Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автомобил 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Пробвал съм :аз на заден мост с вериги , съм по-добър от аз с два моста зацепени ,без вериги,в сняг . Що мислите някви сложнотии за 500м ?
    TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

    Коментар


    • assendus
      assendus коментира
      Редактиране на коментар
      Точно за тия 500м навремето няколко години подред съм го играл с вериги. На Трабант, на Пежо 205 и на Тико. Ежедневно сутрин по тъмно слагаш - сваляш, непрекъснато возиш мокри вериги в багажника, все се чудиш да сложиш, да не сложиш...
      Субаруто Джъсти промени играта - гумите Дебица Фриго 1 - палиш, тръгваш, стигаш.
      Писнало ми е тва с веригите ежедневно и сега търся удобство.

  • #32
    Моите 5 стотинки: Подобен проблем реших с Октавия 1 1,8Т 4х4. Доволен съм. Малко по-висока от нормалната. Четири зими вече я предизвиквам все повече и все съм положително изненадан. С най-добрите гуми които мога да си позволя - в момента Гудиър Ултрагрип 9.

    Коментар


    • #33
      Първоначално публикуван от ivanov_06 Преглед на мнение
      Моите 5 стотинки: Подобен проблем реших с Октавия 1 1,8Т 4х4. Доволен съм. Малко по-висока от нормалната. Четири зими вече я предизвиквам все повече и все съм положително изненадан. С най-добрите гуми които мога да си позволя - в момента Гудиър Ултрагрип 9.
      Я дай малко по- подробно, 1.8Т или 2.0FSI?

      Коментар


      • #34
        1,8Т. 150к.с. или колкото са останали. Климатроник. Живея във вила в гората над Своге и се ползва всеки ден до Сф. Разход според крака. 7,2-8 средно бензин по дефилето. До Враца съм свалял до 6,5 но умрях от скука. Газ не съм слагал, но се разбирал добре с газовите. Дъртичка е 2001, но двигателя го знае всеки майстор. Пуснах тема Шкода Октавия 4х4 Там cecoa1 ми каза всичко което ме интересуваше. П.С. Съседа кара Форестър - единствените оплаквания - дере го майстора.

        Коментар


        • #35
          Първоначално публикуван от ivanov_06 Преглед на мнение
          1,8Т. 150к.с. или колкото са останали. Климатроник. Живея във вила в гората над Своге ...
          Мерси, хубава тема.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X