Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

    Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
    Не стана ли ясно от всичките ми писания, че на Рубикона не е нужно да сменяш мостове въобще. Със заводските 32-ки си готов за гората.
    Точно това си мисля, че е решението. Само заводските 32-ки ще видя дали на пролет да не сменя с нещо по-агресивно. А ако може направо да го поръчам с по-агресивни гуми ще е супер. Тия на сахара поне бяха доста споко АТ гуми, дори дура трак или тойо АТ, ми се виждат доста по-агресивни.

    Другото е бронята за лебедка и гаранцията. Така де дали трябва да си взимам mopar броня или може и друга. То имаше едни препоръки, да се сложат по-висок клас амове, акумулатор и алтернатор на мопар ако слагаш лебедка...ама като четох по-форумите хората най-много акумулатор сменят....

    Голямо лего е. "подсилен алтернатор" само как звучи....

    Коментар


    • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
      ....Споменатото от колегата за раздатката на Вранглер не е вярно. Най-ниската и точка е по-високо от шасито........
      Снимай моля.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

        Всъщност имам подходяща снимка отпреди два дена. Сега като гледам съм се изразил не съвсем ясно и точно. Най-ниската точка (без да броим кожусите на диференциалите) е металната вана под резервоара. Раздатката е по-високо от тази вана, но съвсем ясно се вижда, че е по-ниско от шасито. Днес ще направя още една снимка странично за да се изяснят нещата съвсем.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130415_180450.jpg
Прегледи:2
Размер:218.6 КБ
ID:5472629
        My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

        Коментар


        • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

          Само да вметна, че на дървендера седалките са до вратите щото да събира по 3 в ред... Не всеки офроудър с тея размери може да има 11+1 места . Пък е работно магаре все пак. Като почват да мислят за комфорт и пускат Рейндж и Диско...

          Коментар


          • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

            Щом не разбира предназначението - значи не е за него - просто, кратко и ясно.
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

              Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
              ... Дифендъра бил за гората правен ...
              Някои джипки са правени на първо място за работа, а други "Just for fun". Само и единствено.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                Щом не разбира предназначението - значи не е за него - просто, кратко и ясно.
                Аха, сега вече като разбрах предназначението сигурно по-малко ще ме болят кокалите след 12 часово дежурство прекарано в дървендер!
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                  Авторе, изчакай малко, че като гледам Елиан е на финалната права и скоро ще пусне Вранглера за продажба и ще се заеме с нов проект. Така, че ще дойде твоето време да си купиш направена джипка. Вервай ми!

                  Коментар


                  • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                    Аха, сега вече като разбрах предназначението сигурно по-малко ще ме болят кокалите след 12 часово дежурство прекарано в дървендер!
                    Еее,къде го мъжкото?Съвсем се разбира,като седнеш в брониран.А уж не е сделан.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                      Аха, сега вече като разбрах предназначението сигурно по-малко ще ме болят кокалите след 12 часово дежурство прекарано в дървендер!
                      Кокалите могат да те болят и при 12 часово седене в Кадилак...
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                        Само да вметна, че на дървендера седалките са до вратите щото да събира по 3 в ред... Не всеки офроудър с тея размери може да има 11+1 места . Пък е работно магаре все пак. Като почват да мислят за комфорт и пускат Рейндж и Диско...

                        Това се сетих, ама е за другата тема с онзи човек дето иска да качва туристи в планинанта. Land Rover Defender 110 е идеален за това. Има май възможност да му се сложи 2-ри климатик мисля

                        Коментар


                        • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                          Авторе, изчакай малко, че като гледам Елиан е на финалната права и скоро ще пусне Вранглера за продажба и ще се заеме с нов проект.
                          Никогишшш Ама ми даваш идея да пусна една весела и потенциално гюрултаджийска тема: "С какво да се захавана след Wrangler JK?" Отговорът на темата за мен е предизвестен фатално: "Ако можеш да си го позволиш, с нищо друго не си струва" И не защото е някакво технологично чудо. Съвсем не е, но това че цял континент мисли как да му направи и последната рапидка в по-добър вариант и че само предни врати има над 30 вида го няма никъде и за никой друг модел произвеждан някога или в бъдеще. И тия 30 вида врати не са просто продукт. Те са идеи. Вранглер е забавление за цял живот. Абсолютно съгласен съм с мнението на Чавдар по-горе в темата. Всички останали марки и модели са достатъчно подходящи за любителите на 2-3 часово друсане по третокласната пътна мрежа за да изпекат по някоя пържола накрая в калта. Заобиколени от жени, деца и кучета. Съвсем не твърдя, че удоволствието постоянно да наливаш средства и да изграждаш една машина е по-голямо отколкото друсането и скарата. Различни неща са и всеки си избира начина и цената на кефа. Кой както може и иска да си се забавлява.
                          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                          Коментар


                          • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                            Оф, айде че ми стана байгън вече от тоя Вранглер.
                            Как пък за 15г. офроуд в България не видях нито един окончателно направен. Наистина вранглер е забавление за цял живот.... never ending story...

                            Коментар


                            • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                              Как пък за 15г. офроуд в България не видях нито един окончателно направен.
                              Може ли мъж да забремене? Отговор от радио Ереван: Не , но опитите в Турция продължават.

                              И все пак мен ме кефи, че някой влага толкова сърце в такъв проект!
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: Кой нов джип е по-добре Wrangler или Defender?

                                Ей, голямо забавление излезе тая тема - то Врънгел, то Дървендър....
                                Дървендъра никога не ми е харесвал, затуй и не съм го доближавал. Във Врънгел са ми гнили кокалите година време /е, може да не е бил подходящия модел Врънгел, де.../, но от двете бих избрал Нива, като нов джип /еле па като им сменят корозионната защита от лятото/ .......
                                /Сори, ама не се сдържах... /

                                Всъщност, ако диагнозата е нелечима, то наистина Врънгела е по-малкото зло от двете - само да е с по-силовия мотор, че иначе наистина може да бере срам от сакатата Нива.
                                И, разбира се, не коментирам силно направените джипки - говорим си за заводските изпълнения.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X