Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов джип-TOYOTA RAV4 или SUZUKI GRAND VITARA2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    ами да! пък може и седми разряд за автомонтьор да изкараш за година-две
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #32
      Аз като гледам Марков откакто е с УАЗ-и - вече втори все още май не знае отвертката от кой край се държи та малко се съмнявам но знае ли човек...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от Венцислав Петров
        Аз като гледам Марков откакто е с УАЗ-и - вече втори все още май не знае отвертката от кой край се държи та малко се съмнявам но знае ли човек...
        още има надежда все пак , ама май не го влече

        Коментар


        • #34
          Благодаря ви за съветите. Ще трябва да премисля варианта Патриот, но той не е ли много некомфортен?

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от javor83
            Благодаря ви за съветите. Ще трябва да премисля варианта Патриот, но той не е ли много некомфортен?
            Зависи какво очакваш за мен първият ми опит беше ШОК - невероятен комфорт за УАЗ, ако го сравнявам с леката ми кола (Тойота Корола ТС) е малко по-муден и има леки вибрации при скорости 100-120км/ч, но аз все пак съм го Обул с ОффРоад Гуми, а иначе е супер, а сетих се още един недостатък - твърд му е педала на спирачката - спира добре, но трябва да се натиска малко по-силно

            Коментар


            • #36
              Провери и за Honda CR-V или HR-V,първия е Отличен паркетник а втория е кола с повишена проходимост.CR-V го има и с дизелов двигател 2.2-140к.с.
              А от гореизброените съм за RAV-4,имах такъв за кратко, 2.0-150к.с. автоматик и като изкючим високия разход бях доволен как се представя.

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от hronos
                RAV-4,имах такъв за кратко, 2.0-150к.с. автоматик и като изкючим високия разход бях доволен как се представя.
                колко висок му беше, и колко си го настъпвал ???
                LZ1RED

                Коментар


                • #38
                  Карах го около 1 мес.зимата и под 15/100 не падаше в София,няколко преминавания по пътя към Алеко за една вечер и като заредих чукна 30-така.
                  На път за Пампорово съм го карал до към 180км/ч.
                  Но и на дълъг път си харчи около 13-14, и то при скорости до 140км.

                  Коментар


                  • #39
                    моя е същия и сам доволен 11/100 в града а като максимална скорост 190 а извън града ми пада на 7/100 с 110

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X