Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на джип.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Съвет за покупка на джип.

    Като гледам къде живееш ми се струва че този паркетник - който си купил доста месеци няма да може да мръдне.
    На теб ти вършат работа само истински джипки.
    Да беше взел поне някой Митсубиши Л200 4х4...или Тойота 4 рънер.
    Този Екшън - Кайрон не виждам как ще се кара в такива снегове и при теб са задържат много дълго!
    BMW E 46 Sedan,

    Коментар


    • #47
      От: Съвет за покупка на джип.

      Малко ми се усмихна времето днес , току що тествах съвчето в снега добре гази във максимум 35-40 санта сняг ( в навятите преспи е толкова иначи си е към десетина двайсе санта на повечето места от района в който съм) по стръмничък баир по нагорнище в сух сняг с дълбочина не повече от 35санта поспря но в крайна сметка издрапах наклона за да стигна мястото за фотосесията която ще ви споделя , за гумите , почти новички но можеше да се представи по добре автомобила в сняг ако бяха маааалко по тесни с по едър грайфер , когато бях в бг с Нивичката в сняг бях със ласса ок144 епа бааа животното дето беше Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150112_150827.jpg
Прегледи:1
Размер:45.7 КБ
ID:5634736
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #48
        От: Съвет за покупка на джип.

        Като този ли , с тези гуми е проходим но е тромав като на дядо ми москвича , дори московеца ще е по пъргав , нисана беше с 3к дизелов агрегат но малко пукна главата и сега сме с паркеник който върши същата работа за нас , разлика клиренса ни сега е в пъти по малък но съм стабилен на асВалто , двигателя ми е по малък но и по икономичен , с 8г. разлика от стария звер абе всеки джип или съв има косури но и всеки човек си има собствен вкус и нужди , аз задоволих моите , жив и здрав колегаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-11-11 11.50.05.jpg
Прегледи:1
Размер:215.1 КБ
ID:5634738

        Коментар


        • #49
          От: Съвет за покупка на джип.

          +това аз съм на юг не на север в Исландия и съм го уточнил в профила ми както всеки може да види

          Коментар


          • #50
            От: Съвет за покупка на джип.

            Честито, колега! Тук винаги се е говорило за големи, страховити джипки с рошави гумета, но това си е нормално, нали е форум за офроуд. По-важно е новата покупка да ти е нАсърце и да ти върши работа за предвидените условия на експлоатация. Успех и пращай чат-пат снимки та и ние да се радваме на тамошните хубавини, както и на подвизите на джипчето!
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #51
              От: Съвет за покупка на джип.

              Значи да се уточня че да няма заблудени (тъй като не го направих по рано) , съвчето е на шефката (при която работя) , имаше нисан патрул новичък си го е взела преди 14 години (жена шофьор беги) но зимно време не го изчакваше да позагрее малко двигателя и преди има няма месец тръгна на път и след двайсе минути ми се обажда и казва да отида да я дръпна че станала авария , отивам и ко да видя тя в антифриз двигателя в антифриз .... Каза ми че позагрял бая и решила да се върне но се спряла да изтине че стрелката на температурата била в червения сектор , та първото нещо дето си помислих след като и казах че ще проверя какво му има , е неотворил на време термостат , и до някъде бях прав отваряше на почти сто градуса (колко псувни изяде тояджип докато сменя термостата , беше наврян на терсене място) смених го налях нов антифриз и го обезвъздуших както си му е реда , но продължаваше да прави мехурчета в разширителния съд и радиатора , това ме наведе на мисълта че или има язви по гарнитурата на главата или главата е леко деформирана или пукната в следствие на прегравянето , тъй като жената нямаше инструменти за да сваля главата и да я занесем да я проверят , решихме да заведем всъдехода на сервиЗ , да ама ... От сервиза и се обаждат и и казаха че за труд , гарнитура и евентуално друга глава парите възлизат на 710 000 (9102лв наши пари) тя реши да го оставим за сега на паркинга пред сервиза докато решим какво да го правим и да си вземе друг по нов , и така след дълго обикаляне и високите и критерии да е по нов , дизел , автоматик , с екстри и 4х4 , ида е за МАЛКО пари се спря на рекстън и кайрон , след като ги тествах и двата и ги огледах отдоло двигател и интвриор я посъяетвах да вземе кайрона който е с 2.5 години по нов и по запазен , та както нисана така и сангйойнг бонк монк-ът си ги карам толкова колкото и тя , за това съм се регистрирал тук че да съм полезен на някой с нещо (надявам се) , аз лично си харесах тойота ландкруизър с повишен клиренс и малко раздути калници , ама цената в бг. Пари е около 45000 лева  и така колеги , сега се чудя дали да не взема нейния патрул да си го постегна полека полека че тя ако закъса с паркетчето да я дърпам гарнитурата ще ми възлези на 700-800лв но ако главата е здрава или само леко деформирана ще съм голям късметлия с голям джип за лек и среден офроуд ... Мнения , да рискувам ли с патрул или да си събера пари за друг , и като за последно , тук лада нива не им се нрави обичат си огромните японски и американски офроуд ''чудовища'' благодаря за вниманието и поздрави :-)

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X