Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    Колега, дай дефиниция на “нормална” кола. В моята Хонда Сивик 7мо поколение /представи си Голф ама с по голям багажник/ ски се мушкат в цепката на задната седалка, 2ма сядат отзад и не им пречи. В Нисанченцето ските ще опират сигурно в предния прозорец...
    Ами много лесно имах в предвид-седан,комби,сув.Това с дупката м/у задните седалки съм го играл и за мен не е оферта.1во после два часа си играя да сгъна ски бега както си е бил,на тея отзад не им е най комфортното в това положение, отделно целия багажник после е вир-вода от ските...не мерси.Хората от 20г поне са измислили ски багажника на тавана-удобно и чисто,не виждам какъв е тоя зор всичко да товариш вътре.
    Тедо-така как гордо си го снимал тоя борд е въпрос на време да се псуваш като след време откриеш как са ти надрани гърбовете на задните седалки и пластмасите в багажника от канта на борда
    Pathfinder 4.0L

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
      Ами много лесно имах в предвид-седан,комби,сув.Това с дупката м/у задните седалки съм го играл и за мен не е оферта.1во после два часа си играя да сгъна ски бега както си е бил,на тея отзад не им е най комфортното в това положение, отделно целия багажник после е вир-вода от ските...не мерси.Хората от 20г поне са измислили ски багажника на тавана-удобно и чисто,не виждам какъв е тоя зор всичко да товариш вътре.
      Тедо-така как гордо си го снимал тоя борд е въпрос на време да се псуваш като след време откриеш как са ти надрани гърбовете на задните седалки и пластмасите в багажника от канта на борда

      Аааа, ами така кажи де, че включваш и СУВ към нормална кола. Като се прибера ще ти пратя снимки на ски в багажника на СУВ как не пречат на фотьойлите на средния ред. Да видиш, че има и такова животно.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Аааа, ами така кажи де, че включваш и СУВ към нормална кола. Като се прибера ще ти пратя снимки на ски в багажника на СУВ как не пречат на фотьойлите на средния ред. Да видиш, че има и такова животно.
        Абе те животни много,ама пасищата са различни.
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Ясно ми е че има такова животно,возил съм се в ескалеид,виждал съм....ама все си мисля,че говорехме за практични коли
          Pathfinder 4.0L

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Аз нормално си товаря по 7 броя 4-метрови греди 5х10см на покрива.
            В пасата съм ги слагал вътре, и малко стърчаха де, щото нямаше условия на покрива.
            А защо трябва ските да са вътре?
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Да се вижат та да им е лесно на айдуците.

              Аз поне сЕрикат и не влизам в почето подземни,че и надземни гаражи,бие у гредата горе.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
                Ясно ми е че има такова животно,возил съм се в ескалеид,виждал съм....ама все си мисля,че говорехме за практични коли
                Последно, знаеш ли на кое викаш “нормална” кола или не? А за практична- няма по-практично нещо от това дето ти върши работа.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Не е курва ми компанионка,за компанията го прави че и е скучно сама.

                  21 век, на педерасите Гейове им викат,на брьмбарите СУВове,а че 4 човека влизат с шут и излизат с тирбушона еееееее,21 век,скукаааааа
                  Ей сега те обаняха...
                  Кротко бе човек, и повече толерантност към различните...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Абе вие хубаво се карате ама аз не мога да си харесам сув.
                    Този който ми харесва е 150 бона пък чак толкоз не ми се дават!
                    А пък точно сега е време разделно.През тази и следващата година прогнозирам че ще настъпят драстични промени.Ще навлязат повече хибриди и електрическите и ще има сериозни промени.И това ме възпира малко!
                    П.П
                    Искам задължително да е хибрид или поне да има значителна електрическа част.Сиреч да може да мине 10-20 км изцяло на ток поне!

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Точно тука сме на различни мнения. V8 поне, и електриката да в само във фаровете.
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        А за практична- няма по-практично нещо от това дето ти върши работа.
                        А е това е мъдра мисъл.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                          Искам задължително да е хибрид или поне да има значителна електрическа част.Сиреч да може да мине 10-20 км изцяло на ток поне!
                          Е тука ги загуби рЕско 2/3 от даващи акъл в темата
                          Гледай обяви за японско от сорта на rav4 примерно.и задължително с минимум един чифт ски по огледите за колата, защото не влезнат ли отзад значи колата не става,а това дали изобщо караш ски е отделен въпрос
                          Последно редактирано от RIFLE; 26-02-19, 18:04.
                          Pathfinder 4.0L

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                            Искам задължително да е хибрид или поне да има значителна електрическа част.Сиреч да може да мине 10-20 км изцяло на ток поне!
                            Мини Кънтримен покрива тези критерии. Други изисквания нещо?

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
                              Мини Кънтримен покрива тези критерии. Други изисквания нещо?
                              Това? Като гледам настроенията в темата, 4х4 е излишно.

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
                                Е тука ги загуби рЕско 2/3 от даващи акъл в темата
                                Гледай обяви за японско от сорта на rav4 примерно.и задължително с минимум един чифт ски по огледите за колата, защото не влезнат ли отзад значи колата не става,а това дали изобщо караш ски е отделен въпрос

                                Гледай стикове за голф да влизат па ако трябва ще учиш голфа,колко му е
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X