Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кола до 1000лв :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кола до 1000лв

    Комшия продаде Мазда 323 1.3 за 450 лева с газова уредба, защото беше на зор !!!
    Ако, знаех че ще я продаде на тези пари, щях да се обадя веднага да дойдеш да я отнесеш, ми имаше даже и винетка и всичко платено за годината , като нямаше ръжди по нея!!!

    Коментар


    • От: Кола до 1000лв

      Остави... Туко що ми грабнаха 2 коли под носа и двете в супер състояние и на супер цена, явно късмета не иска да ме споходи...
      Абе що продадох форда!?

      Коментар


      • От: Кола до 1000лв

        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
        ...

        * започвам СЕРИОЗНО да се замислям върхо смяна на концепцията или да спра да робувам на чужди мнения и марки. Ще взема нещо, което ми се види читаво и изгодно, пък дали ще е Фиат, Ланча, Рено, или Форд се тая, явно от много омуване няма смисъл. Вече похарчих почти 300лв за безмислени огледи по разни затънтени местенца на гъза на географията и най-много се дразня на тАрикатите...
        Ей тук е заровен ключа за бараката. Аз за това от 10 години карам Рено. За малко пари взимаш максимално запазен и читав автомобил. Пък кой каквото ще да говори за немско и японско.

        Сега търсим за брат ми читава 19-ка 1994-1995г. с 1,7-1,8 л. мотор. В момента имаме такава 1991 г. 10 години ни служи вярно и безотказно. Но някога е удряна и оправяна отдясно. Там взе да гние сериозно. Иначе от ляво не е мръднала.

        Не ходи на далече и гледай състоянието, а не марката. Като ти чета драмата за Астрата от карловско направо настръхвам. Не знам аз колко трябва да съм изпаднал, за да взема кола в такова състояние.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • От: Кола до 1000лв

          Не виждам НИКАКЪВ смисъл да има робуване на марки и т.н. при такъв тип автомобил. При нов - да (донякъде) - има модели, които знаеш, че например до 100-200х.км няма да пипнеш нищо в 99% от автомобилите. Но за стар автомобил в този ценови клас много по-важно е моментното състояние на автомобила...
          Това ми бе втория избор на автомобил от такъв клас за 'груба' експлоатация. Първия автомобил бе БМВ 325тд (уж чупливи и скъпа поддръжка).. Отработи си планирания срок от 1г без никакъв проблем или ремонт с каквото му падне гориво и безогледно шофиране като на служебен автомобил (гледах снимки с над 200км/ч - смелчаци)...
          Така си замина към следващия собственик - идеално работещ двигател, климатроник и т.н....
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Кола до 1000лв

            Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
            Ей тук е заровен ключа за бараката. Аз за това от 10 години карам Рено. За малко пари взимаш максимално запазен и читав автомобил. Пък кой каквото ще да говори за немско и японско.

            Сега търсим за брат ми читава 19-ка 1994-1995г. с 1,7-1,8 л. мотор. В момента имаме такава 1991 г. 10 години ни служи вярно и безотказно. Но някога е удряна и оправяна отдясно. Там взе да гние сериозно. Иначе от ляво не е мръднала.

            Не ходи на далече и гледай състоянието, а не марката. Като ти чета драмата за Астрата от карловско направо настръхвам. Не знам аз колко трябва да съм изпаднал, за да взема кола в такова състояние.
            Трудна работа. Имам мерак за 19-ка с 1,8 мотора и климатик, но искам да е запазена. И за 2500лв. няма нищо дето да си заслужава. Отказах се да бързам с продажбата на Лагуната, ще си седи на 1800лв. до пролетта. До тогава се надявам да събера някой лев повече и да си взема нещо за около 2500-3000 в добро състояние, с климатик и ако може 4х4.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: Кола до 1000лв

              Е ходиш да питаш на грешното място. За реостата на парното щях да ти спестя доста време. За пукането виж дали са добре стегнати болтовете на носачите и на моста. Това ако са ти със сигурност здрави тампоните, спирачните апарати и шарнирите.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • От: Кола до 1000лв

                Първоначално публикуван от hankruma Преглед на мнение
                Аз продавам '92г. Nissan Primera 2.0 dSLX със Силистренски номер данъка е 24лв. Забележки само ръждица. 4 алуминиеви джанти с летни гуми и 4 стоманени със зимни на по 2 сезона, парктроник и халогени. Винетка, гражданска (3 месеца) 1400 лв.
                Продадох го преди 2 седмици за 1300

                Коментар


                • От: Кола до 1000лв

                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=171746 Слязохме на цена под 85ст. на килограм. За сериозни купувачи 1000лв. без коментар на място.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: Кола до 1000лв

                    Някакви други предложения, за кола до 1000 лв. от форума?

                    Коментар


                    • От: Кола до 1000лв

                      Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                      Някакви други предложения, за кола до 1000 лв. от форума?
                      Ако не бързаш много ми дай мейл, за да ти изпратя снимки там-иде реч за Рено-19,2-ра фаза,1,8 моно двигател на газ, но цената твърдо е 1200лв.
                      Състоянието е много добро,всичко платено вкл. и КАСКО до лятото на 2014г.
                      Калпава кола не съм имал-съответно и не съм продавал!
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар


                      • От: Кола до 1000лв

                        Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                        Ако не бързаш много ми дай мейл, за да ти изпратя снимки там-иде реч за Рено-19,2-ра фаза,1,8 моно двигател на газ, но цената твърдо е 1200лв.
                        Състоянието е много добро,всичко платено вкл. и КАСКО до лятото на 2014г.
                        Връщаш се към Марката?

                        Калпава кола не съм имал-съответно и не съм продавал!
                        За верността на горното мога да гарантирам с името си!!!!

                        Коментар


                        • От: Кола до 1000лв

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Връщаш се към Марката?

                          За верността на горното мога да гарантирам с името си!!!!
                          Благодарско, Вени!
                          Още ми е тънка чергата за Марката...!
                          много автомати-слаби резултати!

                          Коментар


                          • От: Кола до 1000лв

                            Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                            Някакви други предложения, за кола до 1000 лв. от форума?
                            Без зимните гуми съм склонен да се разделя с описания екземпляр срещу 1000 лв., тъй като гоуфо на сестра ми се връща при мен за неопределено време: http://www.offroad-bulgaria.com/show...91#post2250591. Междувременно нещо се прецака релето за прекъснатия режим на чистачките и сега работят само на бързи и бавни, ама ще изровя някое "ново" от моргите.
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • От: Кола до 1000лв

                              Още 3 седмици имам разшрение да пътувам с Астрата на едни мои роднини. След 3 седмици ще му мисля. Че малко ми се пообъркаха работите.

                              Коментар


                              • От: Кола до 1000лв

                                Мой приятел си търси МАЛКА кола до 1000лв. Особено важно е да е малък разходът.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X