Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Таргата няма нерви да се занимава с глупости. Всеки има право на грешен избор.
    Искрено се надявам да дойдеш на фестивала и да имаш време за глупости...!!!

    Коментар


    • #47
      От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Таргата няма нерви да се занимава с глупости. Всеки има право на грешен избор.
      Що да са глупости. Тук си говорим само с неоспорими факти. А кажи, че нямаш ламарина и мигач пред предните колеленца или че помпата на съединителя не ти е в левия калник и педала не е пак там Дано не си автомат де, че ще ме заковеш яко
      Последно редактирано от elbgt; 10-04-13, 20:08.
      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

      Коментар


      • #48
        От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

        Къде 35 и 37 и нагоре гуми в тая страна бре!? Ние да не сме в САЩ или Русия? Тук като се качиш твърде много и почват да те обръщат страничните наклони. Почвам да си мисля, че някои хора повече правят и купуват части, вместо да карат.

        Коментар


        • #49
          От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

          Аааа те американците понеже не са виждали странични наклони и затова масово карат с 40-ки и се търкалят ли търкалят. И тук в България имаме странични наклони невиждани по белия свят. Я да дойдат тук тия загубени американци та да видят какво са странични наклони и кон боб яде ли. Това на долната снимка с 40-ките дали ти се струва много склонно към преобръщане. Нали не си мислиш, че ей така просто някой решава и монтира по-големи гуми без да му мине през акъла за гениалната ти забележка. Ето ти да се образоваш и да знаеш, че не само се пазарува ами се и мисли преди това. Имам чувството, че някой хора хал хабер си нямат от това за което пишат

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:e5etaty9.jpg
Прегледи:1
Размер:79.8 КБ
ID:5469739
          Последно редактирано от elbgt; 10-04-13, 20:57.
          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

          Коментар


          • #50
            От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

            Ми то обикновено като го поливаш да расте нагоре, го пускаш да расте и на страни, щото увяхва иначе (темата оиде у гъзо)...

            Коментар


            • #51
              От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

              За нови, за гората, Рубикона определено е по добрия избор от Дефендъра.

              Ник, Хайлукса е с друго предназначение и не събира 35ци с който и да е тунинг. Тойота която да отговаря на подобни изисквания не се внася официално в Европа. Няма такова нещо като 30 години части за Тойота. Части за 40ки още се произвеждат и продават. За моята 60ка 82 година има дори някакви супер дреболийки оригинални.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #52
                От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                Смятам,че съветите се изместиха към евентуална тема "Да провъзгласим минималния размер гуми,позволени за монтиране 35'' " !Не е изяснена целта и предназначението на бъдещия автомобил !А покупка от магазина не бих реализирал,защото любимите ми модели са построени 199. г.,а тези,които се правят сега след десет години ще бъдат във вечните ловни полета!
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #53
                  От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                  Предлагам едно клипче хем за кеф, хем в него може да се видят доста от нещата за които писах до сега в тази тема. Малко информация и приблизителна статистика за клипа от това което съм видял в него:

                  1. Повечето от машините са Рубикон дълга база;
                  2. Над 50% от Рубиконите са с оригиналните заводски мостове;
                  3. Поне 70% от машините са с 40-ки, а останалите малка част с 37-38-ци.
                  4. 100% от участниците са работещи физически труд хора с черно под ноктите. Няма милонери сред тях;
                  5. Тоя дебеличкия с брадата, азиатеца и пича който кара бялата дълга база с надпис Discount Tire ги познавам лично от 2011 г. Ходещи енциклопедии са и тримата. Комуникираме постоянно с дебеличкия;

                  Наблюдавайте внимателно машините и ще разберете защо накрая им трябваше само една водоструйка за да изглеждат като нови. Още много полезна информация и теми за размисъл по въпроса с "джиповете" има в този клип, но само за тези, които гледат внимателно и виждат същественото. Приятно гледане. Същественото започва от 6-тата минута, но и преди това има няколко интересни кадри

                  My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                    Да бе верно врангела не се и драска в гората, на места където аз се порнах до ламарина, после като го замихме никакви деруги, тва също е добра екстра, само хард топа не е така обаче.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                      Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                      само хард топа не е така обаче.
                      Това е и причината да е предвидено да се маха, а не за да се гъзариш с кабрио. В гората или без твърд таван или с някой от многобройните варианти на мек таван. Ходи им махни на Тойотата или на Патрула тавана. После защо били като канчета а Вранглерите били паркетници и не били влизали в гората защото нямали щети. Ами няма да имат когато е мислено още при проекта че ще се ползват в гората и как да нямат щети, а не с пласмаските по шосетата.
                      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                        Вранглера е като лего, разглобяваш и сглобяваш в гората. Видяхте ли как си събират калниците, които с лекота падат и как гумата е първото, което прави контакт с челните препятствия. Е те тва ми харесва на мен в Jeep

                        Коментар


                        • #57
                          От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                          2-рата част е по-готина, за лайци като мен поне



                          Сега гледам 3-тата.

                          Ама тия младежи са с бая преправяни окачвания нали? Иначе не ми го побира акъла как правят подобен ъгъл между предна и задна ос. А това за изнасянето на гумите толкова в страни т.е. поне 10-тина санта ми се чини че са навън....заради целия преден мост ли става фокуса? НА нещо като тераното ми няма как щото ако излязат с 10 санта трябва да се махне предницата цялата.

                          Това с калниците кефи....само се чудя в БС колко искат за комплект. Ама сигурно отвъд голямата вода трябва да поръчам с кофата.

                          А тия зверове ги правят и в Египет, поне така пише. Пича в БС май май каза, че ги внасят от САЩ ама.....в Мексико специално май не ги сглабят

                          В 3-тата част има малко кал дето наподобява лозенска планина ама липсват коловозите от камиони.
                          Последно редактирано от hotsnail; 10-04-13, 22:35.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                            Жип най-великото нещо. Dixit!
                            Тва сте като нивовъдите или лендроверистите, а е нeкой казал против а веднагически анатема

                            А колко от пишещите специалистори имат реални километри в гората да коментираме ли
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #59
                              От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                              Първоначално публикуван от kok4o1
                              .....п.п.Наистина темата се превърна във възхвала на Вранглера, ама така е поставен въпроса. ...
                              Не е грешно човек да си обича и хвали джипа, защото ако е, то тогава всички сме грешници.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • #60
                                От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                                ами тъпо стана ама те истинските джипове са 2 модела всичко на всичко на нашия пазар. Defender-а явно е по-специфичен модел и....

                                Иначе за подвеса Дефендер-а не е никак зле. Ъгъла на атака е 47, на излизане е 47 на 90-ка и 35 на дългия с фабричните си неща. Не мога да кажа че не са мислени. LR единствени имат класическа визия. Имат възможност и за разни товарни покриви примерно. Wrangler-а малко ми изглежда преходен - има разни текстилни неща по тавана, пластмаса има доста из купето. След 30 години Defender-а мисля, че по-добре ще изглежда.



                                наистина е по-скъп. Серийния модел е гол като пушка за 61 къс или 67 дълъг. А екстрите са скъпи - 3200 климатик и 3500 ABS, друго съм ок да няма. Вранглер-а май серийно си идва с тия дреболии и яката уредба и доста други.

                                Така де 90-ка Дефендър ще дойде над цената на Wrangler Rubicon дълъг с всички безсмислени пакети

                                Остава алуминиевото купе като голямо предимство в моите очи. Особено ако не пипам джипа хич а си го карам с кеф.
                                Последно редактирано от hotsnail; 10-04-13, 23:36. Причина: уточнение

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X