Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

    Здравейте да се включа и аз като потенциален купувач на WJ но H.O Overland 258кс 2002+г. Имали някой който кара такъв.Интересува ме дали може да се кара спокойно от жена и по някога ако се наложи да се кара от мен на магистрала с 130-150км/ч.Някои специфични за Overland скъпи ремонти има ли или да се насочвам към обикновена версия с 220кс.Разхода ми е ясен от други теми ,че е 20-30л градско и 20 извън.При мен ще е сигурно + 5л

    Коментар


    • #32
      От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

      Първоначално публикуван от bayco92 Преглед на мнение
      Здравейте да се включа и аз като потенциален купувач на WJ но H.O Overland 258кс 2002+г. Имали някой който кара такъв.Интересува ме дали може да се кара спокойно от жена и по някога ако се наложи да се кара от мен на магистрала с 130-150км/ч.Някои специфични за Overland скъпи ремонти има ли или да се насочвам към обикновена версия с 220кс.Разхода ми е ясен от други теми ,че е 20-30л градско и 20 извън.При мен ще е сигурно + 5л
      1. Зависи от жената - напоследък са станали доста еманципирани(синдромът "и ние можем", "равни права[но не и отговорности] навсякъде и винаги"...). Иначе сериозно - принципно да. Това се води семеен СУВ. На практика доста проходим. Повтаряй и постоянно, че колата клати и люлее(ако не го забелязва).
      2. Ако слушкаш и ти ще можеш.
      3. Окачването(Overland) е Rough Country с всички плюсове и минуси от това.
      4. Двигателя
      5. Сега сигурно ще пусна бомба и ще бъда во веки веков заклет, оплюван и разпнат - но, аз лично бих си взел дизел, дори(мамо, обичам те) и 3.1.
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • #33
        От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

        Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
        Ще се сетиш ли защо (една от многото причини) се разделихме с Него?
        Потърси информация за двигателя и виж дали има несъответствия.
        И да Хо-хо е по-скъп и малко различен. В Сф-то знам 4-5, единия се продаде миналата седмица........ъъъъъъъ пусналия темата за кое Хо-хо се интересува?
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #34
          От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Ще се сетиш ли защо (една от многото причини) се разделихме с Него?
          Потърси информация за двигателя и виж дали има несъответствия.
          И да Хо-хо е по-скъп и малко различен. В Сф-то знам 4-5, единия се продаде миналата седмица........ъъъъъъъ пусналия темата за кое Хо-хо се интересува?
          Знам, че сте се разделили Владо. Както и горе долу по какви причини, но това не променя фактите. Съществуват 17 разлики, от които 15 са си същественни, а първите 6 са направо 75% от двигателя. Това от моя лаишки поглед де......Въпросът е в крайна сметка всичко това струва ли за за едни 20-30 к.с(~10%)....
          WG 2.7 CRD

          Коментар


          • #35
            От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

            Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
            Знам, че сте се разделили Владо. Както и горе долу по какви причини, но това не променя фактите. Съществуват 17 разлики, от които 15 са си същественни, а първите 6 са направо 75% от двигателя. Това от моя лаишки поглед де......Въпросът е в крайна сметка всичко това струва ли за за едни 20-30 к.с(~10%)....
            Лошото на интернет общуването, ако не го напишеш до запетайка точно, а остане по подразбиране - всеки подразбра различно
            Двигателите че са разични знам, говорих "титанови мотовилки и т.н....." които са башмайсторски лакърдии(кафе)
            При изправни мотори, не съм съвсем сигуен че си струва за "евридейка", освен ако обичаш спортното каране ( не гаменски състезателното ).
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #36
              От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Лошото на интернет общуването, ако не го напишеш до запетайка точно, а остане по подразбиране - всеки подразбра различно
              Двигателите че са разични знам, говорих "титанови мотовилки и т.н....." които са башмайсторски лакърдии(кафе)
              Добре де, вие си имате нещо лично. Аз просто дискутирах двигателя понеже това се питаше в темата, а и понеже спомена да потърся за несъответствия
              WG 2.7 CRD

              Коментар


              • #37
                От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                H.O Търся в немския пазар но се оглеждам и от тук.С тези 75% ще ме разубедите от Хо Хо не съм от тези които държат на ниски обороти а често ги пълня оборотомера.Пък жената която ще я кара колата е без това има практика с Патрол 94г .
                Ако е от България имам един + ,че може да се кара при колегата Владо но за други + не се сещам

                Коментар


                • #38
                  От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                  Здрасти , да се включа и аз Н.О. си заслужава , има разлика Имар кара дизел неговия е в отлично състояние но хохо ще го спука ако е в ред . А за блондинките мойта кара BMW E 36 с 190 км/ч по Тракия а аз си дремя на дясната седалка така че Иво е прав жени разни хора всякакви абе чешит чешит маймунлар казват комшиити !

                  P.S. Аз бих избрал H.O. или WK 5,7 Hemi , но това е мой личен избор и не се подвеждай аз отдавна не искам коли с малък мотор !!!
                  Последно редактирано от edirangelov; 25-11-15, 20:39.
                  Еди Рангелов : 0885 088 444
                  Няма незаменими има незабравими хора !!!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                    ХО-то е с по удобни (за мен) седалки, по твърди са и не изморяват на дълъг пут, а повечето мощност е повече мощност. Ако стигнеш до ремонт на тези 17 разлики, то те и при единия и при другия двигател ще нарушат душевното ти спокойствие. Гледай състоянието на конкретната машина.
                    O888 749-O86
                    C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                    NC 750

                    Коментар


                    • #40
                      От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                      В момента карам 3.0 дизел БМВ на задно и не бих се качил от кон на магаре.Разликата в разхода не ме плаши защото знам ,че не е фрапираща.H.O ми е по-смислен избор защото е 260кс и даже мисля ,че са мноого малко за 4700куб.см двигател.По принцип всичко е на късмет 220-258кс която е по здрава и с повече екстри ,но при всички случаи колата ще се тунингова силово с филтри,генерация и софтуерно

                      Коментар


                      • #41
                        От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                        От 2 години карам 4.7 НО и съм много доволен. Като разход ми дава около 20л в града и 12-14л извънградско при скорост 100-160 км/ч. Клатене има само при големи неравности, в завой е много стабилен. Въпреки че разликата е само 38 к.с. повече от обикновения 4.7, HO ускорява осезаемо по-бързо.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X