Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нормална НИВА срещу нормално Г или Ж

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    хората ходяат с такива коли на лов, аз познавам такива, не че ги оправдавам

    освен цената, няма друго, което да спре една Г да излезе от пътя когато си поиска.
    drive alive

    Коментар


    • #32
      Даже за УАЗа петцилиндровия дизел е тежък. Пример - Кергодизела. Имаше един такъв Керг от Москва, и с Буханка и с 469 с ОМ-601 разплакваше и професионалистите, и пак го продаде. И тия с V8 от ГАЗ-53 рано или късно ги разкарват, по-скоро рано. Тежат и това си е.
      Като че ли мотора от Чайката по-става, той изглежда е някаква форсирана модификация на тоя ГАЗ-49 на газката 53, ама от къде може да се намери такова нещо нямам идея. То колко изобщо ги имаше у нас, пък и колкото са се запазили, никой няма да даде да го свалиш от кола която струва 20 - 30 хиляди евро.

      Коментар


      • #33
        2.7 дизел ма МБ е целия алуминиев и не е много тежък, а 8 цилиндровия си тежи разбирасе, това си е чудовище.

        двигателя на чайката не беше ли малко модифициран двигател от ЗИЛ
        drive alive

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от inko
          ... едно късо Г и по немския талон беше около 2450 кг. предполагам,че вътре не е имало шваби.Беше дизел,ако има значение.
          а да си чувал, че в талона пише МАКСИМАЛНО ДОПУСТИМАТА МАСА /кола + макс. товар/? По талон Лада 2107 е към 1400кг...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #35
            ФИЛМ

            Какво стана - да не би да не сте го снимали още тоя филм...
            Или чакате резултатите от анкетата, за да направите съответен "сценарий" ?

            То на филм и автобус ИКАРУС може да победи Гей-ката

            /който не вярва, мога да му подскажа маршрут за дъждовно време /
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #36
              тоя филм май се оказа кьорфишек?

              Не познавам собственици на Г-клас които ходят "по къра", но знам за ловджия сменил чисто нови Лендкрузер и Паджеро, на който един хубав лов му е излизал средно по няколко хиляди лева за ремонти...
              Въпрос на стандарт... като имаш много, все за нещо ги харчиш...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #37
                Нормална НИВА срещу нормално Г или Ж

                Не казвам,че НИВА-та е най проходима,но специално за моите два случая резултата е НИВА 2-0 МЕРЦЕДЕС-Г.По лошото е че след като Г -то се опита да мине по трасето,така го разкопа,че след това и Нивата не моя да мине.Ако има Тома неверници да заповядат на среща с собствениците на Г-та та и с моя милост.Аз черпя .

                Коментар


                • #38
                  Почти година по късно подсещам, че тук май трябваше да гледаме някакъв филм. И понеже аз не съм реших да попитам дали някой случайно не го е гледал.
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #39
                    Явно филмче нема А така се бях настроил
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #40
                      да де толкова е била проходима тая нива че камерата е била в Г-то и не е успяла да стигне докадето нивата затова няма филм, иначе си е истина де
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #41
                        темата е кйорфишек, така ли?

                        то не 1 и 2 такива има, за кой е по по най

                        тъпо

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X