Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    Контактувам с друг тип хора, движат сериозни процеси, често дори умишлено са с неугледни автомобили. Други хора са, друго влияние, други задачи.
    Имали сме много комични случки... Един шопски 'меринджей' моли за среща в Събота (щото много зает през останалото време разбираш ли)...
    Събираме се ние - кой от лоце, кой от разходка на кучето - единия с прокъсан пуловер (щото рязал лозето) и т.н...
    Идва 'натокания' в празния офис и се почва - 'аз съм най-великия, ще правя метална конструкция ама ми трябва боя'...
    Получава директен отговор
    - такава и такава боя, струва еди-колко си...
    поглежда ни подозрително..
    - а кой ви е шефа на хедофиса в София - с него да се разбера (щото вие сте дребни мишки )
    - ами няма хедофис в София - хедофиса е във Варна
    - не може да няма - нали сте представителство на немска фирма за България, Румъния и т.н..

    Просто акъла му не може да проумее, че не външността прави работата...
    Но тъй-като сме принудени да живеем в такива условия - нагаждаш се...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Първоначално публикуван от ivied
      ...вероятно се забавлява, ако някой му се върже изобщо... а още, по-вероятно, да е имал впредвид белогвардееца ген. Врангел - Барон Пётр Никола́евич Вра́нгель... и/или девиза на доста стария му дворянски род: "Frangas, non flectes" (от лат. "Сломишь, но не согнёшь").
      Врангел-Мангел, по-горе не съм аз пуснал клипче как "Дъстър" с гуми-аспиринчета със засилка прелита през изкуствена локва на трофи-трасе и как "Wrangler" с гуми на "монстър-трък" прави ялови опити да се измъкне от ДРУГА такава локва, след като е СПРЯЛ насред нея, бавно въртейки предно ляво и задно дясно, съответно предно дясно и задно ляво колело, т.е. с отворени диференциали.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15500596191260163.gif
Прегледи:1
Размер:1.80 МБ
ID:5808837

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]981327[/ATTACH]
          Въпрос на засилка и непукизъм
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Аха,по схемата Най-проходилата е прежалената,кое не става с газ става с много газ

            Сложи го на рольрите и да видим
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Аха,по схемата Най-проходилата е прежалената,кое не става с газ става с много газ
              И които детайли пречат си падат в процес на естествен тунинг

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                - ами няма хедофис в София - хедофиса е във Варна
                ...
                хедофис какво значи? Главен офис ли?

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
                  И които детайли пречат си падат в процес на естествен тунинг
                  Да, ама понякога пречат (особено при т.нар. в темата "СУВ-ве"):
                  - подкартерната (най-често пластмасова и ако изобщо я има) "защита";
                  - после почва да пречи коритото на картера
                  - междувременно яко пречи раздатката
                  - в дълбоки коловози пречат и карданите;
                  ... и т.н.
                  Та това с "естествения тунинг" не винаги е добър идеЙ...
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                    Въпрос на засилка и непукизъм
                    И на подбиране на трасета, подходящи за ефектни снимки и не водещи до тежки здравословни проблеми за „легендарния всъдеход“ ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Врангел-Мангел, по-горе не съм аз пуснал клипче как "Дъстър" с гуми-аспиринчета със засилка прелита през изкуствена локва на трофи-трасе и как "Wrangler" с гуми на "монстър-трък" прави ялови опити да се измъкне от ДРУГА такава локва, след като е СПРЯЛ насред нея, бавно въртейки предно ляво и задно дясно, съответно предно дясно и задно ляво колело, т.е. с отворени диференциали.

                      То за гумите мисля че изрично съм написал заедно с клипчето. А след това и друго клипче пуснах специално за тебе, дето монстъра бие задръстера. Верно че е английски джип, ма ти явнно друго освен джийп не го броиш за джип.

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Аха,по схемата Най-проходилата е прежалената,кое не става с газ става с много газ

                      Сложи го на рольрите и да видим
                      Съжалявам, ама не се возя на ролъри. Ебем ти проходимостта дето ще ми я демонстрират на ролъри, а на трасето, трябва да го жалиш, да не го засилваш и т.н., както излиза от думите на Тедо.
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 13-02-19, 19:11.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Съжалявам, ама не се возя на ролъри. Ебем ти проходимостта дето ще ми я демонстрират на ролъри, а на трасето, трябва да го жалиш, да не го засилваш и т.н., както излиза от думите на Тедо.
                        Ми пущай го по трасето "на естествен тунинг"
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Да, ама понякога пречат (особено при т.нар. в темата "СУВ-ве"):
                          - подкартерната (най-често пластмасова и ако изобщо я има) "защита";
                          - после почва да пречи коритото на картера
                          - междувременно яко пречи раздатката
                          - в дълбоки коловози пречат и карданите;
                          ... и т.н.
                          Та това с "естествения тунинг" не винаги е добър идеЙ...
                          Добави и пластмасовите резервоари
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Ми пущай го по трасето "на естествен тунинг"

                            Аз където съм преценил каквото съм преценил съм пуснал.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение

                              Съжалявам, ама не се возя на ролъри. Ебем ти проходимостта дето ще ми я демонстрират на ролъри, а на трасето, трябва да го жалиш, да не го засилваш и т.н., както излиза от думите на Тедо.
                              О аз не пиша за тебе и на какво се возиш,а просто какво се видя на кьсия клип,карай какво ти душа иска.

                              Няма нужда да го жалиш - 2 инча лифт е никакви пари за мойта поне,подкартерната броня беше 300 или там някъде,гуми с джанти по желание и нови яки носачи 500 кинта примерно.После караш.

                              Вече другото колко е здраво и кои системи я скопяват си го мъдрим в темата,това горе мина защото шофира е перде и раздава газ как трябва за да мине,това ако го извърти със семейството си вътре и натоварена мммммммм да.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                Добави и пластмасовите резервоари
                                Дядото на твойта джпка XJ..познай с какъв резервоар е
                                Pathfinder 4.0L

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X