Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Високо и по-сигурно,а и малко по-яко комби - събира багажа,качваш кучето и слизаш от бордюра спокойно както и има място за децата с багажа.

    Ще закъсват ли зимата в дьлбокия сняг?Ааааа не,ще си стоя в нас.....айде карай без копченце тогава.

    За съжаление им избръсната краката и на джипките вместо да им сложат по едни цици умниците от 21 век.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ...

      За съжаление им избръсната краката и на джипките вместо да им сложат по едни цици умниците от 21 век.
      Култово!
      o888 37 63 69

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
        Тц, не са. Всеки иска да продава повече бройки, а 10 к. разлика си е бая лев, за нещо, което не става за нищо...4х4 имам предвид. Ерго, производителите предлагат в голям тираж най-тънката и постна евтина комплектация, защото се харчи най-успешно. Кое е правило и кое изключение?
        Мнение на avzdrav
        Шест години след началото на темата...60% от новите СУВ на всички марки не предлагат 4х4 задвижване даже като опция, 70% са с вариаторни АСК. Не, благодаря.. Тук се твърди, че го няма, като опция двойното, а не колко се доплаща за такова. Правилото, е че повечето SUVве се предлагат със задвижване 4х4 а не обратното.
        8)

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от tola;3428350[QUOTE

          Правилото, е че повечето SUVве се предлагат със задвижване 4х4 а не обратното.
          От три месеца гледам сайтовете на официалните вносители. Правилото е точно обратното. 4х4 не е дори опция, а чудо на чудесата, невероятно изключение. Затова попитах, да не би да не търся където трябва, но в отговор получих само голословни твърдения. Всеки може да си провери сам.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            От три месеца гледам сайтовете на официалните вносители. Правилото е точно обратното. 4х4 не е дори опция, а чудо на чудесата, невероятно изключение. Затова попитах, да не би да не търся където трябва, но в отговор получих само голословни твърдения. Всеки може да си провери сам.
            Що пишеш откровени глупости?
            Киа Соренто и Спортидж са AWD, Стингер и той
            Хюндай Санта Фе и Туксон и те
            Фолксваген имат Туарег, Тигуан и Алтрак, че и други
            Рено си имат Колеос и още некво по-малко
            Пежо са педераси, те нямат ама па искат пари все едно имат
            Джип предлагат само Ренегат, Компас и Чероки, за Вранглер да не говорим
            БМВ
            Мерцедес
            Тойота имат Ленд крузър, Рав 4 и онова красивото женското
            Нисан имат поне два размера СУВ с AWD
            Ма то сигурно аз ходя при различни представителства.
            Ааааааа, да напиша ли и Субару!

            Мога да те взема с мен ако искаш, сигурно и по-добра цена ще ти уредя, поне в КИА.
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 19-02-19, 19:09.

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              От три месеца гледам сайтовете на официалните вносители. Правилото е точно обратното. 4х4 не е дори опция, а чудо на чудесата, невероятно изключение. Затова попитах, да не би да не търся където трябва, но в отговор получих само голословни твърдения. Всеки може да си провери сам.
              И в Мазда ли ти казаха, че не предлагат СХ вете с 4х4 задвижване?
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 19-02-19, 19:09.
              8)

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                И в Мазда ли ти казаха, че не предлагат СХ вете с 4х4 задвижване?
                Напротив - всички се правят на луди, по въпроса за 4х4 мълчат (щото колите им са само с предно) и ако ги попиташ, почват да увъртат.
                Кокчо по-горе да провери как при Jeep в България моделите "Cherokee", "Renegade" и "Compass" се предлагат у нас САМО с предно предаване и по изключение моооооооооже ДА СЕ ПОРЪЧА модел с калпаво on demand 4х4.
                Нямам намерението да си губя времето да правя "маркетингови проучвания". Дайте ми линк към ценова листа / оферта на български дилър с кола с 4х4. НАЛИЧНА! Не все едно е f-16 блок 70 ли кво беше там, тепърва да ми пускат завода (туй според БГ-дилъра) за да ми я направят след 1-2-3 години.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Това е новата мода - коли, имитиращи на СУВ. Най-смешно е при Пежо - има цяла гама, даже името им е СУВ, а даже нямат опция за 4x4.

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Дори и да има 4х4, при клиренс 17 см и предна броня тип рало, не виждам смисъл от такъв автомобил. Ама това се купува явно.
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Това е СУВ,паркетник-това се търси,и това предлагат производителите.Няма нищо смешно,всички искат,ако може малко по-евтиничко,височко,с по-добра видимост.Когато се движи само по шосе,за какво му е 4х4?На мен не ми липства-сега карам дизел с предно,а предишно МПС беше Фолксваген Т 4 Синхро бензин-тежък,тромав и много харчещ...На който му трябва върхова проходимост-има предложения,ама на малко по друга цена.Ние сме с голямите претенции,ама ако може нещо промоцийка да бъде...

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Според мен офроуд разбиранията на масата купувачи на тези 4х4 - образни е по- различна.
                        Разбира се производителите са наясно с това и предлагат съответния продукт.
                        Имам приятел, който си купи нов 4х4-образен автомобил. За него е перфектен. Има си копченца вътре, има си дисплейчета и може да отиде с дечора на поляната по перфектно утъпканият път.
                        Човека се кефи.
                        Нашето разбиране ( на повечето в този форум) е да можем да преодолеем средни до тежки терени без да потрошим ( много) колата затова и тук се обсъждат повече коравите стари 4х4, докато СУВ-вовете в това им разбиране не са интересни.

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Напротив - всички се правят на луди, по въпроса за 4х4 мълчат (щото колите им са само с предно) и ако ги попиташ, почват да увъртат.
                          Кокчо по-горе да провери как при Jeep в България моделите "Cherokee", "Renegade" и "Compass" се предлагат у нас САМО с предно предаване и по изключение моооооооооже ДА СЕ ПОРЪЧА модел с калпаво on demand 4х4.
                          Нямам намерението да си губя времето да правя "маркетингови проучвания". Дайте ми линк към ценова листа / оферта на български дилър с кола с 4х4. НАЛИЧНА! Не все едно е f-16 блок 70 ли кво беше там, тепърва да ми пускат завода (туй според БГ-дилъра) за да ми я направят след 1-2-3 години.

                          Тъпотии.

                          Увъртали го, усуквали го, правели се на разсеяни. Отиди в мазда и им кажи че искаш автомобил с двойно предаване. И ще получиш оферта. Че и 6-цата си се предлага във вариант 4х4. Ма налични сув-ве с двойно нямало. Викаш в цяла България няма ни един наличен, дори в някой шоурум, коя и да е марка. Аз пък като си избирах преди месец имаше всякакви. Когато реших за марка и модел, в столицата имаше налични с двойно предаване в дилърствата, но понеже си го конфигурирах и си избрах цвета, си го чаках.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            = в България моделите "Cherokee", "Renegade" и "Compass" се предлагат у нас САМО с предно предаване и по изключение моооооооооже ДА СЕ ПОРЪЧА модел с калпаво on demand 4х4.
                            ....тепърва да ми пускат завода (туй според БГ-дилъра) за да ми я направят след 1-2-3 години.
                            В една Англия с 60 млн население понякога се чака над месец като си купиш нов автомобил от официално представителство, и пристига от завод някъде си по света. В една България със 7 млн, има още по-малък шанс да се държи от всичко налично.

                            Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                            Това е новата мода - коли, имитиращи на СУВ. Най-смешно е при Пежо - има цяла гама, даже името им е СУВ, а даже нямат опция за 4x4.
                            Май трябва да се измисля нов термин . Макар че едва ли има смисъл, щото нали ДВГ е на изчезване... Специално за Пежо обяснението е че хибридният им модел ще е с предно на обикновено гориво и задно на ток, което ще го направи 4х4

                            Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
                            Според мен офроуд разбиранията на масата купувачи на тези 4х4 - образни е по- различна.
                            От 28 държави в ЕС свободен офроуд има в около 7-8, повечето на изток от Виена. Офроудът се превръща в силно нишов спорт...

                            Темата май трябва да се преименува "Новите SUV-ове под 60хил лв"

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
                              В една Англия с 60 млн население понякога се чака над месец като си купиш нов автомобил от официално представителство, и пристига от завод някъде си по света. В една България със 7 млн, има още по-малък шанс да се държи от всичко налично.
                              Приятел изгоря с "Тигуан". Една година чака и не му го доставиха. Уж 4 месеца, уж 6, уж не знам си какво. С люти скандали успя да си върне... май не цялото "капаро".
                              Ставаме като в НеРеБея - каквото предлагат, взимаш-влачиш и не питаш. Пък ако случайно си уцелил и такова с 4х4, гоУем кеф, а?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Приятел изгоря с "Тигуан". Една година чака и не му го доставиха. Уж 4 месеца, уж 6, уж не знам си какво.
                                И на мен са ми разказвали подобни истории, и то за скъпи коли от топ марки. Та случаи всякакви, но са изключение, а не правило. Аз пък например не съм оставил и стотинка капаро. Взеха ми само добрите намерения, дори и договор не искаха да подписвам. Ама си има обяснение. Най-важната причина е, че и марката и модела им се харчат като топъл хляб. И да поръчат една в повече са абсолютно убедени, че в рамките на годината ще я продадат. Втората причина е, че са ми приятели.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X