Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кола автоматик до 3000лв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кола автоматик до 3000лв

    Здравейте! Търся си запазена кола с автоматична трансмисия, бензин или газ/бензин, обем на двигателя до 2000 кубика, със сравнително добър вървеж, без ръжди, удобна и просторна. В района на Варна ако може.Ако прецените, че темата не е за тук, преместете я. Просто зная, че тука сте една идея по-безпристрастни и не робувате на марки.....

  • #2
    Ланча(пристрастен съм) Либра, дори обявата е от Варна, гледам и коментар на място има, но и без него си е достатъчно евтина
    "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
    Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

    Коментар


    • #3
      При този бюджет и изискване да е автоматик, да няма ръжди че и да е голяма и просторна...., ще ти трябва доста голям късмет..., избягвай роботозираните кутии, че ремонта за такава кутия ще е колкото бюджета ти...

      Виж ако не търсиш задължително автомат, а ръчка, за тези пари ще има вече повече оферти...

      Коментар


      • #4
        До колкото разбирам,колегата търси /очаква някой да продава нещо подобно,а не съвет какво да купи.Но може и да греша.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Dilyan Zagorchev Преглед на мнение
          Ланча(пристрастен съм) Либра, дори обявата е от Варна, гледам и коментар на място има, но и без него си е достатъчно евтина
          Благодаря за включването. Интересува ме също да е надеждна, достъпна поддръжка и със лесно намируеми резервни части! Единствения добър отзив, който имам за италианските коли е за Пандата....Ако искаш ме анатемосай

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            До колкото разбирам,колегата търси /очаква някой да продава нещо подобно,а не съвет какво да купи.Но може и да греша.
            И двете

            Коментар


            • #7
              Ей тази ме блазни, дали защото съм фен на 124-ката от дете ли не знам.....Гледам махагона лъснат, имало малко ръжда на веждата не ме бърка, НО един път в мобилето ми я пише 280 хил, после в карс бг-то 260 000 хил. Ясно ми е, че ще отиде цифра за поддръжка......какво е вашето мнениеhttps://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...6&slink=ljlizk
              https://www.cars.bg/offer/6110353e6728e87a1b72afc2

              Коментар


              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Ако вярваш на километраж...

              • Bogoljub Gagic
                Bogoljub Gagic коментира
                Редактиране на коментар
                Явно трябва да се тълкува буквално обявата Ето как:
                "ДВИГАТЕЛЯТ работи перфектно и е със ЗДРАВА ХОДОВА ЧАСТ. Има козметични забележки,.... Автомобилът няма РЪЖДА"...
                Нещо за скоростната кутия да е написано ? Май-май точно за нея се премълчава ? Ако беше наред, нямаше начин да не е изтъкната и тази екстра.

              • bullet_pk
                bullet_pk коментира
                Редактиране на коментар
                Абе няма ръжда, ама в Карс-а няма .... А в мобилето пише: " има ръжда само на преден десен калник и една от задните вежди но не е нещо фрапиращо".Та ме гложди въпроса, как ли ще е с ръждата отдолу по дъното, гредите, при по-обстоен оглед? Много съмнително ми изглегда.

            • #8
              Линкове към обяви са забранени , може да ти направят проблем модераторите .
              А по темата , тръгваш на огледи по обяви , което ти е хванало окото и те така...Повечето old school автомати са стари като технология , но пък са надеждни за сметка на това .
              Успех !
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #9
                Първоначално публикуван от Josko Преглед на мнение
                Ей тази ме блазни, дали защото съм фен на 124-ката от дете ли не знам.....Гледам махагона лъснат, имало малко ръжда на веждата не ме бърка, НО един път в мобилето ми я пише 280 хил, после в карс бг-то 260 000 хил. Ясно ми е, че ще отиде цифра за поддръжка......какво е вашето мнениеhttps://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...6&slink=ljlizk
                https://www.cars.bg/offer/6110353e6728e87a1b72afc2
                Имам една 124-ка за продан, но има ръжда по дъното ( дюшемето ) и от двете страни надлъжно.
                Иначе е 300 ТД и всичко работи, даже скоростната кутия и мотора, че и задглавниците на задните седалки падат с едно натискане на бутона.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • Джоу (x3mrjoe)
                  Джоу (x3mrjoe) коментира
                  Редактиране на коментар
                  Явно му трябва за инвалид, та с тия 3л няма да стане.

                • 6-zyl
                  6-zyl коментира
                  Редактиране на коментар
                  Какви пари ще й търсиш?

              • #10
                Пък аз да кажа, от 30 годишна кола много да не очаквате. Километража е бил на 280 х.км. преди две десетилетия, сега може пак да е толкова, но с една 1-ца отпред. За 3 бона сядаш в колата и отиваш да гледаш. Избираш най-малкото зло, което се движи в пътя, и не се вижда асфалта като вдигнеш стелката. Като бивш собственик на 124-ка и имащ наблюдения над други прехвалени марки, купи си най-новата като година кола, била тя френска или италианска. Помисли и за Форд, че аз имам два и не са нищо по-зле от премиум марките.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • #11
                  Има в мобилето една варненска Алфа 166 за 2700, ама е дизел.

                  Коментар


                  • #12
                    Ако е навит на дизел колегата, да види в алфа форума, форумния сервиз кой беше, че сега на ми се търси и да се уговарят за преглед.
                    "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
                    Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

                    Коментар


                    • #13
                      Е баш на Алфа ли скочихте и защо това ?
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • #14
                        Защото на тия години и километри състоянието на конкретния екземпляр е определящо. Имал съм 2 италиански коли, не съм забелязал да са по-проблемни от сегашната ми японска японка (made in Japan по ВИН номер)

                        Коментар


                        • Dilyan Zagorchev
                          Dilyan Zagorchev коментира
                          Редактиране на коментар
                          Заради такива предубедени като теб(нищо лично, не искам да те обидя) Аз също съм имал 2 и бях изключително доволен. То си е като при всеки нормален модел, грижиш се за нея и тя за теб, и обратно, ако не я поддържаш и после ще я псуваш намразваш марката

                        • cnc82
                          cnc82 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Разбирам те напълно и не се обиждам , по принцип много неща са сбъркани у мен от малък и си го знам , ама не ми дреме...

                          И все пак трябва да има нещо за да държат ниски цени , само това , че някои хора са предубедени не мисля , че е достатъчно....
                          Сигурен съм , че ме разбираш какво имам предвид , съвсем сериозен ми е въпроса .

                        • Dilyan Zagorchev
                          Dilyan Zagorchev коментира
                          Редактиране на коментар
                          Повечето наистина е от предубеденост. Конкретно модела 166 е с малко скъпо задно окачване, но пък държи и е като лодка. Моята едната при студ често ми казваше, че не светят стоповете, а не беше така. Имат си малки дразнещи нещица. Италианка, не само Алфа, се купува със сърце(и малко пооглеждане, бих добавил) че да не се стига до написаното в предния ми пост.

                      • #15
                        Когато имаме много несъвместими изисквания в заданието - нисък бюджет, автоматик, другите да не ги споменавам, трябва някакъв компромис. Автоматика свежда избора до няколко модела за тези пари. Затова казвам търсете най-новата година. Щото Ланчата е 10 години по-нова от 124-ката. Това са едни поне 300-400 хиляди км. разлика в добрия случай. Колкото и да е здрава една кола годините и километрите не прощават.
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • Кольо
                          Кольо коментира
                          Редактиране на коментар
                          Абе да ти кажа предпочитам 30 годишен Мерцедес пред 20 годишна Ланча...

                        • Asen Kushlev
                          Asen Kushlev коментира
                          Редактиране на коментар
                          Не съм имал досег с Ланча, не знам. Но евтин Мерцедес също не е оферта.

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X