Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Додж Джърней

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Додж Джърней

    Подвизавам се в София Запазих си час за диагностика в Джемини, да видим какво ще кажат А все пак, ако знаете за някой сервиз, който да може да препрограмира скоростна кутия на Додж, ще съм ви много благодарен

    Коментар


    • От: Додж Джърней

      Майкъл, какво става с Джърнито? Върви ли още?
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Додж Джърней

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Майкъл, какво става с Джърнито? Върви ли още?
        Супер е. За 10 години му направих 62 хил. км.
        Почти като нов е!

        Коментар


        • От: Додж Джърней

          Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
          Супер е. За 10 години му направих 62 хил. км.
          Почти като нов е!
          Радвам се и за Доджа, че е в добро здраве, и най вече за теб, че отдавна не съм забелязал да пишеш тук. Но 6 000 км са много малко. За под 20 000 км/г. няма икономически смисъл да се купува нов автомобил, но пък от емоционалната страна на въпроса си заслужава да си купиш но автомобил само да му бършеш праха.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Додж Джърней

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Радвам се и за Доджа, че е в добро здраве, и най вече за теб, че отдавна не съм забелязал да пишеш тук. Но 6 000 км са много малко. За под 20 000 км/г. няма икономически смисъл да се купува нов автомобил, но пък от емоционалната страна на въпроса си заслужава да си купиш но автомобил само да му бършеш праха.
            Преди години шофирането беше удоволствие. Сега е истинска агония.
            Като изляза, улиците са пълни с коли на столипеновски интелектуалци и гледам да се върна по-бързо в къщи.

            Коментар


            • От: Додж Джърней

              Юбилей!

              Днес навършвам 10 години участие в този форум.

              Пожелавам на всички, още дълго време да се виждаме тук.

              Коментар


              • От: Додж Джърней

                Честито!!

                Ама защо се позагуби напоследък?

                Коментар


                • От: Додж Джърней

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Честито!!

                  Ама защо се позагуби напоследък?
                  Ами чета ви редовно!

                  Коментар


                  • От: Додж Джърней

                    Здравейте,
                    Обмислям покупката на Dodge Journey , изглежда, като кола която би ми свършила перфектна работа, за дълъг път ми трябва основно и да побира доста багаж, но до тук с моите познания за колата.Ще съм много благодарен ,ако споделите мнения относно, разход на гориво, от къде взимате части, скъпи ли са, чака ли се много време за тях ,за какво да се внимава при покупка на такава кола, немощни ли са 140-те коня за купето, когато е натоварено и всичко друго, което бихте сметнали за полезно като инфо? Майстора ,при който я обслужвам в момента ,ме съветва да заложа на познатите в България модели, като X3 bmw, но да си призная Джърнито ми допада повече.Прерових интернет и няма много информация по темата, май само тук е обсъждано, та ще се радвам ако споделите опит.
                    Майкъл, благодаря за инфото ,което си споделял през годините

                    Коментар


                    • Здравейте колеги,към днешна дата вече има ли повече ясното относно джърнито ,мотора помпа дюза или комън Реал е ?На кой код на мотора на vag отговаря ,автоматичните кутии dsg ли е или са няколко варианта ?Мерси!

                      Коментар


                      • За 10 години въобще не разбрах със сигурност какъв двигател и скоростна кутия има.
                        Просто го карам и не ме интересува нищо друго и кефа сякаш е по-пълноценен отколкото да се товаря с подробности.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                          За 10 години въобще не разбрах със сигурност какъв двигател и скоростна кутия има.
                          Просто го карам и не ме интересува нищо друго и кефа сякаш е по-пълноценен отколкото да се товаря с подробности.
                          Дай Боже всекиму такъв рахат!

                          Коментар


                          • Колеги никой друг ли неможе да се включи по темата ще е полезна за нас ,сега навлиза автомобила споделете опит да знаем какво ни чака.Мерси

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от valiobro Преглед на мнение
                              Колеги никой друг ли неможе да се включи по темата ще е полезна за нас ,сега навлиза автомобила споделете опит да знаем какво ни чака.Мерси
                              По мои наблюдения, Този автомобил го карат не повече от 5 човека в България. Майкъл не ти е маркер. Не би могъл да ти е и съветник. Ти си човекът, който ще каже нещо за този автомобил. Давай!
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от valiobro Преглед на мнение
                                Колеги никой друг ли неможе да се включи по темата ще е полезна за нас ,сега навлиза автомобила споделете опит да знаем какво ни чака.Мерси
                                Колега, това не е вярно. Автомобила е на пазара в България от 2009г, малко след като си купих Додж Калибър през 2008г. и със сигурност само във Варна има повече от бр.Това е по-големия недодялан брат.

                                Сглобка в Мексико, слаба/неизчислена добре/, лесно чупеща и скърцаща ходова част за тези тежки шасита, евтини материали навсякъде, дрънчащи пластмаси в купето, слабо направени двигатели, които дават проблем с главите.
                                Дори вече имам правен и блок/сцепи се и никой не може да каже защо/.Разход на гориво необосновано висок. След като я придобиеш ще остане вечно твоя. Няма продаване. Тези два модела+Дожд Нитро са най-обезценените коли, които съм виждал, след напускане на магазина.
                                Не знам дали да продължавам...Според мен не се занимавай, ще береш ядове.

                                Grand Cherokee WJ
                                Dodge Caliber
                                E 430 4-matic-T(S210)
                                GLK

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X