютон метра които трансмисията може да издьржи,слага се на Charger, Magnum, Crossfire, Nitro, 300 Series, SRT-8, Jeep Commander и по номер можеш да я познаеш колко е яка.Други трансмисии с подобен номер са W 5 A 330,W 5 A 400,W 5 A 580 кьдето пак последните 3 цифри са нм.По списька долу можеш да разбереш коя трансмисия колко дьржи и коя от 722.6ХХ е по-яка от друга трансмисия.

            За ташак / не ми го трийте,точната дума си е/ Е270 ЦДИ има по-яки скорости от МЛ55АМГ

            http://www.autoshoppingcenter.com/tr...h/7226app.html

            Това стана тема за 722.6 вместо за това да я вграждаш или не.Аз сьм против с 2 думи,но ако дьржиш продьлжавам
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #51
              До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

              АААА пита ме каква трансмисия има G 400 CDI,последната от списька,двете предпоследни и те са 722.6 но за малки Gеги

              W5A580 722.630-634

              G 270 CDI, G 500, G 55, G 400 CDI

              http://www.4x4abc.com/G-Class/transm.../getriebe.html

              И от всичко това излиза,че няма Гега с малка трансмисия като твойта,има с 30нм повечко от това което имаш ти.Ще дьржи,но колко




              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #52
                До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                722.612 Ето вин WDB2021282F593036 Какво и е различно от тая на SLK500 или AMG55
                722.612 е трансмисия W5A330 или 330 нютона торк

                АМГ55 на е класа е 722.636 е трансмисия W5A580

                на 55 дьржи 580 нютона,а на твойта дьржи 330 нютона и след това сдава багажа,това им е различното.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #53
                  До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

                  Е ся, аз като един виден гадател, ще се произнеса какво следва.
                  КУТИЯ ПРОДАЛ, ДЕНГИ ПРОПИЛ.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #54
                    До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    ......722.612 е трансмисия W5A330 или 330 нютона торк....
                    Ми той двг е 280 торк.....бил.

                    Каква е разликата механично м/у 330 и 580. Чаркалаците ли са различни или само наляганията.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #55
                      До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

                      Кутията дьржи повече налягане,повече натоварване.................Виж по логика,че не ми се рови за документация сега.

                      Четворка мотор на 150 нм налягане в кутията и почва да припльзва.Мойта кутия на осмака дьржи до 210 налягане без проблеми,на 150 има да карам още бая годинки.Ако караме по тая логика би трябвало помпи,упльтнения,бандове............да са по-яки за да издьржат на напьна на мотора и от там да дьржат на по-високото налягане на кутията.

                      Сега ще ме караш да пускам и след колко цикьла на помпата кутията припльзва.Просто самата помпа не може да наваксва на износени упльтнения и лагери. 15 цикьла е границата,след това си за отваряне на кутията.



                      Следвайи логиката 300 кутия е двойно по-слаба от 580 кутия,ти имаш 330 кутия,а Г270 ЦДИ е с 580 примерно.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #56
                        До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

                        Кое му е страшното на ръчната кутия. Маховика ли или конзолата с педалите?
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #57
                          До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Кое му е страшното на ръчната кутия. Маховика ли или конзолата с педалите?
                          Маховика. Конзола си имам на колата.

                          Ииййй отиде ми детската мечта. Днеска Петър Близнака ме направи с ориз, за тоя автомат.

                          Напих се от мъка ееей.

                          Търсим 717.439 Гетрак скорости...ама да са като нови.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #58
                            До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

                            Напи се нали,а кутията продаде ли???

                            Поздрави на Близнака от Близнака,и тая година пропускам Баха 1000,но все ще се засечем с тях.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #59
                              До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

                              BENZBOSS, давай ел. схема и чертеж ако имаш на горивната помпа на мотора, да мислиме ако има челъм да махам и тоя комп та поне никаква електроника да не остане.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • #60
                                До: За трофи-ръчна или автоматична кутия

                                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                                Маховика. ...
                                Намери си от бус МБ, дизел, със същия брой цилиндри на мотора и слагай.
                                А, и със същата стъпка на зъбите за стартера.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X