Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор На Джип до 87000 лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Избор На Джип до 87000 лв.

    Купих си Патфайндър 2.5 dCi AT преди половин година, навъртях вече 20к км и съм много доволен. Автомобила е здрав, удобен и доста проходим (за SUV). Карал съм го в кал, пясък и дълбок сняг със стандартните Goodyear Wrangler HP гуми и не съм затъвал. Единствените ми забележки са: сравнително слаб за това купе двигател (повече ще му пасва 3 литров, 6 цилиндров), прекалено мек ABS (нямам идея дали в сервиза могат да сложат друг софтуер) и сравнително висок разход на гориво (16-17/100 градско в София и 12/100 извънградско).

    Коментар


    • #47
      До: Избор На Джип до 87000 лв.

      Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
      колега за тези пари май най-добре ще е Туарег R5
      И аз нададох плах глас в тази насока, ама никой не обръща внимание.

      Що бе, хора, това не е ли кола? А? А?

      Коментар


      • #48
        До: Избор На Джип до 87000 лв.

        Много ми хареса избора на колегата pat66 за Subaro B9Tribeca много ми харесва автомобила и все пак е Субаро.

        Колко то Touareg също е добър избор според мене.

        Коментар


        • #49
          До: Избор На Джип до 87000 лв.

          Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
          Много ми хареса избора на колегата pat66 за Subaro B9Tribeca много ми харесва автомобила и все пак е Субаро...
          Мое скромно мнение - но Трибека-та няма НИЩО общо със качеството на Субару по принцип!

          Коментар


          • #50
            До: Избор На Джип до 87000 лв.

            А някой знели къде се произвеждат Трибека-та ? Със двигател на Субаро ли са или със друг? Малко подробности ако може.

            Коментар


            • #51
              До: Избор На Джип до 87000 лв.

              Нямам представа къде се произвежда, но се прави предимно за Щатите и по тази причина или друга (не знам) разликата в качестовото (особено интериор/екстериор) е принципна.

              Коментар


              • #52
                До: Избор На Джип до 87000 лв.

                За санта фе-то, ще добавя 5 години гаранция или 150 000 км .

                Коментар


                • #53
                  До: Избор На Джип до 87000 лв.

                  Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
                  А някой знели къде се произвеждат Трибека-та ? Със двигател на Субаро ли са или със друг? Малко подробности ако може.
                  Трибеката се произвежда в САЩ.

                  Казах ти купи си две коли субару - Форестер или оутбек, и едно легаси.
                  only 4 x 4,sim AWD

                  Коментар


                  • #54
                    До: Избор На Джип до 87000 лв.

                    2 subaru? то е добро за рали, импреза примерно, там е роден духът на subaru. А за оф си трябва джипка. Ако са 2 коли пак трябва да им се гледа приложението. Цялата работа е да се сведе изборът спрямо нуждите и уравнението е решено...

                    Коментар


                    • #55
                      До: Избор На Джип до 87000 лв.

                      Че доколкото разбраха човека не иска да ходи на офф.
                      only 4 x 4,sim AWD

                      Коментар


                      • #56
                        До: Избор На Джип до 87000 лв.

                        Първоначално публикуван от MiroSh Преглед на мнение
                        Или аз не мога да зацепа въпроса на човека, или темата се изменила без да разбера.
                        1.За да препоръчва някой(според мен де)дадена марка/модел би трябвало да има опит с въпросната(или много близък човек който има-аз понеже нямам-затова си трая).
                        2.Човека явно пита за нови автомобили-просто, защото така е решил той, а тука му се препоръчват втора ръка(извинявам се на всички фенове, но онова на средната снимка няма да може да качи и бордюра пред нас-8см)
                        3.Сравнителен тест от "Авто билд"4X4(къде колегата ги виде тия суми или е някое друго издание-нормалният "Авто билд")Discovry3V6,Jeep ComanderV6,Mitsubishi Pajero,Nissan Patfinder и ToytaLC-най скъп е Jeep-94000лв, а най-евтин Nissan-74000.Победител в теста е Discovery с цена 87000лв.(е с това мога да помогна аз)
                        4.Санта фе-да и на мен не ми се връзва между Patfinder и Pajero, но относно качествата като офроуд, а не като качество и според мен такава оценка може да дава човек който се е сблъсквал с проблеми с марката Хюндай/Санта фе(притежавам Хюндай Акцент 95г,от 4г. и съм имал разходи по него-за ремонт-25лв.(двадест и пет лева)17лв. диагностика и труд и 8лв частта(температурен датчик))), а не -просто на мен това не ми харесва.
                        Идеята ми беше, ако не си запознат с дадена марка/модел(пряко не косвено -от интернет и списания)по-добре си трай и остави да пишат хората, които са запознати НАИСТИНА.
                        На т.1-карал съм Санта фе-старото около 200 000 км.,Паджеро 2 около 100 000км. по-малко Нива, Уаз, Терано2 -по около 30 000 км-та затова мисля така. По сърце по-хубаво от Тойота НЯМА
                        По т,2 обиколил съм диларите след като четох списанието и се оказаха цени на най-голи автомобили, за Санта фе ако четеш вестника пише 46 000-истината е в малките букви.
                        Един тарикат -Форд- беше казал кой е най-добрия абтомобил-НОВИЯ

                        Коментар


                        • #57
                          До: Избор На Джип до 87000 лв.

                          А що 2 тогава?
                          Не става ли дума за нова кола и 1 субару ново е 40 000 лв?
                          Аз съм фен на субару

                          Коментар


                          • #58
                            До: Избор На Джип до 87000 лв.

                            Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
                            За санта фе-то, ще добавя 5 години гаранция или 150 000 км .
                            това според теб + ли е или просто рекламен трик??
                            Това означава че 5 години задължително сервизно обслужване е оторизиран сервиз, а всички знаем колко пари взимам там за една смяна на масло

                            Както казва един мой професор в УНСС - корейските и японските коли - политиката им е - евтина кола, скъпа поддръжка и части

                            Коментар


                            • #59
                              До: Избор На Джип до 87000 лв.

                              Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
                              Много ми хареса избора на колегата pat66 за Subaro B9Tribeca много ми харесва автомобила и все пак е Субаро.

                              Колко то Touareg също е добър избор според мене.
                              СУБАРУ - SUBARU

                              И трибеката има 2 разновидности - една за САЩ и друга за европа като има видими разлики между двете. А двигателя си е на Субару - БОКСЕР.
                              Не се предлага дизел, а да газифицираш нов автомобил за около 100к лева е кощунство

                              Коментар


                              • #60
                                До: Избор На Джип до 87000 лв.

                                Subaru Impreza wrx sti примерно струва толкоз и е неистовото.

                                Останалите са ми някак вялички...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X