Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кола до 1000лв :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кола до 1000лв

    Ако харесаш нещо по обява в Бургас, мога да я гледам вместо теб, ако имаш доверие за огледа де...
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • От: Кола до 1000лв

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Ако харесаш нещо по обява в Бургас, мога да я гледам вместо теб, ако имаш доверие за огледа де...
      - макар и да не се познаваме лично, имам 100% доверие във Вас, ма пак си е тая, ако дойда с автобус ще ми излезе дявол на магаре, за кочина от порядъка на 1000лв. е крайно безмислена занимавката... Дано не се стигне до варянт по вашия край, имам надежда че все ще излезне нещо наблизо

      Поздрави !

      Коментар


      • От: Кола до 1000лв

        Със същото можем да помогнем с колегата borko_ruse в района на Русе!
        Късно се зачетох в темата иначе можехме да те обзаведем с едно Рено 21 което продадох днес за страшната сума от 600лв с нова газова.... абе добра кола
        Uaz 469 2.4 D MB
        KTM 600 ROTAX
        Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
        Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

        Коментар


        • От: Кола до 1000лв

          Първоначално публикуван от Иво82 Преглед на мнение
          Със същото можем да помогнем с колегата borko_ruse в района на Русе!
          Късно се зачетох в темата иначе можехме да те обзаведем с едно Рено 21 което продадох днес за страшната сума от 600лв с нова газова.... абе добра кола
          - Шанс !
          * достатъчно за днес, вече ми се повръща като се сетя за автомобил, отивам да разпусна на по бира с Човеци, наздраве и ДАНО с утрешния ден да дойде късметчето

          Коментар


          • От: Кола до 1000лв

            Айде не се отчайвай де !Аз продадох Рендето за 600 лв защото го замених с МБ 124 за 400лв. Така , че следи пазара и като изскочи нещо ползвай жокер и ако я бива не и се чуди
            Uaz 469 2.4 D MB
            KTM 600 ROTAX
            Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
            Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

            Коментар


            • От: Кола до 1000лв

              Огледайте се и за Вектра А, имах 6 години и съм много доволен. По-широка е от Астрата и вози доста добре. Гният същите места като Астрата - прагове, вежди, захвата на напречните щанги на заден мост, стъпките на задните пружини и амортисьори, последните неща без захвата на амовете ми струваха ден и половина и 120 лв., карах 6 години и не мръдна нищо. Удобна кола, голям багажник, лесно се газифицира. Изкарах последните години студентски живот с нея, смених я преди две години единствено заради липса на климатик.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • От: Кола до 1000лв

                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                Забравих да пиша НАЙ-ВАЖНОТО условие, колата да се намира в югоизточна България или до 150-200км от Банско
                Слагаш 1000-2000 лв в джоба, отиваш при Дупнишките джамбази и обикаляш докато си избереш кола...не може да не намериш...
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • От: Кола до 1000лв

                  Като е нов внос имаш еко такса, транзитни номера, регистрация, гражданска, преглед и обслужване и фръкнаха 400-600лв.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • От: Кола до 1000лв

                    Колега, търси местен автомобил с регистрация..
                    Мой приятел чужденец търсеше от 2 седмици дизелов автомобил в порядъка на 1000лв..
                    По мой съвет започна да търси автомобил с платени всички данъци, ГО и с местен номер...
                    Така вчера 'се обзаведох' за 1200лв с Фиат Палио 2002г (не знаех, че има въобще такъв модел), атмосферен дизел 1910куб.см с работещ климатик...
                    С платен данък, преглед и ГО до 08.2014г, сменени консумативи (фактура от сервиза, а човека изглеждаше сериозен - май го познавам отнякъде)..
                    Допълнителните разходи - нотариус/местен данък 100лв, промяна регистрация в КАТ около 20лв, винетка 67лв... Общо допълнителни разходи - 190лв..
                    Смятам, че е много 'тънка' сделка, а получихме автомобил в движение (доколко - ще видим )
                    При автомобил нов внос сумите скачат с още едни екотакси, ГО, номера (евентуално транспорт до КАТ) и т.н., които могат да надхвърлят 50% от стойността на такъв автомобил
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Кола до 1000лв

                      Аз продавам '92г. Nissan Primera 2.0 dSLX със Силистренски номер данъка е 24лв. Забележки само ръждица. 4 алуминиеви джанти с летни гуми и 4 стоманени със зимни на по 2 сезона, парктроник и халогени. Винетка, гражданска (3 месеца) 1400 лв.

                      Коментар


                      • От: Кола до 1000лв

                        Между другото, за първи път чувам това Fiat-че.. Дано да излезе сполучливо. За 1200 лв. е супер тази количка.
                        Честито и успех с нея.

                        ==========================================================
                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=170984

                        Коментар


                        • От: Кола до 1000лв

                          Колега, това е малко под твоята тема: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=170984.
                          Доколкото видях няма климатик, но си заслужава отвсякъде. Всичко й е платено. Поздрави!

                          Коментар


                          • От: Кола до 1000лв

                            Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                            Колега, това е малко под твоята тема: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=170984.
                            Доколкото видях няма климатик, но си заслужава отвсякъде. Всичко й е платено. Поздрави!
                            Супер е Маздичката, доста здрав и безпроблемен автомобил с убийствен мотор!
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • От: Кола до 1000лв

                              Е дайте малко повече инфо за колата. Надежден ли е мотора, как са частите и ходивата част?

                              Май пак ще ходя до, Карлово, дано тоя път да е на късмет

                              Edit - колата доста ми харесва, но е пълна инжекция и при евентуална покупка газовия инжекцион ще оскъпи колата ДОСТА. А и 1.8 мотора май е над 101к.с. или с данък около 100-тина лв, не че е проблем, ама все пак става въпрос за кола която да икономична в повечето отношения
                              Последно редактирано от I.Stoyanov; 07-09-13, 13:44.

                              Коментар


                              • От: Кола до 1000лв

                                Според мен е добро предложението на kuzdov по-напред в темата(редактирах се) - той предлага/продава Ауди Б3 1,8 моно.(ако все още е валидно де). Много здрава колица, той е описал и какво е правено, документите са наред, газова уредба, продавача надежден... Тогава ти беше над бюджета, но сега нали го увеличи малко, погледни я.
                                Последно редактирано от cecoa1; 07-09-13, 18:45.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X