Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е правилният избор джип?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Кой е правилният избор джип?

    Всеки си хвали своето - и аз така.
    Загледай Гранд Чероки 4,0 или 4,7 -бензинови.
    Нема по-бегачка от тях /особено 4,7/.
    За зимата - все пак е JEEP.
    Успех
    ________________________________________________________________________________________
    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

    Коментар


    • #17
      До: Кой е правилният избор джип?

      Ей, кофти хора сте, човек ще Ви пита за дамски превръзки, а Вие цяло офроуд оборудване ще му продадете

      Тези Discovery V8 185 к.с. 2000 г. изглежда доста добре за 7 000 евро...
      Моля, за малко повече информация за тези модели, какво се чупи, колко струват накладки, филтри, консумативи и т.н.

      Предварително Ви благодаря и усещам как ще ме запалите и аз ще стана един от тия дето си чупят парите по чукарите за тоя дето духа...
      Opel Frontera 2000 [SIZE=3][COLOR=red][B]3,2[/B][/COLOR][/SIZE] V6 205 hp

      Коментар


      • #18
        До: Кой е правилният избор джип?

        И аз съм за Гранда.
        VITARA, SAMURAI
        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
        RENAULT ESPACE QUADRA
        ...и едно сивикче за града...

        Коментар


        • #19
          До: Кой е правилният избор джип?

          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=24547
          Успех !!!
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар


          • #20
            До: Кой е правилният избор джип?

            Чета темата и се сещам за една обява , залепена на автобусна спирка - от тези с прикрепените телефонни номера . Та обявата беше горе-долу така : "Дава се квартира под наем за двама студенти или за две студентки , или за двама ученици , или за две ученички , или за двама работници.Може и за две медицински сестри ..."
            Някой отдолу беше добавил с химикал : Или за два смукача , или за два духача.
            Та и тази тема : за тези пари , ама да е викосокопроходим джип , ама да е звяр на магистралата , ама да е евтин , ама да е икономичен , ама да н е се чупи , ама да е син на цвят ...
            Гледайки линка от поста на колегата Крелион си мисля , че няма да е лошо , ако модераторите заключат и тази тема.
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #21
              До: Кой е правилният избор джип?

              Колеги и аз търся такъв джип!
              Като го измислите ми се обадете да продавам каквото имам и да го купувам!
              И дайте съвет за гуми. Да издържат до 220 км., да са с голям грайфер, да не шумят, минимум 31", да не се износват бързо и да са всесезонни.
              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

              Коментар


              • #22
                До: Кой е правилният избор джип?

                Че той тоя джип е измислен отдавна бе КОЛЕГИ.
                Като ви чета расъжденията един живот май няма да ви стигне за да го откриете.
                А с това лутане колко щастливи моменти изпускате ако знаете ...

                Коментар


                • #23
                  До: Кой е правилният избор джип?

                  Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                  Че той тоя Jeep е измислен отдавна бе КОЛЕГИ.
                  Като ви чета расъжденията един живот май няма да ви стигне за да го откриете.
                  А с това лутане колко щастливи моменти изпускате ако знаете ...
                  Мисля, че това си искал да напишеш.

                  Ама на пазара намерих само 3,1 и 2,7. Даже не се предлага бензин под 25к.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #24
                    До: Кой е правилният избор джип?

                    Има бензинови и под 20 но не знам в какво състояние са. Неправилните масла им се отразяват пагубно. Ако зачетеш подфорума ще установиш че при бензиновите само за масла се говори.
                    Дизеловите са здрави колкото японските. И подръжката им е също толкова скъпа.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Кой е правилният избор джип?

                      На тези изисквания според мен отговаря Гранд Чероки. Разни МЛ и Х3,5,6 са паркетници. (мое мнение).
                      Успех!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Кой е правилният избор джип?

                        На тези изисквания отговаря само Гранд Чероки, бензин. А ако си толкова ларж откъм разхода на гориво само и само да върви като бегачка избора е само един 5.2 V8 не само ще върви ами ще плаши гаргите покраи пътя с боботенето А е и проходим на всичкото отгоре, а вътре яко лукс

                        Редакция: Ей сега хвърлих едно око на офертите в холандия, почват от 2500 евро нагоре, доста под твоя бюджет примерно 5.2 V8 на ~170 х.км = 3250евро, реални километри, 1995та год.
                        Последно редактирано от trancedrift; 01-06-09, 19:10.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Кой е правилният избор джип?

                          Първоначално публикуван от asspida Преглед на мнение
                          Ей, кофти хора сте, човек ще Ви пита за дамски превръзки, а Вие цяло офроуд оборудване ще му продадете

                          Тези Discovery V8 185 к.с. 2000 г. изглежда доста добре за 7 000 евро...
                          Моля, за малко повече информация за тези модели, какво се чупи, колко струват накладки, филтри, консумативи и т.н.

                          Предварително Ви благодаря и усещам как ще ме запалите и аз ще стана един от тия дето си чупят парите по чукарите за тоя дето духа...
                          Докато само си пишем - не е опасно . Можеш и да се разминеш с Лудостта на 4х4 хобито .
                          Обаче - ако се качиш за проба , и то на мощен бензинов .
                          Ако случайно ти го демонстрира и разбирач от проходимост ......
                          изгорял си . Но - споко , добре дошъл си . Всички сме така -от Нива до над 300 коня .
                          На думи вече имаш ориентация . Остава ти да избереш - да се качиш с някой колеги и ..... си готов .
                          Конкретно за Ленд РОвъра - има си клуб във Форума . Влез там и всичко пише .
                          Цени на всичко по колата . Място от където се поръчва и начин на доставка . Всичко .
                          Аз в момента не съм с такъв и ..... не е удобно аз да ти пиша за частите и цените . Успех !

                          Едно допълнение : само аз мисля така .Моля колегите да не се засягат.
                          Ленд Ровъра 3.9 - харчи по-малко от Гранда 5.2 . То е ясно .
                          Аз се убедих , че ако искаш да не слизаш от колата - разхода си е важен.
                          Ако само от излет на излет ще караш колата - най-мощния е най добре.
                          Ако обаче искаш да караш 4х4 , да стигаш до където ти стига погледа - а поддръжката да ти е малко по-голяма от на Леката кола - мисля , че правилния избор е Ленд Ровър . Скромно мнение . Извинения !

                          Коментар


                          • #28
                            До: Кой е правилният избор джип?

                            Бързите правят 100 под 10 секунди и вдигат над 180.
                            Яростните под 7 секунди и над 200.
                            Ултрасите не са за тази тема.
                            Дискавърито от кои е. 13.6 до 100 и 163макс. Колко харчи 10-12 извънградско и 17-21 градско???
                            Малкото Чероки с 4литровия редови шестак е по-бързо.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Кой е правилният избор джип?

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Бързите правят 100 под 10 секунди и вдигат над 180.
                              Яростните под 7 секунди и над 200.
                              Ултрасите не са за тази тема.
                              Дискавърито от кои е. 13.6 до 100 и 163макс. Колко харчи 10-12 извънградско и 17-21 градско???
                              Малкото Чероки с 4литровия редови шестак е по-бързо.
                              Значи?-Правилният избор е Голф...
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар


                              • #30
                                До: Кой е правилният избор джип?

                                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                                Значи?-Правилният избор е Голф...
                                Подтиснат се чувствам в тази кола. Някви ванчета ме гледат на светофара от високо. За паркетници да не говорим, направо рипат да ме прескачат.
                                И ограничен също. Мръднеш(от асвалта) - губиш. Отивам на риба - броните фира.
                                Иначе бега. От бързите е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X