Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
    https://forum.mazdabg.com/download/f...9169&mode=viewДа отговоря на хората които питаха как и колко е карана. Колата е карана в продължение на около 10-15 минути за около 8-10 км. по стръмен наклон и доста заснежен път. И според мен това не би трябвало да се случва при никакви пбстоятелства!


    Толкова за новите. Поне не е скъпа, само 70 хилки....
    За какво става въпрос? Форум мазда, 70 бона - цх-5?
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      О да, всеки ден виждам мощни и бързи автомобили размазани. Каеш безопасни мощност и скорост, резерв при изпреварване и така. Много държа да спомена, че не казвам, че с малолитражките например няма тоталки. Статистиката ми е разнообразна. Ама и това с безопасността, понеже можеш мигновенно да изпревариш е леко куха теза от шофьорския фолклор. Че такива дето знаят, че са бързи кви ги вършат....

      Аз на жена ми за това й се наложих да йвзема по-маломощен автомобил, че тя се отпуска и кара бързо и рисково, по наслвдство й е.
      Тезата може да е куха, ама като отидеш на пожарникарски купон /тук пожарната ги вади от смачканите ламарини след катастрофа/, и виждаш само добитъци с детски седалки вътре. Явно има защо...
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Тезата може да е куха, ама като отидеш на пожарникарски купон /тук пожарната ги вади от смачканите ламарини след катастрофа/, и виждаш само добитъци с детски седалки вътре. Явно има защо...
        Ъхъ, не че ми се водят безсмислени полемики, ама цяла европа не се вози на добитъци. Виж голфове се карат яко.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          За какво става въпрос? Форум мазда, 70 бона - цх-5?
          Прегряла муфа.
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Хора стига с тоя разход! Не е той най-важният. Къде остана удоволствието от шофирането? Не е ли по-важна безопастноста?
            +1, Както казваше баща ми (Бог да го прости): "от мъжките работи ми остана само бръсненето". Та и ако с колите не си направим малко удоволствие.
            А ако 2-4 литра гориво разлика в харченето ще ме сринат, по-скоро бих си задал въпроса дали да карам въобще кола...

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            ... Аз си се возя в 1.7 Сивик, жената има 3 V8.
            Не мислете само за разхода, мислете и за челен удар с пиян наркоман. Под V8 и 5000 паунда не е SUV. Тук един ден болница струва повече от колата...
            1:1 като мен и жена ми . Мойта кераджейка няма и 140 к.с., а на жена ми 270 к.с., ама нейната е детевоза. Aко иска да и дава газ, тука камерите не прощават.
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Ъхъ, не че ми се водят безсмислени полемики, ама цяла европа не се вози на добитъци. Виж голфове се карат яко.
              Особенно от разни млади мултифункционални майки.Забързани във безценното им ангажирано време.
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                Тезата може да е куха, ама като отидеш на пожарникарски купон /тук пожарната ги вади от смачканите ламарини след катастрофа/, и виждаш само добитъци с детски седалки вътре. Явно има защо...
                Някой ден хората ще разберат, че е по добре да караш секвоя вместо голф ако ти предстои челен (и не само) удар с някой рейсър подкарал 150кс бмв все едно е с мазерати на пистата, но има време [emoji1]

                Аз лично предпочитам возила над 2т и над 35см от прага до земята, та дори да не са пъргави като някоя бегачка. Даже и да поддържа 170-80 не искам. 140-50 са ми достатъчни. Но искам да знам, че ако някой състезател ще се размазва в мен ще нацели прасето на диф-а, а не да ме изцепи на височината на кръста и да ме размаже....
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                  +1, Както казваше баща ми (Бог да го прости): "от мъжките работи ми остана само бръсненето". Та и ако с колите не си направим малко удоволствие.
                  А ако 2-4 литра гориво разлика в харченето ще ме сринат, по-скоро бих си задал въпроса дали да карам въобще кола...


                  1:1 като мен и жена ми . Мойта кераджейка няма и 140 к.с., а на жена ми 270 к.с., ама нейната е детевоза. Aко иска да и дава газ, тука камерите не прощават.
                  Аз карам за ежедневка 380 коня В 8 битурбо но дъстър ми харесва и кво от това.Тря да му се подигравам ли?Всяка кола си има нейния чар а тази е особенно изкушаваща за цената си.
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                    Някой ден хората ще разберат, че е по добре да караш секвоя вместо голф ако ти предстои челен (и не само) удар с някой рейсър подкарал 150кс бмв все едно е с мазерати на пистата, но има време [emoji1]

                    Аз лично предпочитам возила над 2т и над 35см от прага до земята, та дори да не са пъргави като някоя бегачка. Даже и да поддържа 170-80 не искам. 140-50 са ми достатъчни. Но искам да знам, че ако някой състезател ще се размазва в мен ще нацели прасето на диф-а, а не да ме изцепи на височината на кръста и да ме размаже....
                    Някъде гледах статистика че големите джипове не са това за което ги мислим.Ами са по зле.
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                      Аз карам за ежедневка 380 коня В 8 битурбо но дъстър ми харесва и кво от това.Тря да му се подигравам ли?Всяка кола си има нейния чар а тази е особенно изкушаваща за цената си.
                      Къде видя някой да отваря дума за подиграване???? Още повече дори не намесвам или коментирам цени, нито пък марки и модели. Половината от колите, които харесвам по една или друга причина, струват на половината на Дъстара. (Другата половина са х2 или х3, колкото него ) Това за което говоря е само и единствено концепция за возило.
                      Последно редактирано от Dagobar; 24-01-19, 21:57.
                      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                        Някой ден хората ще разберат, че е по добре да караш секвоя вместо голф ако ти предстои челен (и не само) удар с някой рейсър подкарал 150кс бмв все едно е с мазерати на пистата, но има време [emoji1]

                        Аз лично предпочитам возила над 2т и над 35см от прага до земята, та дори да не са пъргави като някоя бегачка. Даже и да поддържа 170-80 не искам. 140-50 са ми достатъчни. Но искам да знам, че ако някой състезател ще се размазва в мен ще нацели прасето на диф-а, а не да ме изцепи на височината на кръста и да ме размаже....

                        Тц, не се брои. 140 е за бабички.

                        Аз пък спрях с удоволствието (освен извън пътя) от шофирането и се върнах към удоволствието от пътуването. Вече докато шофирам не карам, а се возя. И ми е приятно например по магистрала хемус със 100 и да се наслаждавам на природата.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Такива като теб правят задръстванията по магистралите.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                            Прегряла муфа.

                            Не става ясно за модела, цх-5 ли е. Питам защото за такъв проблем при този модел чувам за първи път. За дизеловите двг съм ги видял с очите си. За други проблеми при тях не зная. Харесвам ги и тествах такава автоматик, бензинова, с малкия мотор. Останах доволен.

                            П.с. - муфата обикновено прегрява при продължително буксуване.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                              ....Някой ден хората ще разберат, че е по добре да караш секвоя вместо голф ....
                              Едно време като карах Газка.....

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                Ъхъ, не че ми се водят безсмислени полемики, ама цяла европа не се вози на добитъци. Виж голфове се карат яко.
                                Което не променя факта, че голям мотор и тежка машина са по безопасни от миксер в истерия дето харчел 2 шепи нафта до Вакарел.

                                между другото, някой спомена за “подиграване”- аз като ви слушам какви ги плащате за ламарина, и ми настръхва косата. Нямам кола струваща повече от средната ми месечна заплата. 40 бимберици?! Никога! Не мога ли да я засиля в дерето когато си поискам, не е за мен. И да харчи колко си иска!
                                Аз поне нямам никакви намерения да си връткам гъза “скивай къф съм пич” и да се подигравам на някого за каквото и да е. Всеки сам си решава. Ама главите на децата ми да са на нивото на предната броня на комшията... ебем ти разхода на гориво.
                                Последно редактирано от NIKSD; 24-01-19, 22:53.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X