Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как стигнахте до джипката ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Как стигнахте до джипката ??

    Лов и Риболов. Возене на кучета, теглене на колесар с лодка и вкарването му в 50см. вода,за да може да се пусне лодката на вода. А и като прибавим страста ми да ремонтирам и троша-----НИВА !!!!!!!!!!!!!!

    Коментар


    • #17
      До: Как стигнахте до джипката ??

      Имах Ауди 80 доста ми харесваше но не можех да се откажа от риболова.Повечето ми приятели вече имаха джипове и не ме беше страх да карам с тях.После аудито вече не приличаше на нищо и затова си купих Паджерото.След това се запознах с Чавдар,Маркан Митко и вече в харда.Връщане на зад няма
      Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
      LZ1BGM Тел.0887482136

      Коментар


      • #18
        До: Как стигнахте до джипката ??

        Аз никога не съм карал друго освен Джип и Камион(някой път и Трактор).Та така-не съм стигнал до Джипката ами никога не съм имал лека кола а и не ми трябва никак

        Коментар


        • #19
          До: Как стигнахте до джипката ??

          Добре де, не ви ли се е искало примерно да имате спортна кола... или и спортна кола.... ? Защото според мен именно спортната кола е точно от другата страна.... Ниска, тясна, непроходима.....

          Коментар


          • #20
            До: Как стигнахте до джипката ??

            Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
            Добре де, не ви ли се е искало примерно да имате спортна кола... или и спортна кола.... ? Защото според мен именно спортната кола е точно от другата страна.... Ниска, тясна, непроходима.....
            Ми не,никак на мен поне не ми се е искало да имам спортна кола.Какво да правя с неяОсвен да впечатлявам ученичките-ама ми е минало отдавна времето за това(има си голфаджийчета за тези неща)а и някак си не ме влече да съм с такива спортни и ниски возила

            Коментар


            • #21
              До: Как стигнахте до джипката ??

              Никога. Виж великански камион, багер, кран - иска ми се. Само че не мога да си представя кви пари трябва да има човек, за да има такива играчки. Пък работата ми е съвсем друга, и на ...

              Коментар


              • #22
                До: Как стигнахте до джипката ??

                Сякаш,че самолет е по-добре,що не и хеликоптер.

                Коментар


                • #23
                  До: Как стигнахте до джипката ??

                  аз живях няколко години в центъра на Мадрид там паркирането беше лукс и ми се е случвало да оставям колата на лоши места много пъти съм е намирал задрана ударена... тук имат навика на всяко паркиране да се удрят в броните просто докато не удари колата от зад не парави сто маневри едно леко чукане денс едно утре и броните вече са надрани особено на новите коли дето са им боядисани в цвета на колата след година си лечат леките побутвания......
                  а и един път една лелка се беше залепила зад мен спирам си аз на пешеходна пътека и кво да ви разправям 3 парцала зад мен леко но щетите си ги има...при спиране на паркинг когато отварят вратите на някой не им пука че ще те удари като утваря вратата.. на една кола това боли особено ако е от новите лъскави дето нямат никва предпазна гума на вратите..с две думи реших да си взема един малак джиип с който да не ми пука и да ми служи като за всекидневна употреба а ходенетo в гората си идва от самособеси още в бг имахме лада НИВА и си имаm много добри спомени.....
                  поздрави

                  Коментар


                  • #24
                    До: Как стигнахте до джипката ??

                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    Бедно живеехме. Трамваите скъпи ...
                    Живот, кво да го правиш.
                    Мда, мъка, и аз не мога да си позволя още да си купя трамвай ....
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #25
                      До: Как стигнахте до джипката ??

                      Тревиално ... . Любовта към ПЪЛНОПРИВОДНИТЕ е като РЪЖДАТА .. Появи ли се ,ЛЕЧЕНИЕ ... НЯМА . Всеки от нас би си намерил десетки причини за ОПРАВДАНИЕ .
                      На бой отиват само старците!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Как стигнахте до джипката ??

                        Първоначално публикуван от Конов Преглед на мнение
                        Всеки от нас би си намерил десетки причини за ОПРАВДАНИЕ .

                        ....това мнение определено ми хареса ....

                        Все пак е важно каква причина ще си измислиш де...... Аз за сега си повтарям, че търся джип за жена ми.....

                        Коментар


                        • #27
                          До: Как стигнахте до джипката ??

                          Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                          ....това мнение определено ми хареса ....

                          Все пак е важно каква причина ще си измислиш де...... Аз за сега си повтарям, че търся джип за жена ми.....
                          При мен РЪЖДАТА е в особено големи размери...Разполагам с три от най-проходимите пълноприводни ... Не са подходящи за ...жена.. Колкото до причините -по ВАЖНА Е ЛЮБОВТА към тях..
                          На бой отиват само старците!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Как стигнахте до джипката ??

                            Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                            Добре де, не ви ли се е искало примерно да имате спортна кола... или и спортна кола.... ? Защото според мен именно спортната кола е точно от другата страна.... Ниска, тясна, непроходима.....
                            Нали знаеш за искането и моженето?!... Бих карал всичко дето пълзи или лети! Обаче явно не заслужавам

                            Коментар


                            • #29
                              До: Как стигнахте до джипката ??

                              Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                              Добре де, не ви ли се е искало примерно да имате спортна кола... или и спортна кола.... ? Защото според мен именно спортната кола е точно от другата страна.... Ниска, тясна, непроходима.....
                              Затова колега са измислени американските джипки - повечето я имат динамиката на спортен автомобил, а някои и по стабилност на пътя го докарват...Те затова аз карам такъв. Мисля че няма нужда да се коментира защо не съм с дизелова печка
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Как стигнахте до джипката ??

                                Някъде бях писал,но да си кажа мнението и тук

                                Лично аз нещата не ги бъркам, колкото обичам джиповете и приключенията свързани с тях, точно толкова и асфалтовите им събратия
                                По никакъв начин не ми пречи като слеза окалян до уши да се проблека и после обратно в някакъв расов автомобил-е удоволствието ще е за мен, пък и не виждам нищо лошо, ама хич

                                Един или друг е стигнал до идеята,че му трябва или би се чувствал по-добре в джип и много хубаво, но нека не отписваме с лека ръка и останалите автомобили, не твърдя че колегите го казват или мислят , но..............
                                Последно редактирано от JC_Явор; 17-11-07, 18:49.
                                sigpic УАЗ-452

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X