Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор На Джип до 87000 лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Избор На Джип до 87000 лв.

    Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
    Как, виж му броните на новия вранглер - пейка отпред, пейка отзад. Това не може да се отразява добре при спречкване с остър наклон. Пластмасовата визия на смъртта изобщо няма да я спомена, клирънса също ми се струва занижен.

    За подробности питай Влади 333, защо не си взе нов Jeep преди няколко месеца.
    Как ли? Ами много просто. Като ги караш офроуд и двата.
    Тогава много добре разбираш колко ти пречи пейката отпред, при положение че от завода излиза с гуми 32".
    А стария е с 29"
    За другите неща изобщо няма да си направя трудът да пиша.

    Коментар


    • #77
      До: Избор На Джип до 87000 лв.

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      Че аз дето им знам и болчетата докато не видя кръглия мигач на калника на новия не мога да ги различа.
      Плами, на новия целите калници са пластмасови, а на стария само разширителите Да не говорим че новия отново е придобил бруталното излъчване на YJ което се беше загубило при TJ. Онзи ден сложихме моя до новия на Золтан - капака и цялата муцуна на моя е с една педя по-дълъг от на TJ.... После защо харесвам YJ а не харесвам TJ...
      Извинявам се за офтопика.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #78
        До: Избор На Джип до 87000 лв.

        offtopic:

        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
        ...Да не говорим че новия отново е придобил бруталното излъчване на YJ което се беше загубило при TJ...После защо харесвам YJ а не харесвам TJ...Извинявам се за офтопика.
        Ами и аз се извинявам за офтопика , но на мен пък TJ повече ми харесва от YJ (ай ся смейте се, щото много разбирам от Вранглери...). Да не говорим за пружините, но и като муцуна, какво му е? На Васко на Рубикона да не би да му има нещо?

        Коментар


        • #79
          До: Избор На Джип до 87000 лв.

          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          offtopic:



          Ами и аз се извинявам за офтопика , но на мен пък TJ повече ми харесва от YJ (ай ся смейте се, щото много разбирам от Вранглери...). Да не говорим за пружините, но и като муцуна, какво му е? На Васко на Рубикона да не би да му има нещо?
          Ми "плюшен" е, като мече-играчка Симпатичен, ама без брутална агресия.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #80
            До: Избор На Джип до 87000 лв.

            Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
            Искам съшо така да попитам някой има ли мнение за новия Нисан Патрол. Но той мисля че за градско няма да е подходяю защото е доста големичък иначе за оффроуд не се съмнявам сигурно е голямо животно. Но сигурно и разхода ще му е животински както градско така и за офф.
            Взимай новия Патрол и пей,да голям е,но колко е по-голям от други джипки?Всеки случай не и с метри,разход 12-14 ако е много за такъв змей........страхотен е-вярно е животно!

            Коментар


            • #81
              До: Избор На Джип до 87000 лв.

              Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
              Значи гледам VW Touareg 3.0 TDI DPF Върви някъде 88000 лв. А колко до Джееп пак така 87-88 000 лв. Колкото до Субарото то ми изглежда ниско и мисля че няма да върши това за което го искам иначе е супер колица.

              Форестер 2,00 л , просвет 205 мм.
              only 4 x 4,sim AWD

              Коментар


              • #82
                До: Избор На Джип до 87000 лв.

                Само още една подробност Просвет трябва да не е по-малко от 230 мм. Иначе ако е по малко падам на нивото на моя Фриилендрър.

                Коментар


                • #83
                  До: Избор На Джип до 87000 лв.

                  Първоначално публикуван от kiril georgiev Преглед на мнение
                  Взимай новия Патрол и пей,да голям е,но колко е по-голям от други джипки?Всеки случай не и с метри,разход 12-14 ако е много за такъв змей........страхотен е-вярно е животно!
                  Като излезе последният Патрол го гледах на автосалона в София. Вътре беше с твърди пластмаси, а вратите се затваряха като на лада (от по-новите). Останах доста разочарован, аз успях от втория път . На много други коли от по-нисък клас, много по-евтини вратите им се затварят като хладилник..

                  Коментар


                  • #84
                    До: Избор На Джип до 87000 лв.

                    Вземи си един F-350.Така ще имаш автомобил,джип и камион за обслужване на вилата.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Избор На Джип до 87000 лв.

                      Паджерото е твоят най-добър вариант. Ще ти свърши идеална работа при всякакви условия. Сега и мотора не е толкова шумен, вътре е с готино "обзавеждане" . Освен това сме го подлагали на офроуд тест с някои колеги от тука - targa, morskia. Нека те кажат дали се справи добре машината. И на пясъка си вървеше, и в калищата и чукарлаците си вървеше. От нов СУВ какво повече може да се желае. Времето показа и че е надежден: доста рядко влиза в бокса.
                      Поздрави
                      Митко

                      Коментар


                      • #86
                        До: Избор На Джип до 87000 лв.

                        Първоначално публикуван от getsov Преглед на мнение
                        Като излезе последният Патрол го гледах на автосалона в София. Вътре беше с твърди пластмаси, а вратите се затваряха като на лада (от по-новите). Останах доста разочарован, аз успях от втория път . На много други коли от по-нисък клас, много по-евтини вратите им се затварят като хладилник..
                        Странно-аз нямам такова виждане за Патрол-пък особенно за новия???Ти да не си гледал нещо друго?

                        Коментар


                        • #87
                          До: Избор На Джип до 87000 лв.

                          Първоначално публикуван от kiril georgiev Преглед на мнение
                          Странно-аз нямам такова виждане за Патрол-пък особенно за новия???Ти да не си гледал нещо друго?
                          Няма начин. Можеби в последствие този проблем е премахнат, но тогава въобще не бях очарован.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Избор На Джип до 87000 лв.

                            Първоначално публикуван от getsov Преглед на мнение
                            Няма начин. Можеби в последствие този проблем е премахнат, но тогава въобще не бях очарован.
                            Кога "тогава"-за кой нов говориш колега?Аз смятам,че новия иска по-широка гума и си е бетон-мое мнение.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Избор На Джип до 87000 лв.

                              Първоначално публикуван от kiril georgiev Преглед на мнение
                              Кога "тогава"-за кой нов говориш колега?Аз смятам,че новия иска по-широка гума и си е бетон-мое мнение.
                              Преди няколко години (не помня точно), на Автосалона в София. Мисля, че тъкмо беше пуснат на пазара.
                              Мисля, че този спор е безмислен

                              Коментар


                              • #90
                                До: Избор На Джип до 87000 лв.

                                Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
                                Само още една подробност Просвет трябва да не е по-малко от 230 мм. Иначе ако е по малко падам на нивото на моя Фриилендрър.
                                Това е пълен абсурд, просто се чудя как ги измисляте. Нивото на твоя Фриилендър не е заради милиметрите, ами заради някой други работи.

                                230мм за града и виличката, не ти трябват, а и такива паркетни джипове няма много.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X