Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на СУВ/Паркетник или нещо по-така :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от brutallus25 Преглед на мнение
    ... Инфинити ФХ-35 съм със смесени чувства ...
    Това между другото въобще не е лоша идея. Мотора е здрав, автомата също. Ранните имат ядове с интериора, но е козметичен проблем и се оправя.

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от royce Преглед на мнение
      Това между другото въобще не е лоша идея. Мотора е здрав, автомата също. Ранните имат ядове с интериора, но е козметичен проблем и се оправя.
      Не отговаря изобщо на питането на колегата за широк и просторен салон и огромен багажник за детска количка и багаж ! !

      пп: Офф, в друга тема беше колегата с количката Обърках се, че много търсещи напоследък..
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #33
        Баш се търси голям багажник:

        3. Голям багажник + задалжително в база 4 врати.

        Багажника на Инфинити-то със сигурност е по-малък от на Рав-ката.
        В 
        Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

        Коментар


        • royce
          royce коментира
          Редактиране на коментар
          Да, по-малък е.

      • #34
        Първоначално публикуван от brutallus25 Преглед на мнение
        Привет
        Бих се радвал да ми предложите моделчета отговарящи на следните критерии за паркетник или джип-джип (няма да се кара ежедневно, но трябва да е надеждна машина...):
        1. Здрав и надежден мотор (предпочитам бензин). С колкото се може по малко детски болести или поне не толко съществени би било супер.
        2. Добра и масивна зглобка + комфорт и прилично ниво на екстри.
        3. Голям багажник + задалжително в база 4 врати.

        Относно нещата които мога да жертвам са:
        1. Разход на гориво - до 20/100 е ОК.
        2. Бюджет - 15 0000 лв

        Към момента заглеждам:
        1. ML350i w164 - разколебавам се заради проблеми за които четох по ангренажа.
        2. Lexus RX - 300/450h - като за хибрида не знам много.
        3. Паджеро или TLC - тук бензиновите са рядкост, а дизел не знам дали си заслужава на фона на малкия пробег който ще се изминава + TLC ще е над бюджета.

        Ако имате идей и предложения би било супер

        Мерси предварително!
        Нисан Патфайндър май отговаря на условията и се вмества в цената. Но повечето са дизели.
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #35
          Pathfinder-a много ми харесва, но да точно това че е дизел ме спира....

          Коментар


          • #36
            Не искам да изтъквам нЕкои дадености на истинските Jeep-ки, но минималния багажник на Чероки е 1000 литра, на Либърти 870 а на Х5 - 465литра. Коментара е за вас.

            П.П. Патфайндер е с 515 литра багажник
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


          • #37
            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            Не искам да изтъквам нЕкои дадености на истинските Jeep-ки...
            Тия не са истЕнски!
            Ибо:
            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Класиката, класиката да припомним:
            Първоначално публикуван от teao
            Мнението на над 90% от участниците във форума е че джипа трябва:
            1. да е с рама- за да има буксирни точки, дето да те сеца трактор с удар, като се окопаш
            2. тегло над 2 тона- за да може да се окопаш хубаво
            3.двигател до 118кс- за да не можеш да се извадиш сам от калта
            4.задължително дизел- за да си щастлив зимата
            5 еле па ако е под 100 коня да е в малкия данък- за да останат пари за гуми
            6.кални 31ци не трабва да може да ги буксува дори и на сняг- за да е сигурен и да не се притесняваш че ще занесе, ако запали
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • коко келеша
              коко келеша коментира
              Редактиране на коментар
              Начи, ше препоръчаме КИА Соренто 3.5 или 3.3 бензин . На 95% отговаря на 6-те точки и багажника е над 1000 литра

          • #38
            Твърдо - Лексус!
            Х5 също е вариант, но лексуса го бие по надеждност. Инфинитито е от вариантите ми за следващ автомобил след 2-3 години, но му е малък багажника.
            Х-Трейл 2,5 имам от няколко месеца, много му се радвам, но не е престижен .
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Не ми вярва на мен.Хайлендър има ли там на нормални пари?

            • sonda
              sonda коментира
              Редактиране на коментар
              Нема ги тука ни на нормални, ни на ненормални...

            • noname12
              noname12 коментира
              Редактиране на коментар
              Highlander, 4Runner, Fortuner, бензинов Hilux - тези липсват според мен в EU. В повечето случаи малкото бройки попаднали от някъде тук са на високи цени.

          • #39
            Баз да натрапвам мнение, смених Паджеро 3 за Хюндай их55 и съм доволен за момента, проблемът е, че за европата са само дизелови двигатели, американските са Веракруз и имат 3.8 бензин. Като габарити е почти същото като Мици, но отвътре е по-широко. Ако не те притеснява горивото огледай се и за подобна екзотика, обявите са в твоя ценови диапазон.

            Коментар


            • #40
              XC 90 след 2007 има го и на бензин и на кюмур, обем глезотийки и не на последно място не се краде като Х5
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • #41
                Благодаря ви колеги че пишете и помагате в темата! Доста научавам и преосмислям нещатата.
                Като цяло на Марки не робувам - било немско или японско - стига да има какво да предложи.
                Всеки има право на лош вкус както се казва за това някой от изброените не ми допадат чисто като външен вид - примерно CRV или Рав4.

                Споменатите горе Субарута ми харесват определено, също Audi Аll Road изглежда доста добре или на BMW e61.
                Honda Accord комби също изглежда брутално но след 2008-а и са доста редки.

                А хц90 след 2007 бензин не намирам

                Коментар


                • #42
                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  Не искам да изтъквам нЕкои дадености на истинските Jeep-ки, но минималния багажник на Чероки е 1000 литра, на Либърти 870 а на Х5 - 465литра. Коментара е за вас.

                  П.П. Патфайндер е с 515 литра багажник
                  515 литра с разпънат трети ред седалки.
                  8)

                  Коментар


                  • #43
                    При почти същата чуденка преди 2 години избрах Мицубиши Аутлендър 2. Имал съм ЦРВ2 и със сигурност смятам че Мици е по-добрия автомобил

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X