Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

    Не е важно един джип дали "го може" а колко време ще "го може"
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #62
      До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
      2005 Land Rover Discovery Tangiers Orange G4 Challenge



      видяхте ли това? А цената? £22,500 ? Замисляте ли се още? На 33 000 мили?
      http://cgi.ebay.co.uk/2005-Land-Rove...d=p3286.c0.m14
      А Вие видяхте ли това? http://www.youtube.com/watch?v=llDU2WScmDw
      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

      Коментар


      • #63
        До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Опаа, колегаа, приземи се малко! И се поогледай и услушай.
        Джипове много, кой джип и за какво? Блокажи на който трябват колкото искаш. И са ARB-eта!
        ARB не са приложими във всички ситуации. И огледал съм се наоколо.
        Ти колко 120-ки си видял със ARB в България?
        Джипове няма много - има само един ...

        Коментар


        • #64
          До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

          А ти колко 120ки си тествал? С какво оборудване и с какви гуми?
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #65
            До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            А ти колко 120ки си тествал? С какво оборудване и с какви гуми?
            тествал е силно казано, но една с най-високото ниво на оборудване и стандартни гуми
            Нямам нищо против джипката, даже ми харесва, но имаше една тема за 120-ката на един колега - даже няма LSD отзад ... мерси ...

            Коментар


            • #66
              До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

              120ката се предлага с три вида заден диф. Напълно отворен, ЛСД и пълен блокаж. Това е все едно аз да напиша че Джип не става без да съм тествал сериозно такава машина. Проблема на 120ката е, че струва едни пари и досега съм видял само една закупена, оборудвана и да се ползва за офф. Блокажите не са панацея. Има още много други неща.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #67
                До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                120ката се предлага с три вида заден диф. Напълно отворен, ЛСД и пълен блокаж. Това е все едно аз да напиша че Джип не става без да съм тествал сериозно такава машина. Проблема на 120ката е, че струва едни пари и досега съм видял само една закупена, оборудвана и да се ползва за офф. Блокажите не са панацея. Има още много други неща.
                Съгласен съм с Вас колега. Знам също с какви дифове се предлага, но по-високите нива на оборудване и ел. асистенти са с отворени... съжалявам ако с нещо съм Ви засегнал ... от скоро имам 4х4 но бих се пробвал с удоволствие със всяка 120-ка на пресечен терен ...

                Коментар


                • #68
                  До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

                  М, да си ме засегнал. Да не сме деца. Давай на ти. Чакай Пламен да види темата
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    М, да си ме засегнал. Да не сме деца. Давай на ти. Чакай Пламен да види темата
                    Също така не е лошо да се спомене и цената, гранда е около 80к лева с кожа и всичко останало, докато 120 с екстри отива на над 100к лева.
                    Тази която съм карал беше топ изпълнение с въздушно окачване отзад - клати доста, харчи доста, лично за мен отзад е тясна и не особено удобно.

                    До колкото си спомям, че беше преди 3 -4 години като я карах - нямаше типтроник на автомата, той и моя гранд няма де ...

                    Не може да се каже, че съм пристрастен, защото притежавам JEEP, защото го имам от около 2 седмици, четох доста из форума - за TLC 90, Range Rover и Гранд и за мен правилния избор беше гранд - 3 блокажа, цели мостове, според мен в пъти по-добро оборудване и екстри спрямо другите ...

                    Коментар


                    • #70
                      До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

                      Мда, гроздето е кисело . Пламене, къде си?
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

                        Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                        ARB не са приложими във всички ситуации. И огледал съм се наоколо.
                        Ти колко 120-ки си видял със ARB в България?
                        Джипове няма много - има само един ...
                        Има Вранглер за едно. Има Грандове и Черокита за друго. Има бензинови и дизелови двигатели. За какво става въпрос?
                        До колкото разбирам искаш да кажеш, че Гранда WJ превъзхожда ТЛК 120 щото има варилокове. Само че в систематизираната информация пише, че се вгражда опционално. Тойотата пък като няма твърд блокаж, или LSD, има тракшън. За пътя стига. Като искаш без път има АRB. Кажи нещо друго, махни тия блокажи. В крайна сметка блокажите не правят един автомобил.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

                          Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                          ... за мен правилния избор беше гранд - 3 блокажа, цели мостове ...
                          В същност защо непременно с 3 блокажа и цели мостове?
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

                            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                            Има Вранглер за едно. Има Грандове и Черокита за друго. Има бензинови и дизелови двигатели. За какво става въпрос?
                            До колкото разбирам искаш да кажеш, че Гранда WJ превъзхожда ТЛК 120 щото има варилокове. Само че в систематизираната информация пише, че се вгражда опционално. Тойотата пък като няма твърд блокаж, или LSD, има тракшън. За пътя стига. Като искаш без път има АRB. Кажи нещо друго, махни тия блокажи. В крайна сметка блокажите не правят един автомобил.
                            Wj не е много коректно да го сравнявам с 120, все пак едното е от 99, другото от 03 ...
                            Нещото много на вътре приемате мнението ми, за което се извинявам, никой не искам да обременя с мнението си, но и Вие не се й опитвате да ме оборите с факти ... няма значение, спирам да спамя по темата ...
                            А за WJ - целите мостове малък + ли са пред независимото окачване ...
                            Това е последния ми пост в темата и без това е чисто чесане на езици.
                            Ако искате да минем на ниво двигатели, разнищихме задвижването и блокажите
                            4,7 / 5,7 / 6,1 / 3.0 дизел, който за вашето огромно съжаляние не е само 4 цилиндъра
                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            В същност защо непременно с 3 блокажа и цели мостове?
                            честно казано и аз не знам, сърцето проговори в случая

                            Коментар


                            • #74
                              До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

                              120ката за мен е един превъзходен автомобил,и съжалявам че го продадох.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Моля, помогнете ми при избор нова машина 4х4

                                Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                                ... от скоро имам 4х4 ...
                                Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
                                ... честно казано и аз не знам ...
                                Обаче смело говорим за "ментето наречено джип и подвизаващо се под разни други марки" ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X