Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Контактувам с друг тип хора, движат сериозни процеси, често дори умишлено са с неугледни автомобили. Други хора са, друго влияние, други задачи.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      По 'дрехите' посрещат, по акъла изпращат - така е, но в някои ситуации може директно от посрещането да те изпратят без дори да ти видят акъла...
      Прав си, и аз съм забелязал такива случки при много меринджеи. Добре че има изключения. Ама по се срещат измежду чорбаджиите.
      Извинявам се за отклоняването от темата.
      Последно редактирано от D.Dimitrov; 12-02-19, 10:52. Причина: допълнение
      GPS системи https://www.easytracking.bg/
      Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        Контактувам с друг тип хора, движат сериозни процеси, често дори умишлено са с неугледни автомобили. Други хора са, друго влияние, други задачи.
        Имали сме много комични случки... Един шопски 'меринджей' моли за среща в Събота (щото много зает през останалото време разбираш ли)...
        Събираме се ние - кой от лоце, кой от разходка на кучето - единия с прокъсан пуловер (щото рязал лозето) и т.н...
        Идва 'натокания' в празния офис и се почва - 'аз съм най-великия, ще правя метална конструкция ама ми трябва боя'...
        Получава директен отговор
        - такава и такава боя, струва еди-колко си...
        поглежда ни подозрително..
        - а кой ви е шефа на хедофиса в София - с него да се разбера (щото вие сте дребни мишки )
        - ами няма хедофис в София - хедофиса е във Варна
        - не може да няма - нали сте представителство на немска фирма за България, Румъния и т.н..

        Просто акъла му не може да проумее, че не външността прави работата...
        Но тъй-като сме принудени да живеем в такива условия - нагаждаш се...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от ivied
          ...вероятно се забавлява, ако някой му се върже изобщо... а още, по-вероятно, да е имал впредвид белогвардееца ген. Врангел - Барон Пётр Никола́евич Вра́нгель... и/или девиза на доста стария му дворянски род: "Frangas, non flectes" (от лат. "Сломишь, но не согнёшь").
          Врангел-Мангел, по-горе не съм аз пуснал клипче как "Дъстър" с гуми-аспиринчета със засилка прелита през изкуствена локва на трофи-трасе и как "Wrangler" с гуми на "монстър-трък" прави ялови опити да се измъкне от ДРУГА такава локва, след като е СПРЯЛ насред нея, бавно въртейки предно ляво и задно дясно, съответно предно дясно и задно ляво колело, т.е. с отворени диференциали.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15500596191260163.gif
Прегледи:1
Размер:1.80 МБ
ID:5808837

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
              [ATTACH=CONFIG]981327[/ATTACH]
              Въпрос на засилка и непукизъм
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Аха,по схемата Най-проходилата е прежалената,кое не става с газ става с много газ

                Сложи го на рольрите и да видим
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Аха,по схемата Най-проходилата е прежалената,кое не става с газ става с много газ
                  И които детайли пречат си падат в процес на естествен тунинг

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    - ами няма хедофис в София - хедофиса е във Варна
                    ...
                    хедофис какво значи? Главен офис ли?

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
                      И които детайли пречат си падат в процес на естествен тунинг
                      Да, ама понякога пречат (особено при т.нар. в темата "СУВ-ве"):
                      - подкартерната (най-често пластмасова и ако изобщо я има) "защита";
                      - после почва да пречи коритото на картера
                      - междувременно яко пречи раздатката
                      - в дълбоки коловози пречат и карданите;
                      ... и т.н.
                      Та това с "естествения тунинг" не винаги е добър идеЙ...
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                        Въпрос на засилка и непукизъм
                        И на подбиране на трасета, подходящи за ефектни снимки и не водещи до тежки здравословни проблеми за „легендарния всъдеход“ ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Врангел-Мангел, по-горе не съм аз пуснал клипче как "Дъстър" с гуми-аспиринчета със засилка прелита през изкуствена локва на трофи-трасе и как "Wrangler" с гуми на "монстър-трък" прави ялови опити да се измъкне от ДРУГА такава локва, след като е СПРЯЛ насред нея, бавно въртейки предно ляво и задно дясно, съответно предно дясно и задно ляво колело, т.е. с отворени диференциали.

                          То за гумите мисля че изрично съм написал заедно с клипчето. А след това и друго клипче пуснах специално за тебе, дето монстъра бие задръстера. Верно че е английски джип, ма ти явнно друго освен джийп не го броиш за джип.

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Аха,по схемата Най-проходилата е прежалената,кое не става с газ става с много газ

                          Сложи го на рольрите и да видим
                          Съжалявам, ама не се возя на ролъри. Ебем ти проходимостта дето ще ми я демонстрират на ролъри, а на трасето, трябва да го жалиш, да не го засилваш и т.н., както излиза от думите на Тедо.
                          Последно редактирано от Чавдар (V93); 13-02-19, 19:11.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Съжалявам, ама не се возя на ролъри. Ебем ти проходимостта дето ще ми я демонстрират на ролъри, а на трасето, трябва да го жалиш, да не го засилваш и т.н., както излиза от думите на Тедо.
                            Ми пущай го по трасето "на естествен тунинг"
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Да, ама понякога пречат (особено при т.нар. в темата "СУВ-ве"):
                              - подкартерната (най-често пластмасова и ако изобщо я има) "защита";
                              - после почва да пречи коритото на картера
                              - междувременно яко пречи раздатката
                              - в дълбоки коловози пречат и карданите;
                              ... и т.н.
                              Та това с "естествения тунинг" не винаги е добър идеЙ...
                              Добави и пластмасовите резервоари
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Ми пущай го по трасето "на естествен тунинг"

                                Аз където съм преценил каквото съм преценил съм пуснал.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X