Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тест BMW X6

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Кой кой е на сняг.

    Лазаре,Лазаре...!Срам и позор!Защо подценваш ситуацията!Аристократ!Да си беше включил барем блокажа!Наливай ти масло в огъня...!Утре всички собственици на Х6 дружно ще те осъдят!Аз искам тва животно на сняг да го боря,ти на сухо се предаваш...Кой беше с второто диско,за него ни вопъл,ни стон...(явно се е качил без проблем)

    Иначе на всеки се случва да не се качи от първия път.Миналата година на Копривщица на мен ми се отцепи междинния диф на едно изкачване и колата тръгна надолу.Беше голяма излагация
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #77
      До: Кой кой е на сняг.

      С'я ше почнат едни оправдания...
      Х6-цата се представи достойно на днешния тест.И,съдейки по клипчетата,наистина се качва горе с лекота.Аз предлагам,така и така е служебна,да я вкараме в Мраканските дерета и да разбием,веднъж за винаги,мита за непроходимите паркетници...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #78
        До: Кой кой е на сняг.

        Тоа па. Какъв срам и позор бе? Аз такива чувства не изпитвам. За това отидох, а ти и другите...

        Коментар


        • #79
          До: Кой кой е на сняг.

          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
          С'я ше почнат едни оправдания...
          Х6-цата се представи достойно на днешния тест.И,съдейки по клипчетата,наистина се качва горе с лекота.Аз предлагам,така и така е служебна,да я вкараме в Мраканските дерета и да разбием,веднъж за винаги,мита за непроходимите паркетници...
          Няма оправдания!Браво!

          П.П:Ама и ти си подстрекател
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #80
            До: Кой кой е на сняг.

            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
            С'я ше почнат едни оправдания...
            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
            Няма оправдания!Браво!

            П.П:Ама и ти си подстрекател

            Аз пък се чудя как вас не ви е срам да пишете. Поне да бяхте "закъсняли" днес.

            А с другото диско беше Дамян. Не знам откъде се е качил.

            Коментар


            • #81
              До: Кой кой е на сняг.

              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
              Тоа па. Какъв срам и позор бе? Аз такива чувства не изпитвам. За това отидох, а ти и другите...
              Хаха,знаеш,че ме беше страх....Де бре,сериозно,подцених го тва V8...
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #82
                До: Кой кой е на сняг.

                https://htftp.offroad-bulgaria.com/T...l/MVI_0459.AVI

                Това е клипчето от изкачването, снимано отстрани, с малко по-добро качество от първоначално каченото във вбокс.бг
                Per aspera ad astra.

                Коментар


                • #83
                  До: Кой кой е на сняг.

                  Много интересна тема, изчетох я наведнъж. Човекът просто това работи и явно ги разбира нещата не се сърдете, ама погледнато от страни дойде и разцепи, няма нищо неточно. Явно просто знае за какво става въпрос.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Кой кой е на сняг.

                    Мдааа, такива работи. Които спорят да идат да се пробват. Аз в темата до днес не съм се обаждал и не съм спорил. Беше ми интересно и реших да съчетая тестовете на една късовълнова радиостанция с възможността да видя на какво е способно Х6.
                    И тъй като бях единствения представител на стари джипки наоколо, се почувствах длъжен да отсрамя колегите(бира). До колко ми позволяват възможностите. Добре, че не дойде Соти с голфа, че тогава не знам...А и смея да твърдя, че съм от неговата школа, която гласи: "Целата газ!"

                    Между другото, забравих нещо много важно, а то е, че предложих на колегата, да пробва да качи хълма с моята кола. Той обаче не пожела. Тънкия момент, който не се видя на клипчетата, е когато спрях(двг угасна) и върнах 5 метра назад, се цел да набера скорост.
                    Това естествено, беше извършено без помоща на каквито и да е ел. системи. Любопитно ми е, дали колегата би се справил в тази ситуация, без паника. И електроника.


                    П.П.
                    Също така, искам да видя Х6 на едно друго място. Не е в планината, а между Горубляне и Младост 4. Ако колегата е съгласен, ще го заведа, ще пробваме и документираме. Ще ми бъде доста интересно. Не всеки ден имаме възможност за такива тестове.
                    Последно редактирано от Lazar; 06-04-09, 01:50. Причина: допълнение

                    Коментар


                    • #85
                      До: Кой кой е на сняг.

                      Голяма еуфория е настанала. Колко градуса е тоя баир?
                      БМВ-ето си е супер. Мощен мотор, добра трансмисия, няма бавни, ама има убийствен въртящ момент, всякакви супер асистенти и т.н. Темата е за каране по сняг, а леко тръгна и за каране по черен път. Та в тая връзка, никъде не прочетох такива неща като: Колко е на въпросното возило - клиренс и ъгли на заход, ходове на окачването, има ли защити от долу, къде и какви, може ли да се тегли?
                      Щото като ще го караме на 20-30см. и нагоре, неразринат сняг и извън асфалта, има някои дребни особенности - под снега не се вижда какъв коловоз има, няма граници на черния път, а извън тези граници, пък се намира тук-таме я дънер, я камък, я яма, я какво ли не. От една лека разходка по хубав и сух черен път, чух за някакви дребни щети. За малко по тежка разходка, в условия на кал или сняг, не ми се мисли.
                      Ма сигурно някой не го бъркат такива подробности.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Кой кой е на сняг.

                        По-добро от прежалена служенба х6-ца може да е само прежалено, служебно Бугати или нещо друго за над 100к+ Евро

                        Коментар


                        • #87
                          До: Кой кой е на сняг.

                          Голям майтап ще падне, ако недай си боже се наложи да го дигаме.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Кой кой е на сняг.

                            По-скоро голяма мъка ще настане, ако го джакваме, то джакът ще отпори броните без да се замисля, от там остава да намерим нещо по-здраво под тях, че ако и там няма ще заприлича на консерва отваряна с нож и чук.
                            Уви темата яко избяга от заглавието. Аз много симпатизирам Х6, но просто мястото му не е в гората. Има си доволно дупки, ями, трапове и бабуни по родните пътища, непочистен сняг зимата. За чукарите има друга техника. Да офроудването наистина опира до простата сметка, колко пъти и на каква цена се преминават препятствията. Щото скъсана престилка, може и да не е скъпо за някой, но се басирам, че ще струва поне колкото кардан за диското.
                            Разумните хора с пари, които искат да ходят по чукарите си имат х5/6 или алтернативен паркетник, за да си дърпат с него пладформата с нещо обуто с 35-ци .
                            Аз пак ще си кажа по темата, колкото и да издрапа повече от некой стар дифендър, той си има джак пойтове, а наличието на джак и лебедка ще го замъкнат много по-напред от който и да е V8-ак и 100 кила електроника. Та с паркетните лъвове ако спреш и не може повече си до там, пък с нормалните железа за гората, просто ще слезеш и ще си почистиш, опънеш една лебедчица или просто ще джакнеш и продължаваш.

                            П.П. За Лазар и 4-тата бавна. Що не пробва на 1-ва или 2-ра? При добро сцепление сякаш не трябва засилка, но може и да бъркам. Както и да е, аз понеже съм от школата на внимателните с газоподаването, по-сериозните наклони в сухо ги катеря на 1-ва бавна, с блокаж и на около 1500-1800 оборота, че там са сичкото Нютъни...

                            Коментар


                            • #89
                              До: Кой кой е на сняг.

                              Браво на колегата Carburettor ! Мисля, че показа какво могат модерните системи за проходимост и в частност - BMW X6. Каза - Копривщица и отиде. Казахте му Бистрица - отиде и там. От клипчетата е видно, че не се затруднил особено. Ако продължаваме в стил "не съм подстрекател, ама там няма да успееш", със сигурност ще дойде и момента, в който наистина няма да успее. Идеята за пистата беше много добра и много ми се иска ако може да се осъществи, но за следващата зима, тъй като си сложих летни гуми преди месец...
                              По отношение дали BMW X6 е паркетник - колегата lama69 ми беше писал в тази тема
                              Първоначално публикуван от lama69
                              Категорията паркетник включва всяка кола, която собственикът и не желае да вкара в калта. Т.е. само в главите ни.
                              Иначе разликите между поготвена и неподготвена за офроуд джипка не свършват с блокажите. Въпроса е какво очакваш от машината и за какво ще я ползуваш. Успех!
                              http://www.nakladkibg.com
                              накладки, спирачни дискове, съединители

                              088 8613380

                              Коментар


                              • #90
                                До: Кой кой е на сняг.

                                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                                ...
                                Та с паркетните лъвове ако спреш и не може повече си до там...
                                По баирите и пистите със снегове, редом с него една платформа от рода на Унимог, любезно предоставена от БМВ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X