Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

    Първоначално публикуван от Немезис Преглед на мнение
    Цитирал съм я."Гарантирам за проходимоста"Просто човека не го познавам и му пиша на Вие.Написах го да не подвежда човека.Фронтерата е далече от проходимост.(Чак сега прочетох в подписа че имате Фронтера.Повярвайте ми нищо лично.)
    Пък и сигурен.

    Коментар


    • #32
      До: Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

      Първоначално публикуван от radi_kabakov Преглед на мнение
      По принцип съм от Смолян, но от 4 год. живея в София, до някъде си прав, че всеки си хвали своето. Наистина нямам много време за да разгледам форума, пак казвам че за мен е важно да не съм редовен клиент в сервизите и да бъде проходим. Ще ми дадеш ли съвет?
      Всъщност, аз те посъветвах вече и то възможно най-обективно.
      Но, ако искаш пристрастното ми мнение, мога и него да изложа, а то е, не изключвай Фронтерата от избора си! Чудесен автомобил с превъзходни качества и поведение, както извън пътя, така и на пътя и изключително здрав. Късата база с бензинов двигател е един от най-икономичните вседеходи и предлага доста комфортна возия. Препоръчвам ти, ако се спреш на този модел да вземеш нещо след 1996г. мисля, че няма да е много по-скъпа от 94 и 95г., но вече е с пружини... Желая ти успешен избор!
      "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

      Коментар


      • #33
        До: Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

        Първоначално публикуван от Немезис Преглед на мнение
        Простете за безпокойството.Изглежда навлязох в "кошера" на Фронтераджиите и ще бъда "нажилен"много яко.Забелязвам че по-улегналите хора от този форум не взимат никакво отношение към подобни теми (и са прави)Ще взема и аз да го правя та ако ще и Рав Четворка да се препоръча на някой като "корав"и "проходим" за в гората джип.Така всички ще са доволни дори и новия собственик на предполагаемото возило (до момента в който почне да го ползва в гората)Но какво толкова.Съжалявам ако съм засегнал някой гледам да съм обективен и не го правя правя нарочно.С уважение Иван.
        Почти няма джип който да не съм притежавал-или управлявал ,на приятел. Няма съвършен,всички имат слабости, ако щете оплюваната Кия която жена ми кара ,,до легендарния Y 61 и боготворения G ,който във тресвище се превръща във Титаник. Тоьоти разни .Самораи . И Уазката, която ако се вземе растоянието София - Варна на един дъх шофьора се нуждае от медицинска помощ- това последното от опит,70 000 км. по служба........Нямате право да давате рецензии на джипове които явно не познавате . Във този форум има фронтераджии влачили ( МЪШКИ джипове по горите)...........................Колега кажете какъво невероятно съоръжение карате вие
        Последно редактирано от isuzo; 23-01-10, 00:49.
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар


        • #34
          До: Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

          Лозане нали знаеш, че рано или късно всички, дето много гледат клипчета в Youtube откриват истината. А най-върлите противници на доказали се машини като Трупъра и Фронтерата са такива, дето никога не са се качвали на тях, а и собствените си "всъдеходи" от великите марки ги карат само по асвалт... Колега Немезис, ние не жилим, нито се прехласваме по величието на возилата си. Просто съветваме човека да не се набутва за прехвалени ...., за които ще открие в последствие, че не са това за което се говори в кръчмата. И че доста колеги ги е срам да си признаят, че са се прецакали като са сменили Фронтерите за 2 пъти по-скъпи и със същите качества и недостатъци возила...
          Последно редактирано от kuzdov; 23-01-10, 01:40.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #35
            До: Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

            Личната ми препоръка е къса Фронтера 2.0I,115кс.Частите са поносими,а джипа си е доста приличен и здрав!Исузу е супер,дори и във вариант Опел Монтерей,но частите са скъпички и все пак ако решиш взимай 3.2I,177кс.,бензин,къса база!
            sigpic
            Land rover lightweight-series 3
            Range Rover V8
            Range Rover Classic Vouge SE V8
            Mercedes G280

            ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

            Коментар


            • #36
              До: Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

              Първоначално публикуван от radi_kabakov Преглед на мнение
              А пък за черокито в форумите пишат че 2.5 ТДИ имат проблем с ГНП, това вярно ли е
              Колега имах такова 2.5VM Повярваи ми много е зле

              Коментар


              • #37
                До: Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

                Имал съм Трупер 2.6бензин - чудесен двигател . Но надблюденията ми върху Фронтерите и Труперите на приятели с нафтови двигатели , показват , че много вървят , но късат колянови валове . Дори и много мощните 2.8тд .
                TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                Коментар


                • #38
                  До: Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

                  Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
                  Личната ми препоръка е къса Фронтера 2.0I,115кс.Частите са поносими,а джипа си е доста приличен и здрав!Исузу е супер,дори и във вариант Опел Монтерей,но частите са скъпички и все пак ако решиш взимай 3.2I,177кс.,бензин,къса база!
                  напълно съм съгласен, Фронтера е по-масов и се намират мнгоо по-лесно части и на тънки цени (:
                  SUZUKI RMZ 250

                  Коментар


                  • #39
                    До: Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

                    Първоначално публикуван от radi_kabakov Преглед на мнение
                    По принцип съм от Смолян, но от 4 год. живея в София, до някъде си прав, че всеки си хвали своето. Наистина нямам много време за да разгледам форума, пак казвам че за мен е важно да не съм редовен клиент в сервизите и да бъде проходим. Ще ми дадеш ли съвет?
                    Привет колега,защо не помислиш за сузуки витара
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • #40
                      До: Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

                      Първоначално публикуван от Static Преглед на мнение
                      напълно съм съгласен, Фронтера е по-масов и се намират мнгоо по-лесно части и на тънки цени (:
                      Ами дали е така.Чувал съм,че за Фронтера много са купували съвместими части от Исузу,защото са по евтини.Не говоря за моргите,там все едно си купуваш нов джип.
                      JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                      Коментар


                      • #41
                        До: Помощ-ОПЕЛ ФРОНТЕРА ИЛИ ИСУЗУ ТРОПЕР

                        Не е точно така. Най-използваните части от Исузу Трупър 2 при Фронтерите са паразитният хебел и шарнирите. И не, че са по-евтини, а защото са по-здрави от оригинално влаганите във Фронтера. Другите взаимо заменяеми части са хъбовете, но те са си еднакви по начало. Сигурно и носачите са еднакви, но не съм чул някой да ги е сменявал. Използват се и сайлънт втулките от Трупър.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X