Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на джип - помогнете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка на джип - помогнете

    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
    Най накрая ето я и рекичката:
    https://youtu.be/lzIWR-hqKn0
    Не че разбирам нещо от офройд, ама това клипче какво трябва да покаже?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Покупка на джип - помогнете

      Колко е дълбочината на това водно препятствие?Щото май с Форито,ще трябва да се откажа....
      Пътят е целта.

      Коментар


      • От: Покупка на джип - помогнете

        Нищо не трябва да покаже! Благодаря на Росен за времето което отдели и се разходихме малко. Вече е решено ще си диря такава каляска, от предната седмица и днес
        въпреки че има сериозни разлики поне за мен в Диско 1 дизел и това на Росен твърдо ще си търся бензиново. Харесва ми всичко в него и се надявам да се забавлявам за на пред...

        Благодаря отново!

        Коментар


        • От: Покупка на джип - помогнете

          Дълбочко е...някой Сивик ще се потопи до прозорците...минимум...
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • От: Покупка на джип - помогнете

            Добре си решил Пешо. Идеална е машината за тея пари а и за твойте нужди. Успех с покупката като се пребера ще мина да видя машината.
            Поздрави
            NISSAN PATROL Y61 ZD30
            HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

            Коментар


            • От: Покупка на джип - помогнете

              Първоначално публикуван от мото 1 Преглед на мнение
              Добре си решил Пешо. Идеална е машината за тея пари а и за твойте нужди. Успех с покупката като се пребера ще мина да видя машината.
              Поздрави
              Ехх де си? Надявам се скоро да те видя и Аз!

              Поздрави

              Коментар


              • От: Покупка на джип - помогнете

                Първоначално публикуван от Peter Angelov Преглед на мнение
                Нищо не трябва да покаже! Благодаря на Росен за времето което отдели и се разходихме малко. Вече е решено ще си диря такава каляска, от предната седмица и днес
                въпреки че има сериозни разлики поне за мен в Диско 1 дизел и това на Росен твърдо ще си търся бензиново. Харесва ми всичко в него и се надявам да се забавлявам за на пред...

                Благодаря отново!
                Като искаш бензиново, погледна ли раздела с обявите? http://www.offroad-bulgaria.com/show...93#post2816293
                Хем и оставаш с пари за отсраняване на кусурите и дооборудване.
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • От: Покупка на джип - помогнете

                  Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                  Като искаш бензиново, погледна ли раздела с обявите? http://www.offroad-bulgaria.com/show...93#post2816293
                  Хем и оставаш с пари за отсраняване на кусурите и дооборудване.
                  Благодаря за предложението но точно този не ми допада. Има един който наистина ми допада много и се продава в България или ще се пробвам да си намеря нещо друго.

                  Коментар


                  • Покупка на джип - помогнете

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Не че разбирам нещо от офройд, ама това клипче какво трябва да покаже?
                    Чесахме си езиците толкоз време и беше момента да видим всички тук каква е рекичката.

                    Водата в момента като гледам е средата на гумата а тя е 32" значи 15-16", може да се заходи и по вкрая а там е по плитко.

                    Тя сега се минава лесно (може с жигула, засилка и лекинко промиване на дъното), ама Петър каза че някой полага грижи и оправя "отсрещния бряг".
                    Напролет може да не става за минаване.

                    В интерес на истината има още един път който излиза не директно в Кранево а на асфалта между Кранево-Рогачево и по този път не се пресича реката, само че минава през едно мочурливо поле, напролет там също ще се затъва.

                    Абе накратко в определени следвалежни моменти ще е трудно минаването с каквото и да е освен блатоход

                    Поздрави и благодаря за вниманието.

                    п.п.
                    Между другото поздрави на колегата за добрия избор на село.
                    В момента е на 21 км. до плажа а някой ден след направа на 2 км. път и един мост ще стане на 6 км.
                    Последно редактирано от rosen_offroad; 30-08-15, 01:15.
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • От: Покупка на джип - помогнете

                      Момчета търси се Диско 2 бензин! Ако може някой да помага.

                      Предварително благодаря

                      Коментар


                      • От: Покупка на джип - помогнете

                        Първоначално публикуван от Peter Angelov Преглед на мнение
                        Момчета търси се Диско 2 бензин! Ако може някой да помага.

                        Предварително благодаря
                        Е това е най бързото което намерих.
                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=200570

                        Коментар


                        • От: Покупка на джип - помогнете

                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          Е това е най бързото което намерих.
                          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=200570
                          Да това го знам но не ми допада. Гледах и едно друго но и там има неща които за мен са необратими та продължавам да търся! Има едно в Сф. което се
                          продава но дадения телефон е изключен! Дали някой не го познава? Намерих и няколко в Холандия но не ми се бие път до там! Предлагат ми да ми внесат
                          от USA но не знам как стои въпроса със вноса а и чак от там...
                          Принципно обичам да я докосна да я усетя дали е моята кола...
                          Поздрави

                          Коментар


                          • Покупка на джип - помогнете

                            Днеска останах много доволен от проходимоста на Диското и грам не съжалявам за правилността на избора си.
                            Отидох на разходка до едно малко плажче което е последното след Силистар преди Резово Кастрич се казва.
                            Колега от София със червен Шевролет мисля Блейзър беше затънал на плажа.
                            То не е пясък а едри плоски гладки и хлъзгави камъни и наклон надолу към морето.
                            Той слезнал по баира и се окопал на 2 метра от морето.
                            Шевролета по някаква причина не можеше да включи бавните и парт тайма на предния мост.
                            Та заварих го аз окопан въртейки безпомощно задна гума с лице към морето.
                            Успя леко да го надигне и подложи дръвца отдоле колкото да не е по корем.
                            Влезнах аз назаде закачих и го дръпнах лесно лесно.
                            Даже и гума не превъртя и изобщо не усети как издърпа 2.5 тона от дупката.
                            На всичко отгоре и излязъл от дупката пак почна да се окопава и трябваше да го дръпна 25 метра по баира нагоре пак без да го усетя.
                            Изключително доволен от новите ол теренки, мощния мотор в ниските, тракшъна и автомата.
                            За съжаление нямаше кой да снима.
                            Последно редактирано от rosen_offroad; 07-09-15, 22:42.
                            Land Rover Discovery II, V8 4.0
                            VW Golf VI variant
                            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                            Коментар


                            • От: Покупка на джип - помогнете

                              Първоначално публикуван от Peter Angelov Преглед на мнение
                              Да това го знам но не ми допада. Гледах и едно друго но и там има неща които за мен са необратими та продължавам да търся! Има едно в Сф. което се
                              продава но дадения телефон е изключен! Дали някой не го познава? Намерих и няколко в Холандия но не ми се бие път до там! Предлагат ми да ми внесат
                              от USA но не знам как стои въпроса със вноса а и чак от там...
                              Принципно обичам да я докосна да я усетя дали е моята кола...
                              Поздрави
                              Внос от САЩ на Диско - сериозна тема за размисъл !!!
                              мисля, да зема а се замисля...

                              Коментар


                              • От: Покупка на джип - помогнете

                                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                                Внос от САЩ на Диско - сериозна тема за размисъл !!!
                                Има изключително много екземпляри, много от тях са бутани допълнително. също така има много с 4.6 мотора които в Европа почти ги няма а там всеки 2 ри е такъв.
                                Най вероятно и този който се продава в Сф. е американец. Сега разгледах отново и мисля че ако не намеря тук ще ходя до Холандия има в момента няколко хубави екземпляра
                                и за късмет са много близо до мой приятел който живее там.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X