Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кола до 1000лв :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Кола до 1000лв

    Голф/джета е твоята кола- здрава и проста като бордюр. За 1000 лева вече се намират и що-годе прилични тройки с недотам добър външен вид, но частите са смешни пари. Що не се озърнеш и за някоя ибиза- същото като голф две е, ако е италианка и имаш късмет няма да има и ръжди.
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #62
      От: Кола до 1000лв

      Послушай един Перничанин и си вземи голф 2 Части във абсолютно всяка морга, ако ти се наложи до там да стигаш а в магазина са също за смешни пари.

      Коментар


      • #63
        От: Кола до 1000лв

        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
        - ... Ама ще решавам в движение
        Ако ще решаваш в движение,след второто кръгово на Пазарджик ми се мярна Астра или Вектра от новите за 1299лв.Нищо не ти пречи да я погледнеш.Зеленикава на цвят.Около стотина двеста метра от второто кръгово посока Пловдив.Това от днес около 17,30ч.

        Коментар


        • #64
          От: Кола до 1000лв

          Мога да предложа Ауди 80 Б3, (реколта 1988 или '89, не помня) в много добро техническо състояние. Мотор 1,8 моно с газова (с паспорт, вписана в големия талон, данък около 20 лв.), с нов изпарител. Има добри летни гуми на летНи жанти и почти нови (на 2 сезона) зимни на стоманени. 15-ки са и двата комплекта. Сменил съм двата радиатора с нови от магазин (ремонтирани са и клапите за въздуха, има перфектно парно), свещи, капачка делко, едно каре, ангренаж, лагер на задна главина, спирачни дискове и накладки и може би и други неща, ама не помня (май и 1-2 водни съединения и термостат, както и разширителното казанче с нови). Преди около една година са сменени и всички гърнета ( и май още са в гаранция) Никакви екстри няма, ако не броим централно, хидравлика и шибидах. Мотора работи перфектно на газ и бензин и не пипа масло (на 300+ К е). Като разход - под 13/100 на газ не съм го свалял на градско и над 10/100 на дълго не съм качвал, както и да съм го настъпвал. Последно минах 300 км с 27-28 литра газ и има още, а по магистралата рядко падах под 130 ( но бяхме само двама с малко багаж+куче). Като цена мисля да е 1400, като може да се договори в зависимост дали има нужда от зимните гуми). Давам бонус и рейки (китайски) за покривен багажник. А, забравих - ГО е на вноски, като преди 2-3 седмици платих поредната, има ГТП до 05.2014 г. За връзка на ЛС или О888/8692Ч1 и О8787ЧЧЧ69.
          П.П. Като забележки мога да посоча позахабен салон (таблото не е напукано), скъсана шофьорска седалка и драскотини по боята, които съм замазал с боя. Не е удряна ( има леко чукване в областта на десния фар, нищо сериозно) и никъде няма ръжда и гнило.
          Последно редактирано от kuzdov; 26-07-13, 22:35.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #65
            От: Кола до 1000лв

            Колега астра е колата която търсиш определено печели. здрава предница с прост мотор с16 или С18 само веждите и евентуално праговете са проблем но се решава лесно и евтино с повече мерак +1 за астра

            Коментар


            • #66
              От: Кола до 1000лв

              Първоначално публикуван от mimaro Преглед на мнение
              Послушай един Перничанин и си вземи голф 2 Части във абсолютно всяка морга, ако ти се наложи до там да стигаш а в магазина са също за смешни пари.
              Кам го?
              п.п.и ауди става.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #67
                От: Кола до 1000лв

                Абе то голф 2 ще се намери,но не и читав и не тунингован за тия пари.Голяма рядкост са вече и на никой дето го има не му се продава.
                Виж астри бол обаче.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #68
                  От: Кола до 1000лв

                  Видях по-горе че се препоръчва Нисан Микра. Като ходя в Норвегия на командировки ми зачисляват такова служебно да се придвижвам. Това малкото лайно под 10-11л не е падало. Вярно кара се за 3-4 км в посока (докато загреее сме стигнали). Малко, неудобно (всичките дето съм ги карал нямаха хидравилика).
                  Аз съм за VW или астра.
                  Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                  Коментар


                  • #69
                    От: Кола до 1000лв

                    Ауди 80 1,8s-имам такава 89 набор .Това е най добрия мотор на Фолсваген 10лв.газ на 100км.Ремонти-50/60лв. на година.Возия добра.Имах японски коли-вечни мотори и отвътре може да видиш земята под теб.Фиат-само нов от магазина.По-новите Опели -добри с изгнили купета.За 1000лв ще вземеш кола която ще те вкара в разходна спирала.Пример-аз съм сменил гуми 2бр.-180лв,радиатори парно и главен 28лв и 89лв,акумулатор 170лв,водна помпа-42лв.,шарнири и накрайници около 100лв и други дребни.Като ме питат-1500лв. без коментар.Ами аз си я карам всеки ден 80-100км.С поздрав Борето от Пловдив 0888788178

                    Коментар


                    • #70
                      От: Кола до 1000лв

                      Хи, колега карах Астра с малкия мотор 1,4 - 5 години и я продадох на познат все още я кара. Един глас за Астра от мен. Погледни и корейските варианти може да ти хареса нещо и цените не са толкова високи пък си имат екстри. Според мен е по добре да вземеш кола такава кола от човек а не от автокъща. Огледай форумите на моделите които харесваш и там има добри попадения пък и може и някаква история да хванеш на самия автомобил.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Кола до 1000лв

                        Здравейте, търсенето продължава, Тойотата от Пловдив,беше с завидно добър двигател, но всичко останало приличаше повече на колата на Филнстоун. Изгнила по-зле от Кадет.
                        - гледах и една Астра, карах я и доста ми допадна, определно това е автомобилът, който търся, само че конкретно за този не успяхме да се спазарим
                        * тази дето колегата спомена на изхода на Пазарджик, беше добра, но на същия паркинг имаше и едно Чероки 2.5бензин, което преди окло 3 седмици гледах. Та джамбазина с който се скарах за Черокито продаваше въпросния Опел и дори не звънях..

                        Та така, определено остава Астра 1.6 газ/бензин.
                        * в момента закусвам на Лукойл и разглеждам мобилето

                        Поздрави !

                        Коментар


                        • #72
                          От: Кола до 1000лв

                          Още един глас за ZX. Не мога да разбера защо толкова много искаш да си вземеш кола в която да чуваш разхождащите се мравки при српяло положение...
                          ;-)
                          Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                          нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                          Коментар


                          • #73
                            От: Кола до 1000лв

                            Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
                            Още един глас за ZX. Не мога да разбера защо толкова много искаш да си вземеш кола в която да чуваш разхождащите се мравки при српяло положение...
                            * Щото ми хареса как вози и как върви, в крайна сметка ситроените са доста по-редки, а и трудно се набутвам вътре.

                            Поздрави !
                            п.п. айде бегАм ..

                            Коментар


                            • #74
                              От: Кола до 1000лв

                              То и с леките коли е като при джиповете. Обикновено спестеното при първоначалната инвестиция ти излиза по-скъпо с последващите ремонти+загубено време и нерви. И съм си дал "обет" - никога повече да не купувам кола от "селянин" (не визирам живеещите на село).
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • #75
                                От: Кола до 1000лв

                                Накрая чак ми стана интересно - коя ли марка не е застъпена? Щом има и препоръки за ZX - зАрежи! "1000-левовите" автомобили са ми любими - (нема пари - а требе да се върши работа). Като стартирах собствено проучване по въпроса - накрая излезе FIAT Punto MK I. Мога да се аргументирам надълго и широко, ма ше ви отегча. Този Фиат и никакъв друг и само с двигател FIRE. Фиатката ми е "репер". Дето се вика "нула децибела". Всички евтини коли ги сравнявам по Пунтото. "Що да си купувам... еди кво си - като Пунтото е 1000 лв". Купуваш стара кола - качваш се и караш като на нова. Е.. почти..)))
                                Последно редактирано от Totko; 27-07-13, 23:28.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X