Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идеи и съвети за джипка автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от stanislaffff Преглед на мнение
    След като не намирам нищо което да отговаря на изискванията,изкача друга мисъл.Дали не е по-приемливо да се преработи сегашния ми джип(от ръчка към автомат)Дали е възможно и колко горе долу би струвало това упражнение?
    От автоматик на ръчка преправят, ама обратното Ще трябва нов компютър за колата - натискането на спирачния педал и/или превключването на автоматика подава сигнал за промяна на режима на впръскване на гориво, според мен е мисия невъзможна.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Какъв компютър те подгони на у60?

    • stanislaffff
      stanislaffff коментира
      Редактиране на коментар
      Забравил съм най-важната подробност.С Патрола сме разделени от година някъде,настоящата машина е RR P38 4.0 V8.

  • #32
    Ахаа.
    тогава по добре го бартеросай.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      За някой автоматик-дизелор "за да си щастлив през зимата", както беше писал някой

    • stanislaffff
      stanislaffff коментира
      Редактиране на коментар
      Не ме радва особенно този сценарий

    • коко келеша
      коко келеша коментира
      Редактиране на коментар
      За МЛ бензин

  • #33
    Ако не държиш на "нова година", бензин автоматик под път и над път.
    ​​​​​
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • stanislaffff
      stanislaffff коментира
      Редактиране на коментар
      Не държа,даже колкото по опростено по добре,ама май не търся на пододящите места.Или цените са космически или с тотални скрапове.

  • #34
    В момента коли няма.
    И нови и стари.
    Което е читаво изчезва за дни.

    (Само за илюстрация - г е продадено до края на 2024 и са спрели да приемат поръчки. А това не е евтин модел)
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      За часове, да не кажа минути...

  • #35
    Пазара в момента е в тотална криза - масово скрапове, високи цени не отговарящи на състоянието, пълна скръб..
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • stanislaffff
      stanislaffff коментира
      Редактиране на коментар
      Това забелязах и аз от няколкото дни в който следя обявите по сайтовете.

      П.П. Затова и се замислих дали не може да се преработи моя джип който си е съвсем приличен
      Последно редактирано от stanislaffff; 30-01-22, 18:53. Причина: П.П.

    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Прогнозите са към края на годината да се нормализират нещата, ама какво ще се случи на практика...

    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Коя година ))))))))

  • #36
    Аз затова ти казах да погледнеш нещо по висок клас - там шанса на някой просто да му е омръзнала е много по голям.

    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Магарцедеса е евтин за поддръжка. Че харчи, харчи.

    • stanislaffff
      stanislaffff коментира
      Редактиране на коментар
      Такъв си имам,само че е ръчка.Засега съм доволен

    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Продаваш единия, взимаш другия и си ти.

  • #37
    Сега като прегледах мобилето, тия машини, които купувахме преди 15г. за 6-7000 лева и имахме повечето участници в тоя форум, сега са над 10000 лева, а не са станали по нови.... нещо липсва на пазара, за да има такива изкривявания.

    Коментар


    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Това което липсва е по-нови машини (след 2005 примерно) които са еднакви като конструкция и здравина като старите, просто след тая година силно намалява производството им.

    • Еделвайс
      Еделвайс коментира
      Редактиране на коментар
      По този повод даже и Фронтерата поне тези с 3.2V 6 и те са на по 10К лева, а преди бяха между 3-6К, за първи път имам МПС, което струва повече сега, отколкото съм дал пари преди години за него, обикновено винаги е обратното, па то инвестиция стана бре, определено съм още по-мотивиран все така да поддържам Фронти на отлично техническо ниво...
      Последно редактирано от Еделвайс; 01-02-22, 16:16.

  • #38
    Все още се търси,просто поне донякъде отпадна "спешността".Бюджета за закупуване си остава непроменен.

    Коментар


    • #39
      Лошото Станиславе е , че цените станаха по 2 спрямо 2-3 години назад. Колко е оправдано....
      Отделен въпрос е, че и пари да имаш, читави много рядко излизат...
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • stanislaffff
        stanislaffff коментира
        Редактиране на коментар
        Голям проблем е това,съгласен съм.

    • #40
      Имам добър МЛ 320 бензин, ако те интересува пиши на лично.

      Коментар


      • #41
        май успях да кача снимка на газовата бутилка (50лтр) на мястото на резервоара на Jeep liberty KJ и допълнителния резервоар от неръждавейка отстрани. При този модел задните облегалки като паднат и отзад става равно като спалня
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #42
          Първоначално публикуван от вуйчо ваньо 9 Преглед на мнение
          май успях да кача снимка на газовата бутилка (50лтр) на мястото на резервоара на Jeep liberty KJ и допълнителния резервоар от неръждавейка отстрани. При този модел задните облегалки като паднат и отзад става равно като спалня
          Това у нас ли е сътворено или някъде другаде?

          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • вуйчо ваньо 9
            вуйчо ваньо 9 коментира
            Редактиране на коментар
            да тук е правено, поне според продавача, но му вярвам защото ми предлагаше да ми даде и оригиналния резервоар, но го отказах, защото бях натоварил втория комплект гуми и нямаше място а и не виждах нужда да ми се пречка из гаража. От Хасково я взех жипката, а продавача я взел нов внос от италия, и по вин ми излиза италия.

          • коко келеша
            коко келеша коментира
            Редактиране на коментар
            Благодаря за изчерпателния отговор

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X