От: Vw Touareg
Китайската боя е не само проблем по VW.Аудитата също страдат..
Китайската боя е не само проблем по VW.Аудитата също страдат..
За мен лично недопустим дефект за кола от този ценови клас.
))
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар