Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е правилният избор джип?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Кой е правилният избор джип?

    Толкова джипари останахме.......
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #77
      До: Кой е правилният избор джип?

      Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
      Това е мотора на Импреза WRC,много идиотска кола са сътворили,но е факт че е много пректична-около 20см клиренс,доба система 4x4,много бърз Турбо мотор.Много е практична- истинско комби с доста повишена проходимост,удобна за всекидневна употреба,а и все пак колегата държи да е фурия по магистралата
      Колко повишена пък да е тази проходимост

      Да знаеш,че почна да ме убеждаваш,че най-доброто е Субаро
      ТЛК 80 4,2ТД-95г

      Коментар


      • #78
        До: Кой е правилният избор джип?

        Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
        Колко повишена пък да е тази проходимост

        Да знаеш,че почна да ме убеждаваш,че най-доброто е Субаро
        Ами много е повишена.Уникален избор,доста по проходимо е примерно от X3,Ауди Олролд
        sigpic
        Land rover lightweight-series 3
        Range Rover V8
        Range Rover Classic Vouge SE V8
        Mercedes G280

        ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

        Коментар


        • #79
          До: Кой е правилният избор джип?

          Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
          Ами много е повишена.Уникален избор,доста по проходимо е примерно от X3,Ауди Олролд
          Пич, ти си объркал форума....... Тука за джипове говорим, не за магистрални бегачки......
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #80
            До: Кой е правилният избор джип?

            Гранд Чероки ти е модела. Моя е стар - 1995, отракан и трошен от предишни собственици. Постегнах го малко. Веднъж съм го юркал със 170, толквоа е успял да вдигне според навигатора. Изобщо не гледах километража защото пътя беше по-важен. КАрма го на магистрала със 120 на междуградско с 90-100. 400 км Варна-Шумен-Търговище-Попово-Бяла-Плевен-Враца - при цена на газта 0.73 лв = 48 лв. Не бързам, возя жена и 2 деца. Живота на цялото ми семейство е ценен. Карма бавно не за да не се убия, а за да имам време да избягам да не ме убият. Колкото и бързо да караш винаги ще попаднеш в някакво задръстване и бавните пак ще те настигнат. С мойта джипка карма 80%-90% асфалт другото ми е язовири, реки и гори. Мен ме задоволява. Жена ми я кара в града също е много доволна.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • #81
              До: Кой е правилният избор джип?

              Първоначално публикуван от asspida Преглед на мнение
              .... В София (градско) почти всички ти правят път и никой не ти се завира отпред, защото си колкото една месечна заплата...
              ... всички бягат от лявата лента след първото присветване, а не като при мен да го застигам идиота с 150 км/ч да мигам-мигам-мигам и накрая да го задмина от дясно, защото според него съм бил "пътно нищожество"...
              Тебе не ти требе джип, а БОЙ ПО КОМПЛЕКСИРАНАТА ГЛАВА!!!
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #82
                До: Кой е правилният избор джип?

                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                Толкова джипари останахме.......
                Ами кажи ти тогава какво да си купи човека за да ходи до Бургас както иска за около 4 часа?какво разбираш ти под джип,защото с G-класа за 20000лв трудно ще стане,Дифендър да не говорим
                sigpic
                Land rover lightweight-series 3
                Range Rover V8
                Range Rover Classic Vouge SE V8
                Mercedes G280

                ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                Коментар


                • #83
                  До: Кой е правилният избор джип?

                  Първоначално публикуван от asspida Преглед на мнение
                  1. В София (градско) почти всички ти правят път и никой не ти се завира отпред, защото си колкото една месечна заплата...
                  2. По магистралта след Драгичево всички бягат от лявата лента след първото присветване, а не като при мен да го застигам идиота с 150 км/ч да мигам-мигам-мигам и накрая да го задмина от дясно, защото според него съм бил "пътно нищожество".
                  с квото щеш да си , ако съм в лява лента "с 10 отгоре " колкото искаш си мигай , който е решил да джигитства, да джигитства до край и ДА НЕ ПРЕЧИ с комплексарски изпълнения!
                  а и като е свободна дясна лента, що въобще тряя тормозиш човека с присветкване нали си майстор !?
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • #84
                    До: Кой е правилният избор джип?

                    Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
                    Ами кажи ти тогава какво да си купи човека за да ходи до Бургас както иска за около 4 часа?какво разбираш ти под джип,защото с G-класа за 20000лв трудно ще стане,Дифендър да не говорим
                    Аз съм пристрастен Точно за тези цели си имам Гранд
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #85
                      До: Кой е правилният избор джип?

                      Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
                      Ами кажи ти тогава какво да си купи човека за да ходи до Бургас както иска за около 4 часа?какво разбираш ти под джип,защото с G-класа за 20000лв трудно ще стане,Дифендър да не говорим
                      Збъркал си форума
                      Провери все пак дали си на точното място,това не е форум за шосейни бегачки.

                      А за Г-то и Дифендъра недей да се изказваш неподготвен,колко такива си карал,че си така убеден.
                      ТЛК 80 4,2ТД-95г

                      Коментар


                      • #86
                        До: Кой е правилният избор джип?

                        Така, смятам че темата се изчерпа. По тази причина я заключвам.
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X