Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рено Гранд Еспас срещу Рендж Ровър Дискавъри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    А тва ако беше не диско а дефендер дали щеше да има разлика
    аз преди време се бъснах в една канафка с дефендера с някъде около 40 км и само леко се беше кривнала бронята .

    Коментар


    • #32
      При определени условия рамата може да ви изиграе лоша шега.

      http://video.google.com/videoplay?do...5&q=crash+test

      http://video.google.com/videoplay?do...9&q=crash+test

      Това е само един пример, има доста други. Китайското "чудо" няма да го коментирам, защото явно става въпрос лоша конструкция.
      Дини, обърни внимание, че скоростта е по EuroNCAP и е "само" 64 км/ч, а и преградата е деформируема.

      Коментар


      • #33
        Мен направо тръпки ме полазват като гледам къде отиде таблото на втория джип.Този Аербег невърши никаква работа щом после волана те довършва.Тези китаиците нямат безоопасноста за нищо!!!
        [size=7][color=GREEN]EnDuRo[/color][color=blue] & [/color][color=green]OFF_rOaD[/color][color=blue] TeAm[/color][color=green] BiStRiCa[/color][/size]
        [img]http://www.autonet.bg/Offroad/deso%20tuning.jpg[/img]

        Коментар


        • #34
          УЖАС!!!!!!!!!Тези коли от пластелин ли са?Ама ако са Китайски,май това обяснява всичко
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от ninja_1
            УЖАС!!!!!!!!!Тези коли от пластелин ли са?Ама ако са Китайски,май това обяснява всичко
            Само вторият автомобил е китайско производство. Първият би трябвало да е произведен в САЩ.
            Това са стари конструкции...Предполагам нов Рейнж или Дискавъри или.... ще се държат по различен начин (би трябвало да са удряни вече по EuroNCAP).

            Коментар


            • #36
              Ето местата и пораженията при удар на 2 различни джипа с лек един и същ автомобил!

              [size=7][color=GREEN]EnDuRo[/color][color=blue] & [/color][color=green]OFF_rOaD[/color][color=blue] TeAm[/color][color=green] BiStRiCa[/color][/size]
              [img]http://www.autonet.bg/Offroad/deso%20tuning.jpg[/img]

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от Asen - Dezki
                Според закона за движение по пътищата в Р.България максималноразрешените скорости за движение са: 50км/ч в градски условия, 90км/ч извън града, 130км/ч по автомагистрала
                В ЕС не са много по различни. Всичко останало са случайности, митове и легенди-неограничена скорост няма, както и по закон не е разрешено скорост по висока от 160 по аутобан. Нека някой да провери закона в Германия, ще го направя и аз ама да не съм сам. Друг е въпроса че някъде в Австрия и Германия все още няма камери.
                Ако някъде се споменава ограничение 200км/ч нека го потвърди със съответните материали.
                В Германия можеш да караш и с 300 км,щом няма изричен знак за допустима максимална скорост.Преди 2-3 години имаше предложение на правителството за ограничение на свободните скорости и от Порше и Ауди излязоха с официална нота,че изнасят заводите от Германия.

                Коментар


                • #38
                  май спора се оформя за и против рама...

                  Преди няколко месеца, един ТИР загуби управление.
                  Не знам с каква скорост се движеше, но Галопера се върна след удара със 7-8 метра назад

                  Ако не беше рамата която пое удара и се деформира, нямаше да пиша това сега...
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X