Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тест BMW X6

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Тест BMW X6

    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    Де бре,признах служебна загуба.Поклоних се...
    Марто, всичко си е точно бе братко. Каза им го заобиколно. Няма да ги биеш, ама ако закъсат, ще ходиш да ги извадиш. Така че не си загубил.
    А на колегата Иван, още един път хвала!

    Коментар


    • До: Тест BMW X6

      А има ли смисъл след като няма значение Мисля че всеки може да направи изводите за себе си. От тук нататък започва заяждане и издребняване.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • До: Тест BMW X6

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Марто, всичко си е точно бе братко. Каза им го заобиколно. Няма да ги биеш, ама ако закъсат, ще ходиш да ги извадиш. Така че не си загубил.
        А на колегата Иван, още един път хвала!
        Е,Андро,как ме разбра от първия път....Аз мога и да губя,не е страшно.Ти си един от онези,които зачете темата още със старото и име.Знаеш за какво става дума!За принципа.Ама сега в очите на някои се оправдаваме и сме клавишни катерачи.Цанил се Иван за Мальовица...(с кого?),отишил на Копривщица(с кого?).После на Бистрица...Пак казвам,хвала,не съм и очаквал да се справи с това.Но целта не винаги оправдава средствата...Има и ,,скришни'' елементи в цялата галимация...

        П.П:Гледам,Крабуратора писал заедно с мен...Аз ли ти писах ЛС?????
        Последно редактирано от бат'Марто; 06-04-09, 21:15. Причина: допълнение?
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • До: Тест BMW X6

          Аз пък се кефя и бих помолил човека ако има още тестове на разни 4х4та да споделя с нас пък дори и да се правят подобни заигравки.Мисля че е ползотворно и интересно на доста хора тук
          M.P.

          Коментар


          • До: Тест BMW X6

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            ... От тук нататък започва заяждане и издребняване.
            Май точно това започна. Предлагам всички да се ограничат с техническата страна на въпроса. Тук не е мястото за изясняване на разни взаимоотношения.
            В противен случай ще трябва да се прибегне до помощта на катинарчето.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: Тест BMW X6

              Първоначално публикуван от Lazar
              ...

              Искам да помоля, от свое име, колегата Иван да продължи да обявява за в бъдеще тестовете на подобни автомобили, защото наистина е интересно, а както се видя и поучително...
              Абсолютно подкрепям. Смятам че няма никакъв проблем и цялата дискусия беше много интересна и в приятелски дух.

              Коментар


              • До: Тест BMW X6

                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                ....Смятам че няма никакъв проблем и цялата дискусия беше много интересна и в приятелски дух.
                Да не четем различни теми
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X