Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как стигнахте до джипката ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Как стигнахте до джипката ??

    Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
    Ето повод - ще направим съвместна сбирка с цел - опознаване на участниците (и участничките )
    Петя - защо да се депресираме? С хубава компания е много по- весело
    Изстрадан житейски опит !
    Дай боже повече мъже с добро самочувствие, положително настроени, здраво стъпили на земята!!!
    НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
    Omnia vincit amor !

    Коментар


    • #62
      До: Как стигнахте до джипката ??

      Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
      Изстрадан житейски опит !
      Дай боже повече мъже с добро самочувствие, положително настроени, здраво стъпили на земята!!!


      надеждата умира последна

      Коментар


      • #63
        До: Как стигнахте до джипката ??

        Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
        Изстрадан житейски опит !
        Дай боже повече мъже с добро самочувствие, положително настроени, здраво стъпили на земята!!!
        А Вас кога ще ви видим в джипче. Или направо в едно унимогче.

        Коментар


        • #64
          До: Как стигнахте до джипката ??

          Никак не беше трудно-качваш се ,поглеждаш от високо и си готов!

          Коментар


          • #65
            До: Как стигнахте до джипката ??

            Бил съм сигурно на 12-13 г когато един ден играейки на стражари и апаши по тепетата на Пловдив ме хванаха "лошите" и ме замъкнаха в тяхната "БАЗА" (стълбите на туристическата спалня в старият град) и седим си ние и по едно време чувам едно такова боботене абе в корема го усещам... и гледам едно голямо бяло и квадратно ... паркира си чужденеца слиза с няква кака и отпрашиха ... а аз седях като Джим Кери в Маската когато видя девойката и се опитвах да си събера езика.... Единственото което си спомням за тази машина беше че на предният капак пишеше ТАНК и подът му беше с престилка такава като за амфибия... От тогава са ми страст но никога не съм имал Джипка... се молех наще да купят джип а не поредния форд или опел но тц.. и така сега събирам за джипка и се двоумя между Патрол и Гранд и незнам какво да е ... Последните 2 капки в чашката ми бяха когато и баба жужа неможа да изкачи едно баирче с лодката на покрива и еженеделното ходене по баирите без кола ... )
            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
            A POS
            0885600200
            За момента пасажер

            Коментар


            • #66
              До: Как стигнахте до джипката ??

              Имам мот.лодка,Еспейса се оказа много нисък за ходене по язовири и си взех джип!

              Коментар


              • #67
                До: Как стигнахте до джипката ??

                Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                Затова колега са измислени американските джипки - повечето я имат динамиката на спортен автомобил, а някои и по стабилност на пътя го докарват...Те затова аз карам такъв. Мисля че няма нужда да се коментира защо не съм с дизелова печка
                Дизеловите печки са супер и имат мощност и голям въртящ момент в целия диапазон на оборотите.
                Ама карам бензинов джип т.к. хамериканците са изостанали в дизела, та затова само 4.7 V 8
                Добре де може и по-мощи и по-големи... Дай боже всеки му.
                Последно редактирано от s_s1; 13-12-07, 15:04. Причина: лакомия по ускорение за спортна кола постигнато с ДЖИП
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #68
                  До: Как стигнахте до джипката ??

                  До джипа стигнах постепенно и поради една единствена причина - понеже съм селянин !!!

                  Знаейки какви са пътищата из градовете си представяте какво е на село !!! Нямаш шанс !!!!

                  Всъщност винаги ми е било интересно как селяните в чужбина карат джипове , пикапи , трактори а нашите тук се мъдрят в БМВ-та , Аудита и разни други каручки !!!

                  -----------------------------------------------------------
                  Здравите коли отдавна са забранени за производство !!!!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Как стигнахте до джипката ??

                    До джип стигнах миналата година на състезанието видях една toyota и си казах това е моята джипка.И така във Варна оглед и след два дена вече я карах по магистралата. И от тогава не съм слизал от нея

                    Коментар


                    • #70
                      До: Как стигнахте до джипката ??

                      Всички тук сме обединени от желанието до си свободен.Това е усещането да можеш да отидеш там където си поискаш без да се съобразяваш с пътя.
                      Същевременно има и немалка част за които джипът е продиктуван от необходимостта да покажеш че ти си повече от останалите на платното.
                      Интересно че в Европа джипове се карат само в по малките села където действително има нужда от тях. А в БГ едни от най продаваните коли са джиповете.
                      Може би ,гледайки последните събития ,когато 10 см сняг парализираха страната, джипът си е една необходимост.
                      Аз лично реших че ми трябва по проходима кола, когато една зима мъкнех малкия със ските му по баира до х.Студенец.Преди това имах Синхро и ми беше лесно- до Шилигарника трудно можеше някой да ме изпревари.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Как стигнахте до джипката ??

                        Бях във втори клас, когато баща ми, лека му пръст, ме качи на мотор /доста ласкателна дума за съветското творение, на което ме качи / От тогава смених доста двуколесни, между които и няколко ендуро-та. Сега карам голям турист, но все ме тегли извън пътя. Мислех че моторите ще ми останат голямата краста... но после малко се раздвоих. Имахме трактор-Т-25А Владимирец. На мен се падна отговорността да го разработя и известно време му се явявах основен драйвер. Невероятно преживяване! Всевъзможни експерименти! Навъртях му доста километри по черно, включително и едно запомнящо се затъване на корем /което си е някъде около 80-90 см/. и от което едва ме извади едно ЮМЗ. Та от тогава и страстта по оффроуд-а и руската техника.
                        LZ1GYY
                        0898 436 956

                        Коментар


                        • #72
                          До: Как стигнахте до джипката ??

                          Занимавам се с риболов на плувка, по едно време дори професионално. Оборудването ни е толкова голямо, че в една малолитражка /в случая - четириврата Фабия/ се побирахме едвам двама човека - говоря за напълно смъкнати задни седалки и при стърчащи калъфи за въдиците между главите на двамата отпред. Багажа стигаше до тавана при това положение.

                          Освен липсата на обем, проходимостта на ниската кола също е доста неиздържана за това хоби. Постоянно бутахме, закъсвахме къде ли не с нея, разбивахме окачването...

                          Та оттам идеята... Сега, с Патрол-а се побираме спокойно трима души с пълното сноряжение, като при повечето излети се събираме спокойно и четири човека.

                          Но и това е много вярно:

                          Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                          ...Всички тук сме обединени от желанието до си свободен.Това е усещането да можеш да отидеш там където си поискаш без да се съобразяваш с пътя.
                          Същевременно има и немалка част за които джипът е продиктуван от необходимостта да покажеш че ти си повече от останалите на платното...
                          "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                          2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                          Коментар


                          • #73
                            До: Как стигнахте до джипката ??

                            А лично на мен не ми е чак жизнено необходим джип но определено доста по добре се чуствам в нещо високо и проходимо.
                            Тази година като гледам как се развиват нешата по пътишата ще има бум в продажбите на джипове, достатъчно е да погледне човек
                            през прозореца и не му трябва някой да го убеждава допълнително.
                            Последно редактирано от mikluho; 03-01-08, 06:20.
                            [SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://i199.photobucket.com/albums/aa290/BoomMudRacer/th11731.gif[/IMG]
                            [SIZE=4]
                            [/SIZE] [/FONT][/SIZE]

                            Коментар


                            • #74
                              До: Как стигнахте до джипката ??

                              ЗА сега на "два крака" много сняг ,трудно.
                              Като свикнеш да се возиш на КОН ти е странно в КАРУЦАТА
                              FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                              BJ42 04 1982
                              FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                              LZ 2 BHB

                              Коментар


                              • #75
                                До: Как стигнахте до джипката ??

                                Някои беше писал че като знам колко далго ще сам умрял що докато сам жив да не сам свободен и защитен. От няколко месеца карам Diskovery 300 tdi и особено сега в снега съм много доволен. Взех си жжжипка за да сменя спортния стил на каране. И въпреки че си ремонтирах скоростната кутия и вакум помпата за сервото, знам че винаги ще карам тази джипка. Зарибен съм и си мисля и за един Defender 110, легендарни джипки. За скороста и адреналина да ги тарсим изван пътя, предпочитам като правя бели да не преча на останалите и те да не пречат на мен. На ски пистата и с парапланера може да се пребия много по качествено, от колкото някоя кака да ме прасне докатоси слага червило. Мерси на Пацо за частите.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X