Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рено Гранд Еспас срещу Рендж Ровър Дискавъри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рено Гранд Еспас срещу Рендж Ровър Дискавъри

    http://www.youtube.com/watch?v=K9R-U...search=renault
    B+

  • #2
    колега къф е тоя ем рейндж ем дискавари?!

    Коментар


    • #3
      ми то заглавието на клипа е объркано.не е виновен вокел.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #4
        Отваряш файла и прочиташ,колега .Аз нищо не си измислям.
        B+

        Коментар


        • #5
          Объркали са модела на самата страница. Наистина няма "Range Rover Discovery".

          С една дума, смърт за тези с рамите (шасита).

          Коментар


          • #6
            ясно и за шаситата и за името

            аз се шегувам хехе

            Коментар


            • #7
              джипа ако имаше тръби отзад реното да е подяволите... нека да ми платят маската на пикапа и аз ще седна на мястото на куклата срещу тоя еспасе и пак ще си говорим за рамите
              лек ден
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Yaro
                Объркали са модела на самата страница. Наистина няма "Range Rover Discovery".

                С една дума, смърт за тези с рамите (шасита).
                Значи,с една дума действително трябва да се сложи в кавички . И да е Еспас срещу "Range Rover Discovery".



                Dini,не поемай този риск,моля ти се .Че не се знае,знае ли се.
                B+

                Коментар


                • #9
                  айде бре... без кураж няма слава
                  За жените има друг вариянт нецензурен ама аре нема се излагам
                  лек ден
                  Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                  Коментар


                  • #10
                    на французите май 100-годишната война не им е стигнала...
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • #11
                      чудно ми е що тестват стар 4х4, който по дефиниция не е това което е еспаса ами съвсем друго. да го пробват срещо новото диско , или да пробват стар еспас пък най добре е да пратят еспаса в гората и да го покарат по чукара... все пак диското е с идеята да съчетае он и оф роуд в 1 а не да е мега сигурна лимузина и фемили кар ...

                      Коментар


                      • #12
                        там върви кампания с/у джиповете... и наистина при тяхните условия джипките са абсолютно излишни... освен евентуално за фермерите...

                        Еспасът е много хубав автомобил... жалко, че струва 50-60 /и повече/ хиляди лв
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от DINI
                          айде бре... без кураж няма слава
                          За жените има друг вариянт нецензурен ама аре нема се излагам
                          лек ден
                          аз имам един меган с автокаско, ако искаш, засили се с 80км и го блъсни челно... ще ти го оставя паркирано на улицата неофициално!

                          за Насов: темата на краш-теста е "Къде семейството Ви ще е на по-безопасно място в 4х4 или миниван"...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            да де , но не точно, щото тестват сигурност м/у стар и относително по-нов модел, пък и миниван има друга идея от кое да е старо диско. виж убеден съм, че с/у новото няма шанс, не за друго ами то и то не е истЕнски 4х4... а краш тестовете по гори и ферми вече са друго нещо, я ми кажи колко пъти си карал с 80 по крив горски път и си се удрял с миниван челно там??? и кой изобщо. то ясно че са изтъпели на запад и искат от джипката да е фемили кар хаха, то май ти не случайно имаш и галопер и рено

                            Коментар


                            • #15
                              Само за протокола:Не ви ли се струва,че Диското се смачка бая-повече от нормалното Май-май са го поорязали отдолу преди краш-теста
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X