Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

    Първоначално публикуван от klkabzimalski Преглед на мнение
    Шумове от задния диф,
    Граматиката е пълна отврат, но заради странния ник приемам че си чужденац и тогава писането на нашия език е достойно за уважение.........от там нататък поста е неврен ( спестявам думата некомпетентен)

    Първоначално публикуван от JGC47 Преглед на мнение
    Има ли смисъл от приключението според вас?
    Да.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #17
      От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
      От Горубляне ли е екземпляра..пусни поорязан вариант на обявата, за да не го изтрият , за да погледнем...
      Горублянска е. 2002 г., на "стандартните" 145000 км. И да я погледнеш на картинки какво да видиш? Напудрен за продажба джип в "уникално състояние". Възможно е да е пребоядисван (не виждам надписите Jeep отпред на капака и отзад на вратата на багажника, както и обозначението на модела и комплектацията отстрани на вратата). Салонът изглежда прилично. Гумите изглеждат в добро състояние в смисъл, че имат доста грайфер, но какъв им е ДОТ-а не се вижда. Огледи - само след предварителна уговорка. И толкова.

      А, да. От обявата разбрах още, че колата била имала

      • Автоматичен контрол на стабилността
      • Електронна програма за стабилизиране
      • Система за динамична устойчивост
      • Система за контрол на спускането
      • Отопляеми чистачки
      • Steptronic, Tiptronic
      • Филтър за твърди частици




      P.S. Пробно каране едва ли ще му дадат да направи, защото колата няма номера.
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-11-15, 07:34.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

        Всеки търговец има годишен временни номера.
        Ако му дадеш и пари за гориво,няма повод да откаже.
        Е ако откаже , си прави изводите за колата.

        Коментар


        • #19
          От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

          Да, видях конкретния екземпляр..напудрен, намазан и верно няма кьорав надпис никъде по него . Гумите изглеждат нови и салона запазен. Това е видно, оттук натам си трябва каране, слушане и зяпане, че иначе е доста рисковано, гледам, че за една седмица са свалили 400 лева от обявената цена..,а километража на кола в Горубляне е абсолютно излишно да се гледа.
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #20
            От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

            Благодаря колеги!
            Вторник или Четвъртък ще има обстоен преглед на джипа и ъпдейт тук.. но наистина мн напудрен дори окачването и под калниците е лъскано и са го мазали с нещо, джипа лъщи ..слагам си слънчеви очила за да не ме заслепява

            Коментар


            • #21
              От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

              Благодаря,дядо Владо!Ще го имам в предвид.
              П.С. името ми е българска фамилия.

              Коментар


              • #22
                От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                Първоначално публикуван от JGC47 Преглед на мнение
                Благодаря колеги!
                Вторник или Четвъртък ще има обстоен преглед на джипа и ъпдейт тук.. но наистина мн напудрен дори окачването и под калниците е лъскано и са го мазали с нещо, джипа лъщи ..слагам си слънчеви очила за да не ме заслепява
                Успех друже..и си отваряй очите на 4 !
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #23
                  От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                  Не че нещо ама ако е същия дет го гледам - горублянски - на 8400 пуснат,решетката от пред не е като за 2002 година.И V8 отзадзе не оргиналдъ!Малко ми прЕлича на супер дупер "поръчков" без никви обозначения!
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                    Вчера ходих да гледам въпросния екземпляр.. запали от раз работи около десетина минути ..маслото е ок.. Quadra Drive e..НО.. Пребоядисван е 100% решетката наистина не е от 2002 год... или ако е.. и тя е пребоядисвана..двигателя видимо нямаше теч..масло.. но той сигурно е плувал в обезмаслител..защото лъщи..изглежда са сменили филтрите..ръжда няма...Не дават да го закарам в мой сервиз..нямало кога ..нямал как да остави колите си продавача.. нямат табели за да го покарам ..беше ми предложен тест драйв на смешния им паркинг..МНОГО МИ Е КРИМИНАЛЕН този джип май ще се огледам за друго...
                    Благодаря на всички за помощта!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                      Отпиши го, гаранция му не е чиста работата щом не дава тестдрайв и сервиз.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                        Здравейте, колеги и аз имам един въпрос за Grand Cherokee-тата WJ понеже се оглеждам от едно известно време. Ако съм разбрал правилно от прочетеното от мен в този сайт http://www.wjjeeps.com/tcases.htm Quadra-drive има заключване и на предния и на задния диференциал, като може да предаде до 100% от мощността към едно колело. На всички ни е ясно, че това е желаната опция за автомобил 4x4. За моя голяма радост или учудване обаче почти всички обяви в БГ са Quadra-drive, съдейки по надписа до скоростния лост и този на багажника. И тук започва да става интересно. Според един друг форум обаче предния заключващ диференцал Dana 44 се слага само на 4.7 V8 модела и е бил като екстра за редовия 6 цилиндров. За да е пълна мъглата чета
                        Rear Vari-Lok (Dana 44 axle) (Available only with QuadraDrive systems for 1999-2000)
                        Значи ли това, че ако например искам Grand Cherokee с 2.7 дизелов мотор и заключване и на предния диференциал то трябва да търся производство само между 1999 - 2000 ? В същото време в момента ако отворите някой сайт за обяви и ще видите дизелови модели уж с Quadra-drive ot 2003 ? На кратко съм объркан кои модели от коя година и с кое ниво на оборудване точно имат заключване на предния и задния дифренциал ?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                          Всичко това може лесно да се провери, ако знаеш VIN-а на конкретния автомобил.
                          Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                            Първоначално публикуван от retrofuture Преглед на мнение
                            Здравейте....... Според един друг форум обаче предния заключващ диференцал Dana 44 за да е пълна мъглата..... На кратко съм объркан .....
                            Че си объркан ми е ясно, че от форуми мъглата в главата ти е гъста ми е ясно (поне за този модел), звънни утре след 11.00ч. ще се опитам да споделя опит......
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #29
                              От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                              @ дядо владо, колега благодаря за отзивчивостта. За съжаление, виждам малко късно отговора. Ако все пак офертата е валидна все още бих желал да се възползвам, само не знам кога би било удобно

                              Коментар


                              • #30
                                От: Покупка на JEEP GRAND CHEROKEE 4,7 2002

                                Първоначално публикуван от retrofuture Преглед на мнение
                                @ дядо владо, колега благодаря за отзивчивостта. За съжаление, виждам малко късно отговора. Ако все пак офертата е валидна все още бих желал да се възползвам, само не знам кога би било удобно
                                Валидна е за всеки божи ден от 11.00. до 20.00ч
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X