Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор На Джип до 87000 лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Избор На Джип до 87000 лв.

    Карам Санта Фе година и нещо 70000 км едно биеле съм сменил до сега иначе се държи икономичен е доста но от нов много му тракат спирачните апарати и не само на моят е тракащ иначе със дълбока кал или преспи няма никакви проблеми просто щото не влизам там

    Коментар


    • #92
      До: Избор На Джип до 87000 лв.

      Днес бях в НИСАН РУСЕ. ПАТРОЛ къса база нов естественно ми офертираха на 68000 лева с ддс 3 литра 160 к.с.

      Коментар


      • #93
        До: Избор На Джип до 87000 лв.

        Ето ново предложение:HONDA PILOT от щатите за около 30000$
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #94
          До: Избор На Джип до 87000 лв.

          Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
          А някой знели къде се произвеждат Трибека-та ? Със двигател на Субаро ли са или със друг? Малко подробности ако може.
          Да, с 8 цилиндров двойнотурбинен боксер на Субару-273 к.с.

          Коментар


          • #95
            До: Избор На Джип до 87000 лв.

            Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
            На мен лично новия Джип хич не ми допада. Няма нищо общо с по-старичките (всъщност визирам по-конкретно вранглер и подогните. Г.Ч. сигурно не е лошо и новото) както като офроуд възможности, издръжливост така и като визия. Според мен си нанасят удар с начина, по който променят линията и я правят все по-неофроуд.

            Иначе моята туарега се държи доста надеждно, пък вече гони пенсия. На 4 години е и 109 000 км, грижи почти никакви.
            Ама това е Туарега с 5 хиляди кубика и 10 цилиндъра,другото е боза от коза.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X