Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Последната кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Насъскайте Гадича, той веднага ще открие темата ако все още фигурира някъде из форума
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Jimm Преглед на мнение
      Майкъл, на твоето чакане му се вижда края, изглежда е въпрос на часове да ти честитим и много се радвам за теб.
      Аз си поръчах мотор в края на юни тая година и тия нашите ми писаха в договора доставка до 30ти юни, ама 2023 година направо не е за вярване, че го докарахме до тук, Не са се сетили да почерпят социалистическия опит и да въведат вноските за кола и кой когато му дойде реда, ако е жив
      Докато чакам колата, имаше извънредни събития.
      Наложи се да се върна за ден-два в Несебър и хванах влака до Бургас.
      Не бях се качвал на влак от 1973 год. Изненадах се че за 50 год. не беше се променило нищо.
      Почувствах се за няколко часа в миналия век.

      Коментар


      • Тропчо
        Тропчо коментира
        Редактиране на коментар
        И жена ми се метна на влака за Бургас доста безстрашно, нагости при родата. И нейното Клио откара в бокса при един разбирач месец и половина. Като се върна, обеща че ще се научи да кара някоя от моите коли, но подобно преживяване няма да си причини втори път.

    • Ха-хаах, аз имах същото изживяване преди само три месеца. Не бях се качвал на влак много по-отскоро спрямо теб, ама 20 години си ги има. Оставих си мотора на село, да ми е под ръка. Щото знаех, че няколко седмици подред ще си пътуваме до там по разни задачи, та като оставих моторчето взех обратно влака за София. Боже мой, как е възможно да търкалят същите талиги, да ни карат да се търкаляме по същите тапицерии- видно никога не сменяни, как изобщо се стигна до тая съсипия, на толкова важен вид транспорт? То и това не по темата де и се извинявам за спама.

      Коментар


      • Май-май... Гагича ще си го пазя за по- специални нужди.
        https://offroad-bulgaria.com/forum/о...джърней
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • Аз пък завчера се качих на влак за сефте от 20 години. Но нацелих от новите влакове. Вътре удобно, климатик, един чичо съобщава по говорителите коя е следващата спирка. Определено ми хареса.

          Майкъл, къде е Доджа? В Пловдив има добър майстор на автоматици - ssspeed се нарича тук във форума.

          Тази кола е напрактика нова, заслужава да се оправи. Има вероятност ремонта да не е толкова скъп.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
            Аз пък завчера се качих на влак за сефте от 20 години. Но нацелих от новите влакове. Вътре удобно, климатик, един чичо съобщава по говорителите коя е следващата спирка. Определено ми хареса.

            Майкъл, къде е Доджа? В Пловдив има добър майстор на автоматици - ssspeed се нарича тук във форума.

            Тази кола е напрактика нова, заслужава да се оправи. Има вероятност ремонта да не е толкова скъп.
            Като чух 10 хил. и си викам по-добре да вземам нова,
            отколкото да започне едно ходене по мъките.
            Те отворят ли я за ремонт, после непременно ще има възходяща корекция на цената.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
              Аз пък завчера се качих на влак за сефте от 20 години. Но нацелих от новите влакове. Вътре удобно, климатик, един чичо съобщава по говорителите коя е следващата спирка. Определено ми хареса.

              Майкъл, къде е Доджа? В Пловдив има добър майстор на автоматици - ssspeed се нарича тук във форума.

              Тази кола е напрактика нова, заслужава да се оправи. Има вероятност ремонта да не е толкова скъп.
              Верно ли кола на 12 години се класифицира за определението НОВА КОЛА?

              То добре че и толкова е изкарала щото по спомени колегата не я кара много ....

              Но както се казва - аз съм пристрастен - живея в Америка и нищо не знам за Американските коли

              Коментар


              • bullet_pk
                bullet_pk коментира
                Редактиране на коментар
                На фона на новия внос, направо си е чисто нова.


                В хамеричко, като си нямате "нов внос", не ги знаете тия работи.

              • sparkybg
                sparkybg коментира
                Редактиране на коментар
                Кола на 12 години и 70000км за мен определено е нова (като състояние и ресурс) кола, освен ако не е експлоатирана от кръстоска между талибани и прасета.

              • Тропчо
                Тропчо коментира
                Редактиране на коментар
                ... шофирана от човек, който вкарва колата в сервиз за преглед на окачването при задействане на ABS-а...

            • Като излезе от мивката, все едно е излязла от завода.

              Коментар


              • Щом то този час не ми се обадиха,
                значи някой ден, ама кой точно ще карам нова кола,
                никой не може да каже.

                Коментар


                • blackfirefly
                  blackfirefly коментира
                  Редактиране на коментар
                  Тук с обажданията е малко тегава работа. Не ми се вярва да не го знаеш така, че им звънни ти и се позабавлявай.

              • Значи да бяха казали колата ще дойде след 10 дни или след месец,
                няма проблеми. Щях да си чакам смирено колкото трябва.
                А в понеделник като ходих в салона, казват че е в Пазарджик,
                защото централата на пловдивската Тойота е там.
                Минала е митница и други подробности.
                И сега се питам какъв зор са 30 км. да я докарат.

                Коментар


                • trapper
                  trapper коментира
                  Редактиране на коментар
                  Няма как да я докарат на собствен ход, щото трябват рег.№, винетка, ГО и т.н.

                • Тропчо
                  Тропчо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Трапер, моята Киа Карнавал я получих на 183 км. докарана на собствен ход от някакъв митнически склад и си беше с пловдивските номера. Още не знам как го направиха тоя фокус, а съм сигурен, че не я бяха пускали за тест драйв.

                • коко келеша
                  коко келеша коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ами митническия склад е бил в София сигурно и те така ))))))))

              • Последни вести:
                Обадиха ми се преди малко, че колата вече е регистрирана.
                Паднал се пореден номер 18-17.
                Казвам на дилъра ади да скокнем до Пазарджик да я вземем на ход,
                а той казва, че имало проблеми с ползването на транзитни номера.
                Трябвало да се пишат разни разрешителни и други бюрокрации.
                Или след обед, или утре най-вероятно ще стане работата.

                Коментар


                • bokomo
                  bokomo коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ей, тия са серийни лъжци. За какво са транзитни номера, като има вече регистрация.

              • Ами щото някой от пловдивския офис трябва да вземе табелите
                и да ги поставим на колата в пазарджик.
                Едва ли някой ще се мръдне да направи това.
                Най-добре е да чака автовоз, който днес кара коли за Враца и Монтана.

                Коментар


                • Dilyan Zagorchev
                  Dilyan Zagorchev коментира
                  Редактиране на коментар
                  Патологичен мързел е тяхното.
                  А колата не е ли присъствала на регистрацията?

              • Вероятно вземат номерата по различен начин от частните лице.
                Освен това, няма как да се купи винетка без закачен номер на колата
                а това също било нарушение на правилника, ако тръгне от Пазарджик до Пловдив.

                Коментар


                • https://iisda.government.bg/adm_serv...rovision/21744

                  Дилърите има специални номера.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    https://iisda.government.bg/adm_serv...rovision/21744

                    Дилърите има специални номера.
                    Ами като не съм подготвен по темата регистрация и придвижване,
                    каквото ми кажат това ще е.
                    Както вървят нещата, вероятно другата седмица ще приключи епопеята.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X