Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Добави и пластмасовите резервоари
    Айде да не сме мачкали и късали метални такива ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Е да, ама на 'пластмасовия Джип' пластмасовите 'т***ци' висят отстрани пред задните гуми на нивото на самият под...
      Пластмасата се цепи сравнително лесно, а трябва да разпилееш целият автомобил за да успееш да смъкнеш резервоара
      И да - в повечето задноприводни смъкването на резервоара е цирк
      Да, продават протектори и за резервоара...
      Ама познати минали през 'цирка' с чукнат резервоар разказваха, че е било незабравимо преживяване
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Е да, ама на 'пластмасовия Джип' пластмасовите 'т***ци' висят отстрани пред задните гуми на нивото на самият под...
        ...
        Пък на повечето "железни" джипки резервоарът е отзад и при преминаване на препятствия като правило се друсваш връз него ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Шест години след началото на темата...60% от новите СУВ на всички марки не предлагат 4х4 задвижване даже като опция, 70% са с вариаторни АСК. Не, благодаря...
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
            Шест години след началото на темата...60% от новите СУВ на всички марки не предлагат 4х4 задвижване даже като опция, 70% са с вариаторни АСК. Не, благодаря...
            Може и да не съм в час, но изброи поне 5 такива предлагани в Бг.
            8)

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Днес гледах Дъстър ред лайн, излезе ми реклама. Хубаво сложили 150 коня бензин, ама е само 4х2 в тази комплектация.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                Може и да не съм в час, но изброи поне 5 такива предлагани в Бг.
                КИА - само "Соренто" е 4х4 (от 70 000 + лв.)
                Шкода - само НЯКОИ модели "Кодиак" са 4х4 (пак от 70 000 лв. нагоре)
                същата тъжна картинка е с "Хюндай", "Рено", за да стигнем до "Мерцедес" с цени от 100 000 лв. нагоре - всичко е 4х2, за 4х4 се фъргат едни допълнителни 50-60 000 лв.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  КИА - само "Соренто" е 4х4 (от 70 000 + лв.)
                  Шкода - само НЯКОИ модели "Кодиак" са 4х4 (пак от 70 000 лв. нагоре)
                  същата тъжна картинка е с "Хюндай", "Рено", за да стигнем до "Мерцедес" с цени от 100 000 лв. нагоре - всичко е 4х2, за 4х4 се фъргат едни допълнителни 50-60 000 лв.
                  Тези имат двойно, колегата казва, че дори като опция нямат деойно, а изброените имат.
                  8)

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                    Тези имат двойно, колегата казва, че дори като опция нямат деойно, а изброените имат.
                    Дай да видим коя има двойно, че не намирам? Всичко го направили джиповидно, "сув-ве"-видно (според заглавието на темата), но няма кьораво с 4х4. И "Маздите" така...
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Дай да видим коя има двойно, че не намирам? Всичко го направили джиповидно, "сув-ве"-видно (според заглавието на темата), но няма кьораво с 4х4. И "Маздите" така...
                      cx-3, cx-5 имат оции!!! с двойно, кои са тия 60% които нямат незнам!
                      8)

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                        Тези имат двойно, колегата казва, че дори като опция нямат деойно, а изброените имат.
                        Ми не четеш рекламите у форума, хем висят отгоре...Киа Ниро, Киа джин С тоник...немат и туйто.
                        Животът е харизан кон според мен...

                        Теди

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          50-60 бона отгоре за двойно? Да бе да. На задръстъра двойното се доплаща около 4хил. лв.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                            Ми не четеш рекламите у форума, хем висят отгоре...Киа Ниро, Киа джин С тоник...немат и туйто.
                            Които са изключение отколкото правило.
                            8)

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                              Които са изключение отколкото правило.
                              Тц, не са. Всеки иска да продава повече бройки, а 10 к. разлика си е бая лев, за нещо, което не става за нищо...4х4 имам предвид. Ерго, производителите предлагат в голям тираж най-тънката и постна евтина комплектация, защото се харчи най-успешно. Кое е правило и кое изключение?
                              Животът е харизан кон според мен...

                              Теди

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Явно много хора не ги карат по чукарите и предпочитат за цената на двойното да сложат някоя екстра от която имат нужда. Щом производителите го предлагат вече масово, има някаква причина. Повечето такива "джипки" така или иначе се карат само на асфалт.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X